Dinamo je u prvoj utakmici play-offa Lige prvaka odigrao 2:2 s Vikingom.
Dinamo je sjajno otvorio susret i golovima Belje u 6. i Lisice u 10. minuti došao do 2:0. No, Norvežani su se vratili preko Christiansena u 26. i Tripića u 39. minuti, a Dinamo u nastavku nije uspio doći do pobjede.
Dion Drena Beljo je ponovno odigrao odličnu utakmicu s golom i asistencijom, a nakon utakmice je bio vrlo realan.
'Jako smo dobro ušli u utakmicu, ali su oni preuzeli inicijativu i kaznili naše pogreške. Znali smo da će se to kažnjavati u Europi. Imali smo inicijativu, mislim da smo bili bolji na terenu', rekao je nakon utakmice za Arena Sport i dodao:
'Pobjeda nam je bila nadohvat ruke, ali u Europi će te kazniti kada ne iskoristiš prilike. To nam se dogodilo protiv Vikinga, ali i u prošlosti. Naučili smo. Idemo pokazati u uzvratu da zaslužujemo Ligu prvaka'.
