RAKITIĆ PRVOTIMAC

Barca s dva igrača više nije izbjegla poraz kod Athletica!

05.01.2017 u 23:13

U prvoj utakmici osmine finala Kupa Kralja Athletic je pobijedio u Bilbau Barcelonu rezultatom 2:1, a gosti nisu uspjeli izbjeći poraz iako su u završnici utakmice imali dva igrača više...

Barcelona je u novu kalendarsku godinu ušla porazom u Baskiji. U prvoj utakmici osmine finala Kupa Kralja momčad Luisa Enriquea nije odigrala impresivnu utakmicu pa će se morati vaditi u uzvratu koji je na rasporedu sljedeći tjedan.

Athletic je pobjedu ostvario zahvaljujući golovima Aduriza i Williamsa u 25. i 28. minuti, a ipak prilično aktivan rezultat Barci je omogućio Lionel Messi golom iz slobodnjaka u 52. minuti.

U samoj završnici isključeni su Raul Garcia i Iturraspe, no ni to nije pomoglo Kataloncima da izjednače.

Ivan Rakitić započeo je utakmicu od prve minute, a zamijenio ga je Andre Gomes u 70. minuti. Poraz momčadi u utakmici u kojoj se vratio među prvotimce sigurno ne ide na ruku hrvatskom reprezentativcu...