V. izborna jedinica

V. izborna jedinica

  • Autor: tportal.hr
  • Zadnja izmjena 02.12.2011 11:49
  • Objavljeno 17.11.2011 u 09:00
glasovanje

glasovanje

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: Antonio Bronic/PIXSELL

Zbirna lista pravovaljanih izbornih lista u 5. izbornoj jedinici:

1. ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: IVAN CVETKOVIĆ, dr.vet.med.

2. AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: MARIO ALEMPIJEVIĆ

3. AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU
Nositelj liste: EMIL-FRANJO MARKANOVIĆ, dr.med.

4. AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: MARIJAN VIDOVIĆ

5. BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS
Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ

6. DEMOKRATSKA STRANKA SLAVONSKE RAVNICE - SLAVONSKA RAVNICA
Nositelj liste: SLAVKO VUKŠIĆ

7. DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ

8. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR

9. HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA
Nositelj liste: prof.dr.sc. JOSIP JURČEVIĆ

10. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: DAVOR VLAOVIĆ, dipl.ing.

11. HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DARINKO KOSOR

12. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: MIRKO DUSPARA

13. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ

14. HRVATSKI DEMOKRATSKI SAVEZ SLAVONIJE I BARANJE - HDSSB
Nositelj liste: prof.dr.sc. VLADIMIR ŠIŠLJAGIĆ

15. HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA
Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR

16. HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: KREŠIMIR LANDEKA

17. NACIONALNI DEMOKRATI - ND
Nositelj liste: JOSIP GRUBIŠIĆ

18. SAVEZ ZA PROMJENE - SP
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
Nositelj liste: TOMISLAV POKROVAC

19. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ

20. SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: VLADO BUŠIĆ

21. STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ
Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing.grad.

22. ZELENA LISTA
Nositelj liste: DARKO STOŠIĆ

23. ZELENA STRANKA - ZS
Nositelj liste: mr.sc. ALJOŠA BABIĆ

ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: IVAN CVETKOVIĆ, dr.vet.med., rođ. 04.06.1969., MALA MLAKA, GRADSKA 14

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN CVETKOVIĆ, dr.vet.med., rođ. 04.06.1969., MALA MLAKA, GRADSKA 14
2. KATICA PECIGOŠ-KLJUKOVIĆ, rođ. 11.03.1954., ZAGREB, NEHAJSKA 39 A
3. NADA TIRVALD, rođ. 14.01.1948., BRANJIN VRH, LJUDEVITA POSAVSKOGA 26
4. DRAŽEN KOCIJAN, rođ. 01.02.1977., JABLANOVEC, TREŠNJEVAČKA 16
5. ZDENKO SOLARIĆ, rođ. 03.05.1962., ZAGREB, DRAVSKA 29
6. ZVONIMIR ĐULAJ, rođ. 14.02.1958., SRAČINEC, ZELENDVORSKA 92
7. IVAN BRAJAK, rođ. 16.04.1968., ČABDIN, ČABDIN 29
8. LUJZA VIDOVIĆ, rođ. 11.01.1975., KARLOVAC, KAŠTEL 12
9. JANKO MITROVIĆ, rođ. 23.04.1973., KUPČINA ŽUMBERAČKA, KUPČINA ŽUMBERAČKA 23
10. NADICA GECK, rođ. 31.07.1947., KARLOVAC, LJUDEVITA JONKEA 5
11. IVICA MIOKOVIĆ, rođ. 07.04.1955., PISAROVINA, ZAGREBAČKA 4
12. RENATO HUDOLETNJAK, rođ. 02.04.1968., SRAČINEC, IVANA GORANA KOVAČIĆA 69
13. DRAGUTIN MILAK, rođ. 14.10.1942., BELI MANASTIR, DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI 26
14. MLADEN RUDMAN, rođ. 03.08.1972., BUDIM VIVODINSKI, BUDIM VIVODINSKI 1

AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: MARIO ALEMPIJEVIĆ, rođ. 04.06.1978., OPATIJA, ULICA ANDRIJE ŠTANGERA 24

