Nogometaši Barcelone u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka pobijedili su Chelsea na Camp Nouu rezultatom 3:0, zahvaljujući dva pogotka i asistenciji Lionela Messija...

Sastav Barcelone: Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Jordi Alba; Rakitić, Sergio Busquets, Iniesta; Messi, Luis Suárez, Dembélé

Sastav Chelseaja: Courtois; Azpilicueta, Christensen, Rüdiger; Moses, Kanté, Cesc, Marcos Alonso; Willian, Hazard, Oliver Giroud

Liga prvaka, osmina finala:

Barcelona - Chelsea 3:0 (Messi 3, 63 Dembele 20), prva utakmica 1:1

• +3
Liga prvaka, osmina finala: Barcelona - Chelsea Izvor: Profimedia / Autor: N.N.
  • 90’

Kraj utakmice, Messi je odveo Barcelonu u četvrtfinale

• 80’

Chelsea nije bio loš u ovoj utakmici, ali Barca ima u svojim redovima posebnog igrača

• 63’

GOOOOOL za Barcelonu! Opet se Messi prošetao obranom Chelsea i ponovo zabio kroz noge Curtoisa!

• 61’

Još jedna odlična šansa za Chelsea, ali Pique u zadnji čas blokira udarac Marcosa Alonsa koji je ciljao suprotni Ter Stegenov kut

• 49’

Sporni trenutak! Alonso je pao u duelu s Piqueom koji ga je vukao dok je išao sam prema Ter Stegenu, ali sudac nije dosudio ništa!

• 47’

Mogao je Suarez sada sve riješiti nakon pogreške Curtoisa, ali iskupio se belgijski golman obranom

• 45’

Poluvrijeme u Barceloni

• 45’

Alonso pogađa stativu iz slobodnjaka!

• 37’

Velika šansa za Chelsea! Kante je prošao kroz domaću obranu, ali sam ispred Ter Stegena puca pokraj gola