VIII. izborna jedinica

VIII. izborna jedinica

  • Autor: tportal.hr
  • Zadnja izmjena 02.12.2011 11:51
  • Objavljeno 17.11.2011 u 09:00
glasovanje

glasovanje

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: Antonio Bronic/PIXSELL

Zbirna lista pravovaljanih izbornih lista u 8. izbornoj jedinici:

1. ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: MIRKO MAKAUS

2. AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM
Nositelj liste: GORAN OŽANIĆ

3. AKCIJA MLADIH - AM
LISTA ZA RIJEKU - LISTA-RI
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH
Nositelj liste: DANKO ŠVORINIĆ

4. AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA
Nositelj liste: mr.sc. ŽELJKO SAČIĆ

5. AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: ANDRIJA ŠKRIBULJA

6. DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ

7. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR

8. HRVATSKA 21. STOLJEĆA - HRVATSKA 21.
Nositeljica liste: NATAŠA SRDOČ

9. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZELENA STRANKA - ZS
STRANKA PENZIONERA - SP
Nositelj liste: IVO ZRILIĆ

10. HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DARINKO KOSOR

11. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: DANIEL SRB

12. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositelj liste: dr.sc. IVAN KIRIN

13. HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA
Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR

14. HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: DAVOR JURICA

15. ISTARSKA SOCIJALDEMOKRATSKA NEZAVISNA STRANKA - ISDNS
Nositelj liste: IVAN JANKO

16. LADONJA
Nositelj liste: PLINIO CUCCURIN

17. NACIONALNI DEMOKRATI - ND
Nositelj liste: ZDRAVKO BERIĆ

18. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ

19. PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS
Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ

20. SAVEZ ZA PROMJENE - SP
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
Nositelj liste: IVAN PERNAR

21. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ

22. SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: IVAN PLJEŠA

23. STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ
Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing.grad.

24. VOLIM HRVATSKU - VH
Nositelj liste: prof.dr.sc. ZVONKO ČAPKO

25. ZELENA LISTA
Nositelj liste: DARKO ANTOŠ

26. ZELENA STRANKA-ZELENA ALTERNATIVA - ZELENI
Nositelj liste: mr.sc. JOSIP-ANTON RUPNIK

ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: MIRKO MAKAUS, rođ. 31.03.1939., BOGOVIĆI, STIPKINO 9

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIRKO MAKAUS, rođ. 31.03.1939., BOGOVIĆI, STIPKINO 9
2. JOSIP JURKOVIĆ, dr.med., rođ. 10.11.1940., KASTAV, ĆIKOVIĆI 98
3. BISERKA MAKAUS, rođ. 16.01.1950., BOGOVIĆI, STIPKINO 9
4. SANDRA BONIFAČIĆ BARIČEVIĆ, rođ. 19.09.1972., RIJEKA, SLAVKA KRAUTZEKA 79
5. HRVOJE MAKAUS, rođ. 10.02.1989., BOGOVIĆI, STIPKINO 9
6. ZRINKA KONEČNY, rođ. 08.07.1967., ROVINJ, FUNTANA 2
7. MARIJANA LUKETIĆ, rođ. 02.02.1983., RIJEKA, ŠET.JOAKIMA RAKOVCA 62
8. SERAFINA SERŠIĆ, rođ. 01.09.1945., BOGOVIĆI, STIPKINO 24
9. JURAJ KUSANOVIĆ, rođ. 01.05.1948., RIJEKA, BRIBIRSKA 5
10. VLADIMIR TOPALUŠIĆ, rođ. 04.04.1938., BOGOVIĆI, MUŽINI 7
11. MILAN ILIBAŠIĆ, rođ. 20.05.1989., MALINSKA, DUBAŠLJANSKA 97
12. NADA SIMIĆ, rođ. 11.08.1959., MALINSKA, BRANKA ŽUPANA 1
13. ZORAN KONEČNY, rođ. 01.04.1965., ROVINJ, FUNTANA 2
14. CHRISTIAN JURKOVIĆ, dr.med., rođ. 18.06.1970., RIJEKA, CRNČIĆEVA 6


AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM

Nositelj liste: GORAN OŽANIĆ, rođ. 03.06.1976., SELCE, EMILA ANTIĆA 5

Kandidatkinje/kandidati:
1. GORAN OŽANIĆ, rođ. 03.06.1976., SELCE, EMILA ANTIĆA 5
2. GOJKO RUČEVIĆ, rođ. 05.09.1972., RIJEKA, OKTAVIJANA VALIĆA 53
3. ANDREA RUBINIĆ, rođ. 26.04.1980., RIJEKA, KAPITANOVO 24
4. FILIP LIČANIN, rođ. 26.12.1976., RIJEKA, TIZIANOVA 30
5. KARLO HOMOLKA, rođ. 21.01.1972., RIJEKA, ANTE KOVAČIĆA 8
6. BORIS PAIĆ, rođ. 05.07.1972., RIJEKA, SLAVIŠE VAJNERA ČIČE 12
7. INJA SOKOLOVIĆ, rođ. 01.07.1984., KARLOVAC, BAŠĆINSKA CESTA 41 C
8. IZET MEDOŠEVIĆ, rođ. 11.01.1976., RIJEKA, KVATERNIKOVA 52
9. ZLATKO DEVEDŽIĆ, rođ. 08.03.1964., PULA, LUSSIJEVA 4
10. VALTER BUTKOVIĆ, rođ. 20.10.1961., PULA, KATALINIĆA JERETOVA 5
11. DAVOR HRELJA, rođ. 11.11.1980., RIJEKA, DEMETROVA 6
12. MARTIN MAURICIO LLANOS GUTIERREZ, rođ. 13.05.1970., RIJEKA, ZAMETSKA 49
13. VLADIMIR ŠANDOL, rođ. 24.07.1975., RIJEKA, CORRADA ILIJASSICHA 22
14. MARIJAN VEJVODA, rođ. 10.07.1939., MATULJI, KRUŽNI PUT 8

AKCIJA MLADIH - AM
LISTA ZA RIJEKU - LISTA-RI
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH

