ht prva liga

Dinamo bolji od 'lokosa'; Bruno Petković fantastičnim škaricama presudio derbi

11.11.2018 u 19:40

U derbiju 14. kola Hrvatski Telekom Prve HNL Dinamo je u Kranjčevićevoj ulici pobijedio Lokomotivu sa 1:0 i sada ima osam bodova više od drugoplasiranih 'lokosa'

Bio je to sudar dviju vodećih momčadi Hrvatski Telekom Prve HNL, a treba priznati da derbi nije razočarao.

Obje su momčadi krenule ofenzivno, nije na startu bilo kalkulacija. Dinamo je već u 5. minuti zaprijetio preko More. Pet minuta kasnije Lokomotiva uzvraća prijetnjom Radonjića... Igralo se otvoreno, a onda je sijevnuo napadač Dinama Bruno Petković i zabio najljepši gol ove sezone!

• +10
Hrvatski telekom Prva liga, 14. kolo, NK Lokomotiva - GNK Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL

U 16. minuti Kadzior je ubacio iz prekida, a Petković nevjerojatnim škaricama zabio za vodstvo Dinama 1:0 protiv Lokomotive! Ovako ne zabija ni Cristiano Ronaldo! POGLEDAJTE!

Izvor: Društvene mreže / Autor: vimeo

Do odmora nije više bilo izglednijih prilika, a u nastavku je ponovno bilo 'gusto'. U 50. minuti Petković je još jednom zaprijetio i to ponovno - škaricama! Moharrami je ubacio, Petković loptu prvo primio prsima, a onda pucao volejem. No, golman 'lokosa' Grbić bio je spreman, obranio je taj sjajan pokušaj za koji je Petković pobrao pljesak i ovacije s tribina Kranjčevićeve.

'Lokosi' su najbliže golu bili u 72. minuti kada je Krstanović glavom spustio za Radonjića, a ovaj je pucao iznad gola. Prijetili su golu Dinama nakon toga Ivanušec, Karačić, Drožđek..., ali do kraja se rezultat nije mijenjao.

Istra 1961-Rijeka1:2
Lokomotiva-Dinamo Zagreb0:1