Proslavljeni redatelj dokumentarnih hitova za svoj je sljedeći projekt odabrao – dokumentarac o boy bendu!
Najpoznatiji po svom hitu 'Supersize Me', ali i nizu drugih dokumentarnih hitova u kojima je proganjao Bin Ladena ('Where In The World Is Osama Bin Laden?') i analizirao utjecaj novca na kreativnost ('Greatest Movie Ever Sold'), Morgan Spurlock priprema svoj novi projekt – dokumentarni film o grupi One Direction, iza kojeg stoji Sony, a koji bi u kina trebao 2013. U 3D-u, naravno.
Spurlock će tako režirati, piše Billboard, film koji će fanovima pokazati život tog boy benda iza medijskih kulisa, a sâm Spurlock rekao je da je riječ o epskom pothvatu te da se ponosi time što je dio njega. Film još nema naziv, ali ima rezerviran datum američke premijere – 30. kolovoza 2013. Inače, Simon Cowell, koji je 2010. otkrio grupu u britanskoj verziji talent showa 'The X Factor', bit će jedan od producenata filma.
One Direction svoj je album prvijenac 'Up All Night' objavio u ožujku, a on se samo u SAD-u do danas prodao u 1,33 milijuna primjeraka. U prodaju je jučer krenuo i novi album 'Take Me Home'.