Nositelj liste: DANKO ŠVORINIĆ, rođ. 11.04.1973., RIJEKA, EDE JARDASA 26

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIO ALEMPIJEVIĆ, rođ. 04.06.1978., OPATIJA, ULICA ANDRIJE ŠTANGERA 24
2. DANKO ŠVORINIĆ, rođ. 11.04.1973., RIJEKA, EDE JARDASA 26
3. BRUNO POROPAT, rođ. 08.06.1943., ROVINJ, ISTARSKA 25
4. BOJAN KURELIĆ, rođ. 14.12.1977., RIJEKA, KRŠINIĆEVA 16
5. HENRIET BILANDŽIĆ, rođ. 19.09.1975., RIJEKA, VIDIKOVAC 40
6. ROLAND SUŠANJ, rođ. 05.09.1972., RIJEKA, ISTARSKA 96
7. IGOR PUŽ, rođ. 29.01.1980., VEPRINAC, PEHJI 2
8. LUCIO SLAMA, rođ. 16.06.1964., RIJEKA, MAROHNIĆEVA 4
9. SANJA FRANKOLA, rođ. 30.09.1986., POTPIĆAN, ŽELJEZNIČKI PRILAZ 7
10. FILIP JAKOVAC, rođ. 22.10.1989., RIJEKA, BAŠTIJANOVA 26
11. BOJANA DUBROJA, rođ. 27.01.1983., RIJEKA, KREŠIMIROVA 11
12. TATJANA SMOJVER-SILOV, rođ. 06.09.1961., JADRANOVO, OMLADINSKA 36
13. MAURO GRAZIANI, rođ. 19.06.1964., RIJEKA, ANTUNA RASPORA ŠPANCA 3
14. VJERAN PIRŠIĆ, rođ. 23.04.1963., NJIVICE, PRIMORSKA CESTA 10


AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA

Nositelj liste: mr.sc. ŽELJKO SAČIĆ, rođ. 19.02.1963., ZAGREB, ŠTEFANOVEC 55 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLADIMIR MIŠKOVIĆ, rođ. 04.04.1966., RIJEKA, SVILNO 102
2. LADISLAV TURUDIĆ, rođ. 06.01.1965., RIJEKA, TUTNOVO 2
3. IGOR MAKIŠ, rođ. 20.03.1971., RIJEKA, LUKAČIĆEVE STUBE 5
4. KATICA ANDROŠEVIĆ, rođ. 01.12.1957., DOBREĆ, CESTA LOVRANSKA DRAGA 32 I
5. DRAŽEN ŠEPL, rođ. 01.11.1965., MALI LOŠINJ, BUKOVICA 9
6. IVAN BIONDIĆ, rođ. 01.03.1979., RATULJE, RATULJE 28 A
7. ANAMARIA GOLIĆ, rođ. 13.01.1982., PODHUM, PODHUM 161
8. HELENA RADONJIĆ, rođ. 30.01.1993., KASTAV, ĆIKOVIĆI 26/8
9. ZORAN METER, rođ. 05.01.1969., RIJEKA, ADAMIĆEVA 7
10. ŠTEFICA VLAHOV, rođ. 01.09.1969., RIJEKA, KVATERNIKOVA 58
11. JESENKO BARIĆ, rođ. 28.04.1962., SARŠONI, ZORZIĆI 42 J
12. NIHADA ADEMI, rođ. 24.12.1973., RIJEKA, RADNIČKA 4 D
13. DANIJEL SOBOL, rođ. 01.09.1990., RIJEKA, TUTNOVO 11
14. DOLORES VUKIĆ, rođ. 24.09.1965., RIJEKA, ANDRIJE PERUČA 10


AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP

Nositelj liste: ANDRIJA ŠKRIBULJA, rođ. 10.09.1935., DRAŽICE, SUŠIČKA 25

Kandidatkinje/kandidati:
1. ANDRIJA ŠKRIBULJA, rođ. 10.09.1935., DRAŽICE, SUŠIČKA 25
2. IVANKA ČEPLE, rođ. 19.05.1952., RIJEKA, PUT V.VALKOVIĆA POLETA 14
3. IGOR KARDUM, rođ. 19.08.1988., RIJEKA, HEGEDUŠIĆEVA 1
4. DARIJAN RUPČIĆ, rođ. 31.10.1988., SVETI JURAJ, KOTLINA 41
5. EDO TURK, rođ. 28.04.1988., KASTAV, RUBEŠI 124 B
6. FRANKO JURETIĆ, rođ. 28.08.1988., PODČUDNIČ, PODČUDNIĆ 6
7. DAMIR ŽEPINA, rođ. 05.02.1976., HRELJIN, RUŽIĆ SELO 180
8. FILIP KOVAČEVIĆ, rođ. 16.01.1975., RIJEKA, LAGINJINA 5
9. IVAN ŠKUNCA, rođ. 30.08.1940., ZAGREB, BUKOVAČKA CESTA 207
10. DANIELA ŽUNIĆ, rođ. 12.06.1963., ZAGREB, NAD LIPOM 10
11. ELVIRA BAČIĆ KOSIĆ, rođ. 25.05.1970., RIJEKA, FIORELLA LA GUARDIA 7
12. NEVIJA ŽEPINA, rođ. 13.04.1974., ZLOBIN, ZLOBIN 52
13. BARICA FRANJE, rođ. 23.01.1938., LUČKO, FRANJE PUŠKARIĆA 106
14. ZDRAVKO VRHOVSKI, rođ. 10.07.1953., ZAGREB, DRAŠKOVIĆEVA 6

DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ, rođ. 20.10.1947., ZAGREB, OGULINSKA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. KATA DŽAFEROVIĆ, rođ. 28.06.1953., KRASICA, KRASICA 133
2. EMINA ZDIONICA, rođ. 25.09.1963., PRAPUTNJAK, PRAPUTNJAK 142
3. HELENA ČAJKOVAC, rođ. 06.09.1984., PRAPUTNJAK, PRAPUTNJAK 148
4. MILAN POLJANEK, rođ. 04.09.1953., PRAPUTNJAK, PRAPUTNJAK 146
5. AHMET DŽAFEROVIĆ, rođ. 01.08.1949., KRASICA, KRASICA 133
6. ROZALIJA POLJANEK, rođ. 04.09.1958., PRAPUTNJAK, PRAPUTNJAK 146
7. SANJA DŽINIĆ, rođ. 27.06.1971., HRELJIN, MEJA GAJ 194
8. MILEVA KOS, rođ. 06.12.1969., ČAVLE, ČAVLE 226
9. ŽELJKA PROROKOVIĆ, rođ. 06.06.1971., ZADAR, BANA JOSIPA JELAČIĆA 17
10. INGRID GALEŠIĆ, rođ. 20.02.1967., ZADAR, PAZINSKA 9
11. MIRKO ŠIMURINA, rođ. 12.09.1978., ZADAR, MATE UJEVIĆA 23
12. MARIJA VUKUŠIĆ, rođ. 21.10.1989., SAMOBOR, SLAVONSKA 13
13. GORDANA VALDEC, rođ. 01.07.1949., ZAGREB, AUGUSTA PROSENIKA 9
14. ANDREJA BIŠKUP, rođ. 26.07.1983., ZAGREB, JABLANSKA 3

