• Objavljeno 17.04.2012 u 13:29
Aršavin gazi Bistrova

Izvor: Screenshot / Autor: Screenshot

Ruski reprezentativac Andrej Aršavin, koji je trenutačno na posudbi u Zenitu iz Sankt Peterburga, iskazao je čudan smisao za veselje

Ruski su prvoligaši u subotu igrali utakmice 39. kola, a Zenit je bio domaćin moskovskom CSKA. Domaćini su slavili pogocima Bistrova i Aršavina 2:0 te su ostali na 12 bodova prednosti ispred moskovskog Spartaka.

No osim po pobjedi, domaćini će ovu utakmicu pamtiti i po čudnoj proslavi Andreja Aršavina. Naime, igrač koji je iz Arsenala stigao na posudbu u bivši klub, nakon što je Vladimir Bistrov zabio pogodak, stao mu je s kopačkom na trbuh i prsa pritom se uopće nije osvrnuo na gestu suigrača kojom mu je pokazao da mu uopće nije drago što da gazi.

Bistrov je samo pet minuta nakon tog gola, još u 68. minuti morao biti zamijenjen, a upravo zbog Aršavinova gaženja. Očito su kramponi napravili štetu.