LIGA PRVAKA

Bayern slavio u Italiji, remi u Marseilleu

23.02.2011 u 20:34

Nogometna srijeda donosi nam prošlogodišnji ogled finala Lige prvaka između Intera i Bayerna, dok će u drugom večerašnjem okršaju osmine finala najelitnijeg nogometnog natjecanja igrati Marseille i Manchester United

Marseille - Manchester United 0:0
90' završila je utakmica u Marseilleu
74' Berbatov puca, ali neprecizno
62' zadnjih nekoliko minuta domaćini pucaju iz svih pozicija, no obrana Uniteda je uvijek na mjestu i pravovremena
60' prilika za United preko Rooneyja koji puca, ali domaći golman brani
54' Brandao odlično puca, ali Van der Sar brani krajnjim naporom

Inter - Bayern
0:1
Završila je utakmica u Milanu
90' Julio Cesar nije uspio ukrotiti jedan udarac, a odbijenu loptu iz blizine je spremio Gomez
90 gool za Bayern!! strijelac Gomez!!

84' Motta iz blizine glavom tuče, ali golman Bayerna je i ovog puta na pravom mjestu
81' Robben puca, ali neprecizno
80' splasnuo je ritam u Milanu, mada je vidljivo da i u ovim trenucima Bayern dominira
63' Schweinsteiger je pucao, ali Julio Cesar ponovno brani
57' kakva prilika za Inter, Eto'o je pucao, Kraft obranio. Odbijena lopta je došla do Cambiasa koji iz blizine prebacuje gol
54' puca Lahm, ali Julio Cesar siguran
51' vratnica spašava Inter od gola, pucao je Robben
47' prva prilika u drugom dijelu za Bayern, Ribery je ubacio s desne strane, glavom je loptu pokušao zahvatiti Müller, ali je promašio loptu
46' započelo je drugo poluvrijeme
Završila su prva poluvremena, a golova nema
45' ulazimo u završnicu ogleda u Milanu gdje nema golova, kao niti u Marseilleu
38' iz igre je izašao Pranjić, a umjesto njega je ušao Breno
33' još jednom golman Bayerna Kraft spašava svoju momčad. Eto'o je pucao iz blizine, ali vratar Bayerna briljantno brani
24' rasplamsala se igra u Milanu. Robben je ubacio, a u skoku je najviši bio Ribery čiji udarac pogađa gredu
22' kakva prilika za Inter. Eto'o je probio desnu stranu, ubacio u peterac Bayerna gdje se našao Cambiaso, ali je njegov udarac obranio Kraft
20' gužva u kaznenom prostoru Bayerna, srušen je Eto'o, ali nema jedanaesterca
19' odličan udarac Luiz Gustava iz Bayerna, no malo pored gola
11' i Bayern sve više stišće, sada je pucao iz blizine Ribery, ali u blok
8' osim uvodne prilike Ranocchija, na San Siru se igra većinom na sredini terena. Iako je Milan krenuo agresivnije, gosti iz Münchena polako dolaze do zraka.
2' već prva prilika za Inter. Nakon ubačaja u petercu Bayerna se najbolje snašao Ranocchia koji je preslabo pucao te je izgledna prilika otišla u nepovrat.

Započele su utakmice u Milanu odnosno Marseilleu

Prve utakmice osmine finala odigralo je dosad šest parova, a u srijedu će svoje odigrati i posljednja dva para. U Milanu ćemo gledati reprizu madridskog finala između Intera i minhenskog Bayerna. Na žalost u dresu bavarskog kluba nećemo gledati već duže vrijeme ozlijeđenog Ivicu Olića, no zato će od prve minute krenuti Danijel Pranjić.

U Marseilleu domaći istoimeni klub, čija je legenda Josip Skloblar na svom će Velodromeu dočekati Manchester United. Obje utakmice započinju u 20.45 sati, a tekstualni prijenos pratite na tportalu.