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR, rođ. 01.07.1953., ZAGREB, ŠEFEROVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAVOR BOŽINOVIĆ, rođ. 27.12.1961., ZAPREŠIĆ, BALTAZARA-ADAMA KRČELIĆA 17
2. JOSIP BORIĆ, rođ. 23.10.1972., LOPAR, LOPAR 280
3. VESNA BUTERIN, rođ. 28.01.1974., RIJEKA, TENČIĆEVO 13
4. MARINO ROCE, rođ. 06.04.1963., PULA, BRUNJAKOVA 12
5. IVAN BUBIĆ, rođ. 05.06.1958., PAZIN, VIKTORA CARA EMINA 10
6. HRVOJE BURIĆ, rođ. 31.03.1967., RIJEKA, SLAVKA KRAUTZEKA 77 A
7. JASNA OPAČAK, rođ. 16.05.1967., BUJE, ULICA BELVEDERE 5
8. JOSIP RUPČIĆ, rođ. 29.11.1957., RIJEKA, DRENOVSKI PUT 11
9. STJEPAN GABRIĆ, rođ. 01.04.1956., PAZIN, VIKTORA CARA EMINA 8
10. DAMIR RUKAVINA, rođ. 31.10.1958., CRIKVENICA, TONČIĆEVO 5
11. GRACIJANO ŠVIĆ, rođ. 30.09.1955., ROVINJ, CARERA 8
12. RADENKO RUBEŠA, rođ. 13.01.1953., MATULJI, ULICA IVANA MATETIĆA RONJGOVA 5
13. ANTE PERIŠ, rođ. 13.10.1978., RIJEKA, DUBROVAČKA 2
14. TATJANA MRKONJIĆ, rođ. 06.02.1988., JURAZINI, JURAZINI 28


HRVATSKA 21. STOLJEĆA - HRVATSKA 21.

Nositeljica liste: NATAŠA SRDOČ, rođ. 04.09.1967., RIJEKA, MARKOVIĆI 15

Kandidatkinje/kandidati:
1. NATAŠA SRDOČ, rođ. 04.09.1967., RIJEKA, MARKOVIĆI 15
2. BORIS DUDAŠ, rođ. 01.12.1967., RIJEKA, DRAGE ŠĆITARA 3
3. RADOVAN SMOKVINA, rođ. 25.05.1941., IČIĆI, POLJANSKA CESTA 48
4. ALEKSANDAR RADOVIĆ, rođ. 24.11.1939., PREMANTURA, KRŠE 40 A
5. MARINO SORIĆ, rođ. 19.10.1967., RIJEKA, JOŽE GABROVŠEKA 2
6. IVAN PILAŠ, rođ. 10.06.1950., RIJEKA, BRAJŠINA 21
7. MATIA BABIĆ, rođ. 15.08.1985., VIŠKOVO, JURAŠI 54
8. IVICA LUKIĆ, rođ. 28.02.1949., RIJEKA, ZAMETSKOG KORENA 14 B
9. SONJA BLEČIĆ, rođ. 20.12.1964., RIJEKA, DRAŽICE 137
10. ERVIN HOVAN, rođ. 08.04.1967., RIJEKA, PLETENCI 38
11. NADA ANDRAŠIĆ, rođ. 05.02.1935., RIJEKA, SENJSKIH USKOKA 3
12. TANJA BARAK, rođ. 28.02.1981., KLANA, PODSTRMAC 13
13. SLOBODANKA PELOZA, rođ. 16.11.1967., RIJEKA, BARETIĆEVO 55
14. EMINA ZEČIĆ, rođ. 28.11.1950., RIJEKA, HEGEDUŠIĆEVA 14


HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
ZELENA STRANKA - ZS
STRANKA PENZIONERA - SP

Nositelj liste: IVO ZRILIĆ, rođ. 19.10.1956., RIJEKA, POMERIO 2

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVO ZRILIĆ, rođ. 19.10.1956., RIJEKA, POMERIO 2
2. MORENO ZUBAN, rođ. 19.11.1973., MELNICA, MELNICA 15 A
3. MILAN POPADIĆ, rođ. 20.09.1951., RIJEKA, VERE BRATONJE 23
4. OLIVIO LJUBIČIĆ, rođ. 04.02.1952., RIJEKA, PRVOG MAJA 36
5. RENATA ŽUGIĆ, rođ. 28.10.1974., MALI LOŠINJ, PREDJEL GRAVOT 22
6. FRANKO CETINA, rođ. 25.04.1947., VODNJAN, STANCIJA GURAN 21
7. IVICA KALČIĆ, rođ. 27.09.1957., LIVADE, PRINCIP BRIJEG 1
8. LJUBO SUBOTIĆ, rođ. 21.02.1954., RIJEKA, ŠKOLJIĆ 1
9. EDUARD RIPPL, rođ. 21.07.1942., CRIKVENICA, KALA SVETOG ANTONA 7
10. ZDENKO TOMČIĆ, rođ. 14.04.1943., KUKCI, JASENOVA 11
11. LUCIJAN BELETIĆ, rođ. 06.09.1952., NOVIGRAD, EUGENA KUMIČIĆA 14
12. IVONA DUKIĆ, rođ. 04.11.1948., RIJEKA, BOŽE STARCA JURIĆEVA 13
13. IVANA ŠEŠKAR, rođ. 02.03.1987., POBRI, ULICA DRAGI 9 K
14. OLIVER GMITROVIĆ, rođ. 03.06.1972., POREČ, MASSA LOMBARDA 22


HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS

Nositelj liste: DARINKO KOSOR, rođ. 14.03.1965., ZAGREB, VIJENAC FRANE GOTOVCA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. prof.dr.sc. ČEDOMIR DUNDOVIĆ, rođ. 20.11.1952., RIJEKA, FRANJE BRENTINIJA 5
2. SANDRO JURMAN, rođ. 07.09.1971., MATOHANCI, MATOHANCI 1
3. ZDENKO KIRINČIĆ, rođ. 28.12.1958., DOBRINJ, DOBRINJ 128
4. dr.sc. ROSANA LUCIJETIĆ, rođ. 12.01.1960., PULA, STOJA 38
5. dr.sc. SUZANA JURIN, rođ. 01.10.1968., RIJEKA, BRDO 10
6. KLAUDIJO LAZARIĆ, rođ. 25.04.1956., BLAŠKOVIĆI, BLAŠKOVIĆI 54
7. LJILJANA NEKIĆ, rođ. 13.12.1954., RIJEKA, ANTUNA BARCA 3 C
8. DENIS LAKOŠELJAC, rođ. 25.03.1976., NOVAKI MOTOVUNSKI, LAKOŠELJCI 75
9. IVICA MALATESTINIĆ, rođ. 30.07.1958., CRIKVENICA, BRAĆE CAR URAČIĆ 12
10. ALEN VIŠKOVIĆ, rođ. 01.06.1971., BUJE, TRG JOSIPA BROZA TITA 9
11. MARIJAN MIKAČEVIĆ, dr.med., rođ. 01.09.1955., LOVRAN, BRAJDICE 33
12. RUDOLF IVKOVIĆ, rođ. 06.10.1953., MALI LOŠINJ, AMBROZA HARAČIĆA 30
13. JOŠKO VIDAS, rođ. 14.09.1948., RAB, KNEZA BRANIMIRA 5
14. MLADEN PREMUŠ, rođ. 29.05.1960., PULA, USPON SV.ROKA 1

HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: DANIEL SRB, rođ. 24.11.1964., OSIJEK, MREŽNIČKA 14

Kandidatkinje/kandidati:
1. DEAN GIROTTO, rođ. 26.01.1963., OMIŠALJ, MEDRMUNIĆE 21 A
2. ROBERT CIFREK, rođ. 30.09.1968., KRALJEVICA, PODFARA 6
3. NENAD ŠKORIĆ, rođ. 06.07.1964., BANJOLE, KAŠTANJEŽ 3
4. SANJA MIŠETIĆ, rođ. 28.05.1973., MALINSKA, NIKOLE TESLE 67
5. TONI JURANIĆ, rođ. 10.06.1967., JURANDVOR, JURANDVOR 63 A
6. IVAN DUJMEŠIĆ, rođ. 27.05.1959., RIJEKA, BRANIMIRA MARKOVIĆA 11
7. ANA SERŠIĆ, rođ. 07.08.1961., BAŠKA, PALADA 54
8. ZDENKO GRUŠKOVNJAK, rođ. 22.01.1967., RIJEKA, VJENCESLAVA NOVAKA 2 A
9. DIJANA ŠIMUNIĆ VRCAN, rođ. 31.10.1981., KRALJEVICA, BRAĆE RADIĆA 2
10. DALIBOR JAKUC, rođ. 11.03.1974., LOPAR, LOPAR 389
11. MIROSLAV SKOKO, rođ. 11.09.1967., PULA, BASTIANOVA 9
12. MARICA SESAR, rođ. 02.12.1959., MALINSKA, NIKOLE TESLE 60
13. DOBRICA RONČEVIĆ, rođ. 17.03.1967., RIJEKA, LUKI 20
14. MILENA LOVIĆ, rođ. 26.02.1952., RIJEKA, ANTUNA BARCA 20


HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP

Nositelj liste: dr.sc. IVAN KIRIN, rođ. 01.01.1951., RIJEKA, MOŠE ALBAHARIJA 3

Kandidatkinje/kandidati:
1. dr.sc. IVAN KIRIN, rođ. 01.01.1951., RIJEKA, MOŠE ALBAHARIJA 3
2. PETAR JURIĆ, rođ. 19.01.1950., UMAG, MATKA LAGINJE 51
3. DENIS MALNAR, rođ. 30.09.1970., RIJEKA, RUŽICE MIHIĆ 7
4. DANIELA DIZDAREVIĆ, rođ. 07.03.1974., RIJEKA, FRANCA PREŠERNA 31
5. MIRELA KRSTAČIĆ, rođ. 17.06.1982., MUNDANIJE, MUNDANIJE 132
6. VEDRAN BROZOVIĆ, rođ. 25.02.1981., RIJEKA, EMILIJA RANDIĆA 14
7. NATAŠA PILEPIĆ, rođ. 21.02.1968., RIJEKA, ZDRAVKA KUČIĆA 14 A
8. ZLATKO JURCOLA, rođ. 14.09.1975., HEKI, TROŠTI 64
9. MARKO SANDALIĆ, rođ. 04.10.1978., RAB, SREDNJA ULICA 4
10. DAJANA PERIČIĆ, rođ. 17.07.1963., RIJEKA, MILUTINA BARAČA 15/1
11. SILVIJA RIMANIĆ, rođ. 08.12.1980., RIJEKA, MEDOVIĆEVA 1
12. DINO PAVELIĆ, rođ. 20.08.1959., CRIKVENICA, DRAGE GERVAISA 5
13. MORENA CETINA LAZARIĆ, rođ. 23.03.1978., MEDULIN, BRAJDINE 100
14. DAMIR ČOP, rođ. 12.10.1960., RIJEKA, NASTE ROJC 4


HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA

Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR, rođ. 04.03.1956., ŠENKOVEC, MARŠALA TITA 94

