RASPLET OSMINE FINALA

Barca prošla na krilima Messija, Chamakh izbacio Grke

17.03.2010 u 20:15

Večeras smo doznali i posljednja dva sudionika četvrtfinala Lige prvaka. Barcelona je na krilima Lea Messija deklasirala Stuttgart s 4:0, dok je Bordeaux bio bolji s 2:1 od Olympiacosa

Barcelona i Bordeaux posljednja su dva sudionika četvrtfinala Lige prvaka. katalonci su izbacili Stuttgart, dok je Bordeaux, u samoj završnici, stigao do pobjede nad Olympiacosom.

Rasplete na oba stadiona pratite na tportalu.

88'- GOL - tek što je ušao u igru Bojan Krkić odlično je iskoristio dodavanje Ibrahimovića i ispod Lehmanna zabio za 4:0
87' - GOL za Boredaux, koji ih vodi dalje, a strijelac je na ubačaj bio Marokanac Chamakh
84'- u Bordeuaxu je vrlo napeto, a u igru domaćih ušao je Sertić, umjesto Plašila
80' - Barca se poigrava sa suparnikom, a četvrti gol visi u zraku; u Bordeauxu pak je 'zakuhalo', sudac ima pune ruke posla
 a u svojoj žestini prednjače Grci koji su sada krenuli i po drugi gol koji bi ih odveo u četvrtfinale
72' - nakon sjajnog primanja Messija i kornera, Barca je izvela još jednu prekrasnu akciju na koju je za milimetar zakasnio Henry
67' - osim po rezultatu, Francuzi i Grci sada su i igrački izjednačeni jer isključen je
 Diarra
65' - GOL - u Olympiacos je stigao do izejdnačenja, a gol za Grke zabio je Mitroglou, koji je ušao nepinih minutu prije toga
61' - novi problem za Grke, Derbyshire je dobio drugi žuti karto te gosti nastavljau s desetoricom na terenu
60' - GOL - na asistenmciju Alvesa, Messi je s ruba 16-erca poentirao pokraj Lehmanna za 3:0
46' - Barcelona je u istom ritmu otvorila i drugi dio, a pred Lehmannom se našao Messi

Suci su na obje utakmice poslali igrače u svlačionice, a rezultati su, barem zasad, prema očekivanjima

45'+1 - Olympaicos je potkraj prvog dijela čak i zabio gol, ali je zbog zaleđa, u kojem je bio LuaLua sudac poništio pogodak
41' - Zairi je bio u prigodi za Olympiacos, ali nije pogodio mrežu Carrassoa
35' - potpuna dominacija Barce, gosti se brane sa svih deset igrača; slično je i u Bordeaxu gdje traje dominacija domaćina
28' - Henry je bio u dobroj prilici, ali na ubačaj Tourea ipak je bio prekratak
22' - GOL - Yaya Toure je sjajno proigrao Pedra, kojem nije bilo teško zabiti za 2:0 Barcelone
13' - GOL - Argentinac Messi je povukao po desnoj strani, ušao do 16-erca i neobranjivim udarcem pogodio za vodstvo Barcelone 1:0
11' - Henry u solo-prodoru, ali pucao je pokraj gola
7' - nije Stuttgart baš tako bezopasan, Pogrebnjak je stigao pred gol Valdeza, ali prilika je propala
6'- GOL - Gourcuff je iz slobodnjaka doveo Boredaux u vodstvo 1:0
1'- Barcelona je krenula otvroreno i već na startu henry je opasno zaprijetio Lehmannu