UZVRAT POLUFINALA

Bayern izborio finale s Chelseajem

25.04.2012 u 20:30

Bayern je izborio finale Lige prvaka, nakon lutrije penala. Real je imao 2.1 nakon 90 i 120 minuta. Pobjednički penal za Bayern zabio je Schweinsteiger, pa će Bavarci 19. svibnja igrati na svom stadionu protiv Chelseaja igrati finale

REAL: Casillas, Pepe, Ramos, Marcelo, Arbeloa, Khedira, Özil, Alonso, Di María, Ronaldo, Benzema
BAYERN: Neuer, Boateng, Lahm, Badstuber, Ribéry, Robben, Alaba, Gustavo, Schweinsteiger, Kroos, Gomez

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Seriju penala otvorio je Bayern:
Alaba zabija za 2:2; Ronaldov udarac brani Neuer;
Gomez pogađa za 2:3; Kaká također promašuje;
Casillas je zaustavio udarac Kroosa; Xabi Alonso zabija za 3:3
Casillas brani i udarac Lahmu; Sergio Ramos puca pod oblake
Schweinsteiger je izveo udarac za finale Lige prvaka

120' - KRAJ UTAKMICE; IZVODIT ĆE SE PENALI
118' - odličan Marcelov izlazak, ali Higuain je bio u zaleđu
115' - Granero je pokušao iznuditi penal, ali Kassai mu je pokazao žuti karton
112' - sjajno Kakáovo primanje, ali njegov udarac prema Ronaldu je blokiran
111' - Granero je ušao a Özil izašao
108' - traljav udarac Ronalda, a dojam je da više ne mogu stajti na nogama ni jedni ni drugi
106' - počeo je drugi produžetak a Mourinhio je uveo Higuaina umjesto Benzeme

105' - KRAJ PRVOG PRODUŽETKA
103' - Bayern je izborio korner, potom i drugi uzastopno, ali oba su 'očistili' Realovi igrači; i Badstuber je dobio žuti karton
102' - Luiz Gustavo dobio je žuti karton
101' - velika greška Casillasa ili suigrača, ali bez kazne po domaćine
99' - u nastavku zasad nema prilika; igra se uglavnom na sredini terena
95' - Thomas Müller zamijneio je Riberyja
91' - počeo je prvi produžetak, a prvi su počeli 'pritiskati' igrači Reala

90'+2 KRAJ REGULARNOG DIJELA, IGRAT ĆE SE PRODUŽECI JER JE SADA REZULTAT 3:3
90' - igrat će se dvije minute sudačke nadoknade
89' - slobodnjak za Real, ali 'u ništa'
86' - Robben se odužio za sebičnost, no Gomez se vrti i promašuje čisti 'zicer'
86' - nova sporna situacija, Gomerz puca u padu ali i pogađa nekog u ruku, no Kassai ne svira ništa
83' - Ribery i Robben izigrali su obranu domaćih, no Ribery je potom napravio prekršaj
81' - sve je manje nogometa i lijepih akcija, a više borbe i naguravanja
78' - Kaka je odlično uposlio Benzemu, on prolazi Badstubera ali Bayernova obrana čisti ovu situaciju
75' - izalzi Di Maria a ulazi Kaká
73' - na Robbenovom ubačaju nema nikoga pa je ova prilika ostala neiskorištena
71' - Özil zaustavljen faulom, a slobodnjak mu odlazi visoko preko gola
70' - kontra Reala, ali benzema puca iz prve pa mu lopta bježi preko gola
69' - slobodnjak Ronalda, ali njegova 'bomba' ide ravno u Neuera
66' - Robbenova sebičnost zbog koje je Bayern mogao slaviti finale
65' - Arbeloa prekršajem zaustavlja Riberyja, a na ubačaj Francuza Gomez nije dovoljno brz
62' - Marcelo blokira udarac Robbena
59' - Arbeloa je grubo zaustavio Riberyja te je dobio žuti karton
57' - Mario Gomez prijeti na drugoj strani
56' - Benzema pokušava udarcem iz daljine iznenaditi Neuera
55' - nakon desetak minuta nastavka dojam je da je Bayern domaćin
52' - Bayern djeluje mirnije
48' - Gomezov udarac glavom opet tek za koji centimetar kraj gola
47' - prvu prijetnju u nastavku Neueru zakuhao je Benzema
46' - počelo je drugo poluvrijeme

KRAJ POLUVREMENA
45'+1 - slobodnjak za Bayern, na nekih 17 metara, po sredini gola, a Robben sjajno puca no Casillas brani
43' - Özil izborio slobodnjak 'skraćeni korner', a Xabi Alonso ubacuje loptu koja je bila previsoka za Ramosa
42' - Pepe u zadnji čas spriječio Gomeza da zapuca prema Realovom golu
37' - oštar Ronaldov udarac iz slobodnjaka ali Neuer siguran
34' - Casillas spašava Real, Gomez je odlično pucao, a potom i u nastavku nova gužva pred Realovim golom
33' - Bayern kontrolira igru, ima čak 62 posto loptu u svojem posjedu
31' - Benzema je pucao gotovo iz mrtvog kuta a lopta je prošla tek koji centimetar od gola
26' - GGOOLLL -  Pepe je srušio Gomeza u 16-ercu Reala, nakon ubačaka Kroosa, a Robben pogađa za 2:1
26' - Ronaldo je ubacio s lijeve strane a Bavarci panično izbijaju loptu
23' - prijeti i Luiz Gustavo
21' - oštar Gomezov udarac s 20-tak metara otišao blizu gola
20' - Pepe je u zadnji čas zaustavio Riberyja a nakon kornera Bayern opet prijeti preko Badstubera
16' - Bayern se i dalje ne predaje, Robben puca ali Casillas brani
14' - GGOOLLL Ronaldo dobio loptu od Özila i Real već vodi sa 2:0
12' - Gomez sjajno puca s 18 metara, Casillas odbija loptu, ali Ribery nije dobro reagirao na tu loptu
10' - Bavarci su se napokon oslobodili pritiska domaćina
 8' - Alaba se iskupio i odmah centrirao za Robbena koji promašuje s tri metra od Casillasa
 6' - GGOOLLL - Ronaldo je precizan s 11 metara i Real već vodi sa 1:0
 5'- Bayern i dalje bez prav akcije; nakon duge lopte Di Maria je pucao a Alaba je rukom zaustavio loptu pa je sudac pokazao na bijelu točku
 3' - Di Maria u sjajnom prodiru, ali Khedira loše puca
 2' - Bayern je tek u 90. sekundi pokušao organizirati svoj prvi napad
 1' - gosti su krenuli nesigurnošću Neuera
 1' - počeo je dvoboj, na Santiago Bernabeuu je preko 80.000 navijača; sudac je Kassai iz Mađrske