Kandidatkinje/kandidati:
1. NANSI TIRELI, rođ. 26.02.1965., VINEŽ, VINEŽ 35 A
2. ANTE BUNETA, rođ. 22.03.1954., PUNAT, GALIJA BB
3. ŽELJKO MARTINŠIĆ, rođ. 31.01.1960., ROVINJ, TRG NA KRIŽU 7
4. DINA DOMIJAN, mag.oec., rođ. 20.02.1981., CRIKVENICA, RIBARSKA 6
5. SNJEŽANA MEKOTA, rođ. 28.10.1949., POREČ, TRG KNEZA BRANIMIRA 6
6. MIODRAG BUZUROVIĆ, rođ. 05.08.1952., PULA, OSJEČKA 8
7. TOMISLAV FILIĆ, rođ. 22.10.1955., RIJEKA, BRIG 12/1
8. DARKO MANESTAR, dipl.oec., rođ. 13.02.1975., DRAMALJ, VUKOVARSKA 16
9. DAMIR BALJA, rođ. 22.07.1966., TAR, BRAJDE 19
10. MARIJAN RUGANI, rođ. 27.03.1957., RIJEKA, SENJSKIH USKOKA 1
11. ANDREJA KOLARIĆ VODOPIA, rođ. 11.03.1973., PULA, MAJOLI 46
12. LJILJANA KURTEŠ, rođ. 14.03.1961., RIJEKA, MEDOVIĆEVA 7
13. DRAGICA IVČEVIĆ-SAMARŽIJA, mag.ph., rođ. 18.01.1962., RIJEKA, CAMBIERIEVA ULICA 5
14. TEO BRUSIĆ, rođ. 25.03.1981., RIJEKA, BRIBIRSKA 1


HRVATSKI RAST - HRAST

Nositelj liste: DAVOR JURICA, rođ. 15.04.1965., VINKURAN, ŠTRPED 15

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAVOR JURICA, rođ. 15.04.1965., VINKURAN, ŠTRPED 15
2. SLAVKO VUKMANOV ŠIMOKOV, rođ. 12.11.1972., ROVINJSKO SELO, PUT ZA GUMILU 26
3. JURO BATISTA, rođ. 23.03.1957., RIJEKA, BARTOLOVO 4
4. CLAUDIO GORLATO, rođ. 10.03.1951., VODNJAN, TRGOVAČKA 40
5. SILVIO JUREŠIĆ, rođ. 19.08.1971., KAMPOR, KAMPOR 237
6. ĐURO ĐAKOVIĆ, rođ. 26.01.1976., VODNJAN, S. MARTIN 4
7. SNJEŽANA BRELJAK, rođ. 11.12.1974., VODNJAN, 16. JANUARA 63
8. PETAR GRŠKOVIĆ, rođ. 24.08.1975., PULA, ORBANIN 59
9. BORIS ADŽIĆ, rođ. 17.10.1964., MALI LOŠINJ, ŠIME KVIRINA KOZULIĆA 27
10. BRANKO IVOŠEVIĆ, rođ. 20.03.1975., MALI LOŠINJ, OMLADINSKA 7
11. VLADO PAUREVIĆ, rođ. 16.11.1962., RIJEKA, PLETENCI 25 B
12. MARIJANA PAUREVIĆ, rođ. 29.01.1989., RIJEKA, PLETENCI 25 B
13. RUŽICA MIKIĆ, rođ. 06.09.1975., MALI LOŠINJ, BRAĆE VIDULIĆ 56
14. VALENTINA KOVAČIĆ, rođ. 01.02.1983., VODNJAN, 16. JANUARA 11


ISTARSKA SOCIJALDEMOKRATSKA NEZAVISNA STRANKA - ISDNS

Nositelj liste: IVAN JANKO, rođ. 17.06.1939., PULA, COCEICHEVA 13

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN JANKO, rođ. 17.06.1939., PULA, COCEICHEVA 13
2. STANISLAV ČUIĆ, rođ. 28.04.1955., PULA, GERVAISOVA 64
3. GORAN BUŽDON, rođ. 08.12.1970., MEDULIN, MUNIDA 75 A
4. ANA ŠOKČEVIĆ, rođ. 07.06.1977., PULA, TESLINA 46
5. KATICA GRGIĆ, rođ. 30.08.1968., PULA, KOPARSKA 37
6. RADENKO BREŠČIĆ, rođ. 15.11.1977., BUTONIGA, CESARI 6
7. NADIR ČELEBIĆ, rođ. 09.12.1967., PULA, CASTROPOLA 50
8. PETAR ČUIĆ, rođ. 19.11.1984., PULA, GERVAISOVA 62
9. SANELA IBRALIĆ, rođ. 24.04.1978., VODNJAN, 16. JANUARA 35
10. ZLATKO ČELEBIĆ, rođ. 25.10.1992., MARINIĆI, STRAŽA 67
11. ŠTEFAN ŠOKČEVIĆ, rođ. 28.04.1975., PULA, TESLINA 46
12. SERGIO BUDICIN, rođ. 31.01.1945., PULA, KOPARSKA 1
13. MILA BREŠČIĆ, rođ. 04.02.1951., BANJOLE, KAŠTANJEŽ 31
14. MIRJANA ŠINDIĆ-JANKO, rođ. 28.12.1955., PULA, COCEICHEVA 13

LADONJA
Nositelj liste: PLINIO CUCCURIN, rođ. 06.11.1958., BALE, GROTE 18

Kandidatkinje/kandidati:
1. PLINIO CUCCURIN, rođ. 06.11.1958., BALE, GROTE 18
2. TATJANA GALIĆ, rođ. 12.05.1963., PULA, RAKOVČEVA 8
3. BRUNO NEFAT, rođ. 30.06.1962., PULA, ARGONAUTSKA 3
4. MAURICIO LICUL, rođ. 08.09.1979., PULA, BUTKOVIĆEVA 5
5. IVO UCCIO MILETIĆ, rođ. 24.01.1965., ROVINJ, MONTE RICCO BB
6. ANTON RUDAN, rođ. 03.06.1952., KALAC, KALAC 16
7. ROSANNA BERNE, rođ. 26.10.1974., BALE, BRAIDA 3
8. RAOUL PRIVILEGGIO, rođ. 28.01.1981., ROVINJ, L.ADAMOVIĆA 6
9. IVAN FUNČIĆ, rođ. 18.11.1976., RIJEKA, DRAGUTINA TADIJANOVIĆA 9
10. ROBERT RAPONJA, rođ. 27.05.1964., PULA, PREMANTURSKA CESTA 11
11. VLADO IVETIĆ, rođ. 17.12.1961., JAKOVICI, IVETIĆI 76 C
12. ALEN ROSANDA, rođ. 22.11.1968., VINKURAN, CAROVAC 13
13. AMIR ADŽIKIĆ, rođ. 17.05.1964., PULA, VODOVODNA 16
14. IVICA ZELIĆ, rođ. 11.10.1957., RIJEKA, LAGINJINA 2


