Miley Cyrus pojačala je kampanju rješavanja imidža slatke Disneyjeve curice
Dvadesetogodišnja pjevačica u intervjuu za Style izjavila je kako zagovara legalizaciju marihuane istodobno objavivši novu verziju i inače kontroverznog spota pjesme We Can't Stop. Miley dobro zna kako podići medijsku prašinu: taj spot postavio je novi rekord na Vevu jer je najbrže dogurao do 100 milijuna pregleda, a u nekim su zemljama cenzurirani dijelovi.
Miley je u intervjuu za australski magazin Style priznala da je kao maloljetnica pila alkohol i pušila marihuanu, koja je još ilegalna u većini američkih država.
'Kad pušim, ne osjećam se bolesno kao kad pijem. Ne osjećam bijes', rekla je.
Bivša teen zvijezda zatim je nastavila dodavši da osobe koje puše marihuanu imaju svetačke kvalitete. 'Postoji razlog zašto je Bob Marley nekakva verzija 'Rasta' Majke Tereze', rekla je.
Kontroverzni intervju objavljen je isti dan kada je Miley objavila novu verziju svog hita.