serie a

Ante Ćorić trebao je ovaj dan pamtiti cijeli život, no u Rimu će ga htjeti zaboraviti što prije

20.10.2018 u 18:29

U prvom susretu 9. kola talijanskog nogometnog prvenstva SPAL je na gostovanju pobijedio Romu sa 2:0 ostvarivši prvu pobjedu protiv rimskog kluba

U dosadašnja dva susreta Roma je lagano slavila sa 3:0 i 3:1.

Pobjedu momčadi iz Ferrare donijeli su Andrea Petagna golom iz kaznenog udarca u 38. minuti, te Kevin Bonifazi pogotkom u 56. minuti.

Gosti su od 75. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen vratar Vanja Milinković Savić. Srpski vratar je prvo dobio žuti karton zbog zadržavanja, a potom i drugi jer je napucao loptu.

Usprkos igraču više Roma do kraja susreta nije uspjela niti ublažiti poraz. Za Romu je od 71. minute zaigrao Ante Ćorić, dok Lorenco Šimić nije nastupio za goste.