NACIONALNI DEMOKRATI - ND

Nositelj liste: ZDRAVKO BERIĆ, rođ. 04.12.1952., ZAGREB, TRNSKO 23 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZDRAVKO BERIĆ, rođ. 04.12.1952., ZAGREB, TRNSKO 23 A
2. BRUNO BASCHIERA, rođ. 30.05.1989., PAKRAC, IVANA GORANA KOVAČIĆA 16
3. DANIJEL KOZULIĆ, rođ. 11.11.1978., KRALJEV VRH, VINOGRADSKA 25 A
4. ANTE PAVLOVIĆ, rođ. 27.09.1993., MRACLIN, BRAĆE RADIĆA 99
5. SANJICA IVANKA IGREC, rođ. 12.06.1967., ZAGREB, BUKOVAC GORNJI 54
6. DEAN OLUIĆ, rođ. 02.04.1967., ZAGREB, VRBANI 21
7. VINCENCIJA KARAMATIĆ, rođ. 23.02.1971., ZAGREB, CAREVDARSKA 1 A
8. BOŽIDAR BIŠKUP, rođ. 15.08.1977., SVETI IVAN ZELINA, PAVLEKA MIŠKINE 8
9. DANIJEL BIŠKUP, rođ. 01.12.1984., CURKOVEC, CURKOVEC 6
10. EMINA BENCEK, rođ. 14.07.1972., HRVATSKA KOSTAJNICA, RATKA DJETELIĆA 85
11. ANTONIO MIOČ, rođ. 30.07.1983., DONJI STUPNIK, DROBILINA 1. ODVOJAK 5
12. MATEJA RADOVANIĆ, rođ. 25.06.1988., BREGANA, MATIJE GUPCA 20 B
13. MARIO KOVAČEVIĆ, rođ. 06.04.1986., STRMEC, HRVATSKIH BRANITELJA 47
14. GORAN RUDIĆ, rođ. 25.11.1983., ZAGREB, PETRETIĆEV TRG 3


NEOVISNA LISTA

Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ, rođ. 20.06.1936., SPLIT, GLAGOLJAŠA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. CARLOS ZVONIMIR PILSEL, rođ. 21.09.1962., ZAGREB, MEDVEDSKI BREG 29
2. dr.sc. MIRJANA BABIĆ, rođ. 12.08.1956., SARŠONI, LUČIĆI 29
3. IVAN PAULETTA, rođ. 22.12.1936., PREMANTURA, SELO 112
4. mr.sc. VANJA SERŠIĆ, rođ. 21.06.1960., BANJOL, BANJOL 100
5. VJEKOSLAV SEKUŠAK, rođ. 21.06.1947., PULA, SV.POLIKARPA 3
6. MIROSLAV MARAŠ, rođ. 11.03.1963., RIJEKA, SRDOČI 66
7. MILAN PERKOVIĆ, rođ. 30.03.1959., OMIŠALJ, BJANIŽOV 10
8. TVRTKO BOŽIĆ, rođ. 10.04.1972., BOGOVIĆI, STIPKINO 50 A
9. VLADO ŠEGON, rođ. 30.09.1949., PULA, ROHREGGEROVA 5
10. dr.sc. LEONARDO BEG, rođ. 04.03.1976., PALIT, PALIT 168
11. mr.sc. IRENA PETRIN, rođ. 16.08.1965., BRATINA, BRATINA 56 G
12. RUDOLF ŠTANFELJ, rođ. 31.05.1967., RIJEKA, KORZO 32
13. TEODOR DIMITRIJEVIĆ, rođ. 07.08.1951., RIJEKA, ZVONIMIROVA 56
14. SEBASTIJAN VOJVODA, rođ. 25.08.1976., POREČ, TRG JOAKIMA RAKOVCA 19

PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS

Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ, rođ. 20.03.1954., ZAGREB, MALOGORIČKA 46

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARIJO VASILIĆ, prof., rođ. 29.07.1966., KRK, OTOKARA KERŠOVANIJA 8
2. ZDENKO PLIŠKO, rođ. 26.08.1946., VODNJAN, RUDARSKA 22
3. FRANJO BUTORAC, dipl.pol., rođ. 29.12.1953., RIJEKA, ZDRAVKA KUČIĆA 14
4. SLAVKO BRANA, dipl.ing., rođ. 14.05.1955., VODNJAN, TRGOVAČKA 45
5. MIRA MERLE, rođ. 21.04.1949., RIJEKA, RASTOČINE 7
6. mr.sc. INES STRENJA-LINIĆ, dr.med., rođ. 04.09.1965., SARŠONI, LUČIĆI 48
7. PREDRAG DEMIROVIĆ, rođ. 04.07.1957., FAŽANA, PINETA 6
8. MLADEN PRENC, dr.med., rođ. 13.04.1962., MATULJI, ŠMOGORSKA CESTA 17
9. MARIO PUTINJA, rođ. 22.05.1942., PULA, VALMADE 12
10. VIKTOR IVANIŠ, dr.med., rođ. 23.05.1984., RIJEKA, V. I M. LENCA 48
11. BARBARA BURŠIĆ-KRIŽANAC, rođ. 19.04.1973., VODNJAN, FAŽANSKA CESTA 25
12. mr.sc. MAJDA ŠALE, dipl.oec., rođ. 12.04.1961., BAŠKA, KRALJA ZVONIMIRA 154
13. NADA JELINIĆ-STARČEVIĆ, prof., rođ. 14.03.1958., RIJEKA, ZVONIMIROVA 56
14. prof.dr.sc. AMIR MUZUR, rođ. 12.01.1969., MATULJI, POPOVIĆEV PUT 33 A


SAVEZ ZA PROMJENE - SP
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS

Nositelj liste: IVAN PERNAR, rođ. 14.10.1985., ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5 G

