Sportsku večer, održanu sinoć u zagrebačkom hotelu Westin, nisu propustila ni brojna poznata lica. Na tradicionalnoj svečanosti Velikog dana hrvatskog sporta bili su, između ostalih, Kolinda Grabar-Kitarović i Jakov Kitarović, Filip Zubčić sa zaručnicom Anom Vukojom te Martina Bienenfeld
Kraj još jedne uspješne sportske godine donio je i 32. dodjelu nagrada i priznanja najuspješnijim sportašicama, sportašima i trenerima. Dodijeljeno je 13 nagrada i priznanja, a sve uglednike dočekivali su predsjednik HOO-a Zlatko Mateša i glavni tajnik Siniša Krajač.
Mnoge je iznenadio zajednički dolazak bivše predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović i njezinog supruga Jakova Kitarovića, koji se uistinu rijetko pojavljuju zajedno.
Bila je tu i direktorica Turističke zajednice grada Zagreba Martina Bienenfeld, ali i skijaš Filip Zubčić koji je stigao sa svojom zaručnicom Anom Vukojom.
Tko je još bio pogledajte u galeriji.