bundesliga

Ante Rebić asistent u pobjedi Eintrachta, težak poraz Tina Jedvaja i njegovih 'apotekara'

  • Autor: Ivan Žurić/Hina
  • Zadnja izmjena 11.11.2018 21:29
  • Objavljeno 11.11.2018 u 21:30
tportal

Izvor: Profimedia / Autor: n.n.

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Ante Rebić bio je asistent za prvi gol Eintrachta iz Frankfurta koji je u posljednjem susretu 11. kola njemačkog prvenstva na svom terenu svladao Schalke 3:0...

Ante Rebić je u 61. minuti dodao loptu srpskom napadaču Luki Joviću koji je doveo Eintracht u vodstvo. Jović je u 73. minuti povisio na 2:0 da bi konačnih 3:0 postavio Haller u 80. minuti.

Rebić je odigrao svih 90 minuta za Eintracht koji je sada četvrti na ljestvici sa 20 bodova, koliko ima i peti Bayern, dok je Schalke 14. sa 10 bodova.

Tin Jedvaj odigrao je prvo poluvrijeme za Bayer iz Leverkusena u 3:0 porazu na gostovanju kod RB Leipziga. Golove za domaće postigli su Poulsen (27, 85) i Klostermann (68).

  • +25
  • +22

Hrvatski nogometaš Ante Rebić

Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Bayer je 13. na ljestvici s 11 bodova, dok je RB Leipzig treći s 22 boda. Ispred su samo dvije Borussije, ona iz Dortmunda s 27 te ona iz Moenchengladbacha s 23.

Njemačka 1. liga

RB Leipzig-Bayer Leverkusen3:0
Eintracht Frankfurt-Schalke 043:0
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Borussia Dortmund1183027
2.Monchengladbach1172223
3.RB Leipzig1164122
4.Eintracht Frankfurt1162320
5.Bayern Munchen1162320
6.Hoffenheim1161419
7.Werder Bremen1152417
8.Hertha Berlin1144316
9.Mainz1143415
10.Augsburg1134413
11.Freiburg1134413
12.Wolfsburg1133512
13.Bayer Leverkusen1132611
14.Schalke 041131710
15.Nurnberg1124510
16.Hannover112369
17.Fortuna Dusseldorf112278
18.Stuttgart112278

Sljedeće utakmice

23.11.Bayer Leverkusen-Stuttgart
24.11.Wolfsburg-RB Leipzig
24.11.Hertha Berlin-Hoffenheim
24.11.Mainz-Borussia Dortmund
24.11.Bayern Munchen-Fortuna Dusseldorf
24.11.Augsburg-Eintracht Frankfurt
24.11.Schalke 04-Nurnberg
25.11.Freiburg-Werder Bremen
25.11.Monchengladbach-Hannover