Kandidatkinje/kandidati:
1. NENSI KRUPIĆ, rođ. 06.11.1976., PULA, NAZOROVA 64
2. PERO KNEŽEVIĆ, rođ. 04.02.1983., ROVINJ, A.FERRIJA 25
3. MARIN ŠKIBOLA, rođ. 14.12.1991., RIJEKA, ANTUNA BARCA 18
4. TEA MILEUSNIĆ, rođ. 23.05.1989., VODNJAN, TRG STATUTA 31
5. ANA KUTIĆ, rođ. 10.09.1987., VODNJAN, ZAGREBAČKI TRG 10
6. ALEKSANDAR BENČIĆ, rođ. 12.10.1976., ZAGREB, LAZINA 19
7. IVAN KAMENJAK, rođ. 06.10.1979., MIHOLEC, MIHOLEC 87
8. ZLATKO IVANČOK, rođ. 29.03.1954., ZAGREB, PISULJAKI 19
9. RENATA ČUTURIĆ, rođ. 29.10.1981., VODNJAN, TRGOVAČKA 22
10. IVANA KESEDŽIĆ, rođ. 26.02.1985., VODNJAN, FORNO GRANDE 15
11. BRANIMIR VRČKOVIĆ, rođ. 08.12.1982., GORNJI STUPNIK, SVETOG BENEDIKTA 12 A
12. LUCIJA BABIĆ, rođ. 06.11.1980., ZAGREB, VLADIMIRA VARIĆAKA 7
13. VEDRAN ALIJAGIĆ, rođ. 31.03.1990., VODNJAN, RUDARSKA 1 B
14. PRAVORAD ČUBRIĆ, rođ. 19.09.1949., KOSTRENA, ŠODIĆI 21


SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ, rođ. 30.10.1966., ZAGREB, KRAJIŠKA 36

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZLATKO KOMADINA, rođ. 24.10.1958., POLJANE, MENDERI 153
2. DAMIR KAJIN, rođ. 03.02.1962., BUZET, IVANA SANCINA 4
3. ŽELJKO JOVANOVIĆ, rođ. 26.11.1965., RIJEKA, EDE JARDASA 1
4. SILVANO HRELJA, rođ. 14.03.1958., PULA, ORBANIN 57
5. ROMANA JERKOVIĆ, rođ. 28.11.1964., RIJEKA, JANKA POLIĆA KAMOVA 40
6. IVAN JAKOVČIĆ, rođ. 15.11.1957., POREČ, 8. MARTA 1
7. TANJA VRBAT, rođ. 18.06.1979., VALICA, VALICA 31
8. NADA TURINA-ĐURIĆ, rođ. 11.07.1964., ŠMRIKA, BURIĆEVA 27
9. PEĐA GRBIN, rođ. 24.05.1979., PULA, VALKANE 6
10. VALTER BOLJUNČIĆ, rođ. 18.03.1960., PULA, PRADORLANDO 24
11. ANA KOMPARIĆ DEVČIĆ, rođ. 18.04.1976., RIJEKA, RADIĆEVA 36
12. ADA DAMJANAC, rođ. 29.01.1956., FAŽANA, VLADIMIR GORTAN 8
13. GIOVANNI SPONZA, rođ. 17.08.1963., ROVINJ, VALPERERI 2
14. LIDIJA BAGARIĆ, rođ. 27.07.1976., OPATIJA, PUT ZA TRBUHOVAC 4


SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP

Nositelj liste: IVAN PLJEŠA, rođ. 21.11.1943., PALIT, PALIT 36

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN PLJEŠA, rođ. 21.11.1943., PALIT, PALIT 36
2. VLADIMIR KAPURALIN, rođ. 17.06.1946., PULA, ISTARSKA 5
3. DALIBOR VIDOVIĆ, rođ. 12.03.1975., IČIĆI, OMLADINSKA ULICA 20
4. DAVOR RAKIĆ, rođ. 07.01.1983., PULA, ZORANIĆEVA 11
5. VESNA ISAKOV, rođ. 25.11.1959., ŠMRIKA, BURIĆEVA 39
6. ALDA PETROVIĆ, rođ. 30.11.1959., PULA, VELOG JOŽE 6
7. IVAN TIĆAK, rođ. 18.08.1985., RIJEKA, TRSATSKE STUBE P.KRUŽIĆA 2
8. VALTER JUGOVAC, rođ. 27.11.1959., UMAG, ŽRTAVA FAŠIZMA 3 A
9. JASNA PRVULOVIĆ, rođ. 18.09.1953., SELCE, PRILAZ PARTIZANSKOJ 15
10. DARJA DOC, rođ. 28.05.1987., KRIŽINE, SVETI IVAN 29 A
11. MILAN BREČEVIĆ, rođ. 08.06.1962., DAJLA, BELVEDERE 48
12. GORAN DORIČIĆ, rođ. 24.09.1983., RIJEKA, MIRKA ČURBEGA 2/3
13. MIRA KRIŠTO, rođ. 06.08.1949., PULA, BUSOLERSKA 88
14. MILORAD NASTIĆ, rođ. 12.10.1940., RIJEKA, RADIĆEVA 24

STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ
Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing.grad., rođ. 29.07.1957., JARČE POLJE, JARČE POLJE 23 D

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVICA JOZIĆ, rođ. 03.11.1955., MIHATOVIĆI, MIHATOVIĆI 13
2. ANA MILOŠ, rođ. 11.10.1980., KASTAV, REŠETARI 42
3. ELENA ČANIĆ, rođ. 02.10.1962., POREČ, OBALA MARŠALA TITA 1 A
4. SREĆKO PERIĆ, rođ. 12.02.1967., UMAG, BRUŠTOLONI 19
5. ANA GLAVAN, rođ. 18.06.1980., KASTAV, REŠETARI 61
6. ZVONKO ČUTURIĆ, rođ. 29.07.1960., ŽBANDAJ, ŽBANDAJ 39 C
7. ALEKSANDER PERIĆ, rođ. 28.05.1970., MURINE, TREĆA ULICA 3
8. GORDANA PADJEN-ŠTEFANIĆ, rođ. 19.03.1947., RIJEKA, CIOTTINA 20
9. RENATA ZOBEC, rođ. 06.04.1974., NOVA VAS, POREČKA 1
10. ADRIJANA BERČIĆ, rođ. 14.06.1970., MIHATOVIĆI, MIHATOVIĆI 3
11. STEJSI SUDAŠ MATHIS, rođ. 16.06.1975., POREČ, TINA UJEVIĆA 4
12. RUŽICA DEKOVIĆ, rođ. 05.04.1955., POREČ, ANE GUŠTIN 4
13. ĐINO MATOŠEVIĆ, rođ. 01.11.1941., POREČ, PRIMORSKA 1
14. SNJEŽANA JOZIĆ, rođ. 25.10.1958., MIHATOVIĆI, MIHATOVIĆI 13


