SVE JE NASMIJAO

Reakcija Gorana Ivaniševića nakon pobjede Hrvatske nad Brazilom je urnebesna

10.12.2022 u 08:42

Nakon pobjede Hrvatske nad Brazilom izborene nakon još jednog ruleta penala, oglasio se i Goran Ivanišević na svom Instagram profilu, a njegova reakcija sve je nasmijala

Nakon pogotka Neymara za 1:0 u 105. minuti i slavljem Brazilaca činilo se da su sve nade izgubljene, no Metkovac Bruno Petković 12 minuta kasnije, pred sam kraj produžetka zabija za 1:1 i vodi Hrvatsku u još jednu infarktnu završnicu u kojoj odlučuju penali.

Genijalni Dominik Livaković koji je tijekom utakmice imao rekordnih 10 obrana, upisao je jednu i u penalima, a koliko je utakmica bila neizvjesna i dramatična do samoga kraja najbolje je opisao naš proslavljeni tenisač Goran Ivanišević, koji je na Instagram storiju uz svoju fotografiju duhovito napisao: 'A žalili ste se da vam ja kidam živce?'.

Ivanišević je time sve rekao o utakmici, a koliko su njegovi mečevi bili infarktni nemoguće je zaboraviti. Prije 21 godinu osvojio je Wimbledon na koji je stigao s pozivnicom, a njegovo finale protiv Australca Patricka Raftera mnogima je oduzelo nekoliko godina života zbog neviđene neizvjesnosti i drame do samog kraja. A to nije jedina pobjeda do koje je došao nakon drame i i kidanja živaca…