mnogi ga obožavaju
Andrija Jarak: 'Nikad nisam imao nekog uzora, uvijek sam gradio svoj put i svoj stil'

Andrija Jarak
Izvor: Cropix / Autor: Marko Todorov / CROPIX
U razgovoru za RTL.hr Andrija Jarak se među ostalim prisjetio svog prvog terena kojeg će zauvijek pamtiti. 'Sjećam se, bio je požar na Korčuli 1996. godine, umro sam od straha, imao sam tremu i mislim da sam izgubio tri kg od preznojavanja prije livea!, priznao je.
-
9
omiljeni reporter
Andrija Jarak o novom projektu nakon transfera na RTL: 'Neka se praši na sve strane, pa kamo nas odvede'
-
12
NOVA ZVIJEZDA RTL-A
Andrija Jarak otkrio detalje novog projekta: 'Bit će to spoj ponosne prošlosti i perspektivne budućnosti'
-
12
mnogima se zahvalio
Svi govore o neočekivanom novinarskom transferu, a sad se Andrija Jarak emotivno oprostio od dosadašnje TV kuće
Najduži teren u karijeri bio mu je kad je pratio potragu za Antonijom Bilić kada je na terenu bio preko mjesec dana. Nikad, kaže, nije imao nekog uzora, uvijek je gradio svoj put i svoj stil. 'Naravno da sam gledao što rade starije kolege jer u ovom poslu je sve već davno izmišljeno, topla voda je ovdje davno već postojala tako da nikad nisam fiksno bio vezan za nekog, ali sam, naravno, gledao kako to drugi rade, ali i gradio sam svoj put.', ističe.
Na pitanje kako izgleda njegov radni dan, odgovorio je: "Izgleda na način da sam na telefonu cijelo vrijeme, čekam da se nešto dogodi, da me nazovu pa da znam gdje ću otići. Tako je izgledalo do sada, a od sad će izgledati malo drugačije", kazao je Jarak čiji novi projekt na RTL-u nestrpljivo iščekuju brojni obožavatelji.
Otkrio je koji je najbolji savjet koji je dobio,a on glasi: 'Nemoj biti bahat, poštuj sugovornike, ponašaj se svaki dan kao da ti je prvi, cijeni to što radiš i imaj respekt prema svima!' Kad ne radi, šeće psa, spava i gleda utakmice, a najvija za Dinamo. 'Pratim nogomet fanatično, frenetično i na rubu, na granici mogućeg', iskren je. Najdraži izvođač mu je Prljavo kazalište 'pa sto mjesta nitko', a najdraža izvođačica mu je Radojka Šverko.


NOTHING Phone 1 5G DS
Uštedi 45€6.55", 8GB, 128GB, Android 12.
KUPI SADA

iPad
Uštedi do 12%Idealni za kreativce i svakodnevnu uporabu!
KUPI SADA

ORINK tinte
Zamjenska tintaKvaliteta i jednostavnost printanja!
KUPI SADA

VERBATIM SSD
Besplatna dostava128GB, Vi550 S3, SATA 3, 2.5", 560/430 MB/s
KUPI SADA

OCLEAN Air2T četkica za zube
Besplatna dostavaZvučna četkica djeluje na temelju zvučnih vibracija koje dovode do blagog, ali učinkovitog kretanja i cirkulacije
KUPI SADA

DYSON pročišćivač zraka
12 rata beskamatnoDyson Pure Hot & Cool Formaldahyde, pročišćava, grije i hladi.
KUPI SADA