BUNDESLIGA

Bayern i dalje bez pobjede, prvi bod Solde

22.08.2009 u 19:50

Njemački gigant Bayern doživio je poraz u trećem kolu u gostima kod Mainza (2:1), a nastupila su oba hrvatska reprezentativca kod Bavaraca, ali ne istodobno jer je Ivica Olić u 39. minuti zamijenio Danijela Pranjića

Novak u ligi Mainz prvo poluvrijeme dobio je s čak 2:0, a najslavniji njemački klub uspio je samo smanjiti poraz autogolom Noveskog.

Köln našeg trenera Zvonimira Solde nije uspio kod kuće pobijediti Eintracht (0:0) iako su više od 25 minuta imali igrača više. Uvjerljivu pobjedu u gostima (5:0) zabilježio je trenutačno vodeći Bayer kod Freiburga, Hannover je slavio kod Nuernberga (0:2), dok su Borussia Dortmund i Stuttgart igrali 1:1.

Köln – Eintracht Frankfurt 0:0
Borussia Dortmund – Stuttgart 1:1 (Valdez 27/Niedermaier 47)
Freiburg – Bayer Leverkusen 0:5 (Kießling 36, Barnetta 47, 75, Derdiyok 70m, 84)
Mainz – Bayern München 2:1 (Ivanschitz 25, Bance 3/ Noveski 47-ag)
Nürnberg – Hannover 0-2 (Štajner 15, 86)