POSLIJE TITA DOLAZI TATA

Barca dovela Messijevog prijatelja za novog trenera

22.07.2013 u 19:22

Bionic
Reading
Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Gerardo 'Tata' Martino (50) novi je trener katalonskog nogometnog diva Barcelone, prenose španjolski mediji

Bivši trener Newell's Old Boysa stigao je u prostorije katalonskog kluba u poslijepodnevnim satima ponedjeljka, u pratnji dvojice svojih suradnika Elvija Paolorrosa i Jorgea Pautassa, te je potpisao trogodišnji ugovor. Argentinac na mjestu trenera Barcelone naslijeđuje Tita Vilanovu, koji se s klupe morao povući zbog zdravstvenih problema.

Podsjetimo, Martino je bio prvi izbor i kod najboljeg igrača Barcelone Lionela Messija, koji je još prije godinu dana upravo njega izdvojio za trenera s kojim bi volio raditi jednog dana.

Martino je u dosadašnjoj karijeri trenirao sedam različitih klubova, no dosada nijedan iz Europe. Od 2006. do 2011. godine je bio izbornik paragvajske izabrane vrste, te je u tom razdoblju (2007. godine) primio nagradu za najboljeg južnoameričkog trenera.

tportal Prediktor Prognoziraj rezultate SHNL-a i osvoji vrijedne nagrade Besplatno je i traje minutu — prognoze mijenjaš do prvog zvižduka Zaigraj prediktor.tportal.hr