VOLIM HRVATSKU - VH

Nositelj liste: prof.dr.sc. ZVONKO ČAPKO, rođ. 01.12.1963., RIJEKA, SLAVIŠE VAJNERA ČIČE 6

Kandidatkinje/kandidati:
1. prof.dr.sc. ZVONKO ČAPKO, rođ. 01.12.1963., RIJEKA, SLAVIŠE VAJNERA ČIČE 6
2. TOMISLAV CAPAR, rođ. 04.02.1962., PULA, VALMADE 67
3. ALEN ŠTIMAC, rođ. 10.12.1965., RIJEKA, SIMONETTIEVA 12
4. LJUBA OTO, rođ. 03.01.1983., PULA, VINOGRADSKA 13
5. TIHOMIR KRALJEK, rođ. 13.08.1969., POLJICA, POLJICA 21
6. ŽELJKO PIČULJAN, rođ. 23.04.1968., RIJEKA, FIUMARA 15
7. KSENIJA MIRKOVIĆ CAPAR, rođ. 24.06.1964., PULA, VALMADE 67
8. GORDANA BUZIĆ, rođ. 17.04.1965., RIJEKA, FRANJE ČANDEKA 38 B
9. DINO ŠPIGIĆ, rođ. 08.11.1954., PREMANTURA, RUNJAČICA 30
10. MARIO MAGDIĆ, rođ. 15.10.1988., KARLOVAC, DONJA ŠVARČA 5
11. OZREN BELOVIĆ, rođ. 28.05.1980., PRODOL, PRODOL 35
12. ANDI GASPARINI, rođ. 18.01.1961., PULA, MUTILSKA 12
13. NATAŠA PIČULJAN, rođ. 25.08.1972., RIJEKA, FIUMARA 15
14. MARIN GJURIŠIĆ, rođ. 28.12.1968., SENJ, USKA 2


ZELENA LISTA

Nositelj liste: DARKO ANTOŠ, rođ. 11.07.1964., ROVINJ, V.GORTANA 6

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARKO ANTOŠ, rođ. 11.07.1964., ROVINJ, V.GORTANA 6
2. IVA STOŠIĆ, rođ. 23.04.1992., ZAGREB, IVANIĆGRADSKA 62
3. BORNA GREDIČAK, rođ. 10.08.1982., ZAGREB, MEDVEŠČAK 108
4. VALENTINA TOTH, rođ. 14.02.1982., ZAGREB, NOVA VES 32
5. MIRJANA MRZLEČKI, rođ. 22.01.1972., ZAGREB, NAŠIČKA 12
6. RENATO TURKALJ, rođ. 20.01.1985., ZAGREB, NAŠIČKA 12
7. SNJEŽANA DOPATER, rođ. 25.02.1973., ZAGREB, JURKOVIĆI 3
8. TIHOMIR MALNAR, rođ. 12.01.1962., SISAK, HANIBALA LUCIĆA 7
9. ZVONKO KISELJAK, rođ. 19.10.1960., ZAGREB, NOVAČKA 18 A
10. NEVENKA VARGA-BEZEK, rođ. 19.04.1963., VARAŽDIN, RUĐERA BOŠKOVIĆA 12 C
11. KRISTIJAN ČUČKOVIĆ, rođ. 03.12.1986., PETRINJA, STJEPANA RADIĆA 64
12. SUZANA ŠKEVA, rođ. 24.03.1976., ZAGREB, PODBREŽJE III. 39
13. ŽELJKO VOJVODIĆ, rođ. 06.08.1964., PETRINJA, SISAČKA 1. ODVOJAK 3
14. JOSIP ČEPURAN, rođ. 08.03.1963., KOZJAČA, KOZJAČA 29

ZELENA STRANKA-ZELENA ALTERNATIVA - ZELENI
Nositelj liste: mr.sc. JOSIP-ANTON RUPNIK, rođ. 11.08.1938., PULA, VIŠKA 12

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. JOSIP-ANTON RUPNIK, rođ. 11.08.1938., PULA, VIŠKA 12
2. GORDANA FERENČIĆ, rođ. 19.07.1957., PULA, VIDIKOVAC 32
3. MILAN VUKŠIĆ, rođ. 11.11.1957., UMAG, MOELA 7/1
4. SABINA BUZDAKIN POŽAR, rođ. 25.12.1975., NOVIGRAD, SVETI VIDAL 3
5. ROBERT BUZDAKIN, rođ. 16.08.1981., BUJE, TRG JOSIPA BROZA TITA 20
6. BOŽO MACURA, rođ. 01.05.1940., LABIN, MATKA LAGINJE 6
7. FRANKA VALENČIĆ, rođ. 16.03.1942., BANJOLE, VOLME 212
8. FRANO GLAVAŠ, rođ. 03.11.1964., MEDULIN, KAPOVICA 30 A
9. MATO MARINCEL, rođ. 27.10.1960., PULA, BORIK 24
10. SEJAD KRUŠKIĆ, rođ. 18.02.1960., VODNJAN, KAPUCINSKA 1
11. NENAD UDOVIČIĆ, rođ. 07.11.1957., PREMANTURA, KRŠE 33
12. TATJANA VUKŠIĆ, rođ. 19.10.1963., UMAG, MOELA 7
13. OMERO BOSAZ, rođ. 06.01.1953., PULA, GALIŽANSKI ODVOJAK 15
14. ALEN CELIJA, rođ. 11.03.1965., PULA, BORIK 64

8. izborna jedinica obuhvaća područje Istarske županije i zapadni dio Primorsko-goranske županije i to:


- područje Istarske županije u cijelosti,

- zapadni dio Primorsko-goranske županije - gradovi i općine: Baška, Cres, Crikvenica, Dobrinj, Kostrena, Kraljevica, Krk, Lovran, Mali Lošinj, Malinska - Dubašnica, Matulji, Mošćenička Draga, Omišalj, Opatija, Punat, Rab, Rijeka, Vrbnik.

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!

Napiši ovdje što ti misliš o ovoj temi