Večeras smo gledali prve uzvratne susrete četvrtfinala Lige prvaka. Barcelona je bila uvjerljiva protiv Uniteda (3:0), dok je Ajax svladao Juventus u Torinu (1:2) i plasirao se u polufinale...

Juventus: Szczesny; De Sciglio, Bonucci, Rugani, Alex Sandro; Can, Pjanic, Matuidi; Bernardeschi, Dybala, Ronaldo

Ajax: Onana; Veltman, Blind, De Ligt, Mazraoui; De Jong, Van de Beek, Schöne; Neres, Tadic, Ziyech

Juventus - Ajax 1:2 (Ronaldo 28'/Van de Beek 34', De Ligt 67')

Barcelona - Manchester United 3:0 (Messi 16', 20', Coutinho 61')

• +3
Liga prvaka, četvrtfinale: Juventus - Ajax Izvor: Pixsell / Autor: Mark Kerton/Press Association/PIXSELL
  • 90’

Kraj! Ajax je napravio novu senzaciju

• 90’

Žuti karton za Cristiana Ronalda

• 90’

Tri minute nadoknade

• 90’

Nema penala. Sudac je zaključio da je lopta bila napucana iz blizine u ruku. No ruka je bila poprilično ispružena. U svakom slučaju, puno će se pričati o ovome nakon utakmice

• 90’

Juventus traži penal! Sudac ide provjeriti je li bilo namjernog igranja rukom

• 88’

Promjena u Ajaxu. Ulazi Huntelaar, izlazi Ziyech

• 87’

Tri minute prije kraja, plus još, naravno, dodatak. Juventusu trebaju dva gola

• 83’

Tadić se oslobodio i ubacio, Juventusova obrana izbila glavom, Schoene pucao iz prve, ali pored gola

• 79’

Trese se Juventusova mreža, no sve ide na provjeru... Nema gola, u jednom trenutku akcije neposredno prije gola bilo je zaleđe