Kandidatkinje/kandidati:
1. TOMISLAV LESINGER, rođ. 12.01.1983., OPATIJA, ULICA GIUSEPPEA VERDIA 7
2. KRISTIJAN MILIĆ, rođ. 21.12.1977., RIJEKA, IVEKOVIĆEVA 11
3. GORAN FRKOVIĆ, rođ. 24.11.1977., LOVRAN, PUT ŠKOLAROVO 37
4. TONI KNEZ, rođ. 06.10.1984., RIJEKA, DRAGE ŠĆITARA 17
5. TONI JADREŠIN, rođ. 24.04.1979., RIJEKA, IVANA FILIPOVIĆA 7
6. EDMOND BRAJKOVIĆ, rođ. 20.02.1985., RIJEKA, RASTOČINE 6
7. RUŽA SCROBOGNA, rođ. 18.04.1983., RIJEKA, RUDOLFA TOMŠIĆA 50
8. TATJANA BURZAN, rođ. 07.11.1989., RIJEKA, TONŽINO 38
9. MILAN MARTUSLOVIĆ, rođ. 12.04.1987., MIHOTIĆI, CESTA 43.ISTARSKE DIVIZIJE 52
10. SRĐAN HONOVIĆ, rođ. 02.03.1978., RIJEKA, BRAĆE FUĆAK 7
11. DOMAGOJ GAVRANOVIĆ, rođ. 24.01.1982., RIJEKA, VUKOVARSKA 51
12. DINO DUVNJAK, rođ. 24.12.1984., RIJEKA, RASTOČINE 5
13. NATAŠA MALINIĆ, rođ. 08.08.1992., JURDANI, BRAJANI 80
14. MARKO JOVANOVIĆ, rođ. 15.02.1990., RIJEKA, RASTOČINE 6

AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU

Nositelj liste: EMIL-FRANJO MARKANOVIĆ, dr.med., rođ. 03.11.1933., ZAGREB, CVIJETE ZUZORIĆ 33

Kandidatkinje/kandidati:
1. EMIL-FRANJO MARKANOVIĆ, dr.med., rođ. 03.11.1933., ZAGREB, CVIJETE ZUZORIĆ 33
2. JURE GOJUN, rođ. 12.03.1932., ZAGREB, DOBRILINA 45
3. DAMIR BELOŠA, rođ. 08.03.1967., ZAGREB, KRANJČEVIĆEVA 69
4. GORAN MAJZEC, rođ. 10.07.1978., JABLANOVEC, KAMENITIH SVATOVA 18
5. IVAN IVEZIĆ, rođ. 11.04.1938., NOVA KAPELA, KRALJA TOMISLAVA 38
6. KARLO LONČARIĆ, rođ. 01.11.1948., CIGLENIK, SLAVONSKA 17
7. IVICA KLUGA, rođ. 05.06.1958., ZAGREB, DIVKA BUDAKA 9
8. DUBRAVKO ROGULJA, rođ. 03.06.1951., ZAGREB, CVIJETE ZUZORIĆ 31
9. IVAN PAVELIĆ, rođ. 28.11.1955., ZAGREB, ZLATAROVA ZLATA 22
10. ZLATKO-IVAN PERUŠIĆ, rođ. 05.08.1946., GUSAKOVEC, GUSAKOVEC 33 B
11. JOSIP DEBOGOVIĆ, rođ. 28.03.1978., TRSTENIK, BATALJONA MATIJE GUPCA 4
12. DUŠAN SUČEVIĆ, rođ. 25.12.1954., ZAGREB, FRANA BOŠNJAKOVIĆA 6
13. ANDREJA ZEGA DEBOGOVIĆ, rođ. 18.02.1980., ZAGREB, SIGET 10
14. VOJKO ZEGA, rođ. 13.04.1953., ZAGREB, SIGET 10


AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP

Nositelj liste: MARIJAN VIDOVIĆ, rođ. 17.05.1965., CIGLENICA, CIGLENICA 35 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIJAN VIDOVIĆ, rođ. 17.05.1965., CIGLENICA, CIGLENICA 35 A
2. DALIBOR ZORAJA, rođ. 18.03.1978., OTOK, AUGUSTA ŠENOE 13
3. ŽELJKO DABIĆ, rođ. 06.07.1959., ŽUPANJA, JOSIPA JURJA STROSSMAYERA 4
4. VITOMIR DAMJANOV, rođ. 11.09.1960., VINKOVCI, PETRA ZRINSKOG 35
5. ŽELJKO MIŠKIĆ, rođ. 12.07.1945., OTOK, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 196
6. IVO JURILJ, rođ. 21.07.1970., ŽUPANJA, BARUNA TRENKA 94
7. BOŽENA RORZECER, rođ. 09.11.1950., SLAVONSKI BROD, PAVLEKA MIŠKINE 2 /3
8. TOMISLAV ČAVLOVIĆ, rođ. 28.07.1978., OTOK, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 199
9. MANDA FRUK, rođ. 12.11.1980., VINKOVCI, KLENOVA 3
10. NIKO ĆAĆIĆ, rođ. 21.02.1953., ŽUPANJA, IVANA PLEMENITA ZAJCA 18
11. IVICA LUJIĆ, rođ. 21.06.1973., OTOK, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 178
12. MIROSLAV CRNKOVIĆ, rođ. 21.09.1970., MITROVAC, MITROVAC 4
13. ANTUN KLJAIĆ, rođ. 31.01.1961., ŽUPANJA, MARKA MARULIĆA 48
14. LJUBICA SIKIRIČIĆ, rođ. 22.05.1964., OTOK, BOSUTSKA 9


BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS

Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ, rođ. 20.03.1954., ZAGREB, MALOGORIČKA 46

Kandidatkinje/kandidati:
1. mr.sc. ZVONKO NOGOLICA, rođ. 12.06.1962., ZAGREB, ILICA 73
2. IVICA BALEN, rođ. 31.10.1943., SLAVONSKI BROD, PETRA KREŠIMIRA IV 32
3. MILAN ČAČIĆ, rođ. 20.02.1949., VUKOVAR, 204. VUKOVARSKE BRIGADE 21
4. MIHAJLO TOMAŠKOVIĆ, rođ. 11.05.1944., VINKOVCI, TRG KRALJA TOMISLAVA 1
5. JOZO GAVRAN, ing., rođ. 19.10.1957., DRŠKOVCI, BRAĆE RADIĆ 66
6. IVAN JAKOBOVIĆ, rođ. 15.09.1952., DONJA BEBRINA, DONJA BEBRINA 36
7. IVICA JURČEVIĆ, rođ. 15.07.1958., CERNA, JURIŠIĆEVA 75
8. VLADIMIR SIGMUND, rođ. 04.10.1956., OSIJEK, VATROGASNA 114
9. KATA PAZMAN-PETRIĆ, rođ. 24.11.1960., BAĆIN DOL, BAĆIN DOL 64
10. PETAR BRANA, rođ. 20.08.1945., ZAGREB, FAUSTA VRANČIĆA 6
11. ANITA ŽIVKOVIĆ, rođ. 02.04.1980., OSIJEK, VATROGASNA 85
12. MARKO BAŠIĆ, rođ. 09.11.1984., SLAVONSKI BROD, VATROSLAVA JAGIĆA 19
13. MIROSLAVA MIKIĆ, rođ. 10.02.1951., ŽUPANJA, IVANA GORANA KOVAČIĆA 5
14. MARIJA PETRLIĆ, rođ. 15.11.1952., VINKOVCI, ANDRIJE HEBRANGA 1


DEMOKRATSKA STRANKA SLAVONSKE RAVNICE - SLAVONSKA RAVNICA

Nositelj liste: SLAVKO VUKŠIĆ, rođ. 24.03.1949., NAŠICE, ZLATKA BALOKOVIĆA 2

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVICA ŽIVKOVIĆ, rođ. 29.12.1957., ĐAKOVO, BOŽIDARA ADŽIJE 83
2. DRAGUTIN DUKIĆ, rođ. 08.08.1964., BUČJE, BUČJE 142
3. ŽELJKO ŠIMIĆ, rođ. 28.07.1969., BJELIŠEVAC, BJELIŠEVAC 30
4. IVAN MATULIĆ, rođ. 21.10.1981., NAŠICE, VLADIMIRA NAZORA 17
5. DOROTEJA ĐURKOVIĆ, rođ. 04.10.1986., VIŠNJEVAC, PETRA PRERADOVIĆA 24
6. BESIM TOTAJ, rođ. 24.08.1988., VUKOVAR, TRPINJSKA CESTA 41
7. SANJA BENOTIĆ, rođ. 06.05.1987., ZOLJAN, TAJNOVAC 10 A
8. IVAN RADIĆ, rođ. 06.01.1948., BIZOVAC, SUNČANA 76
9. LANA MIHALJEVIĆ, rođ. 13.06.1991., TIBORJANCI, BRAĆE RADIĆ 7
10. DAMIR SITAR, rođ. 25.02.1961., OSIJEK, VATROGASNA 123
11. ANITA BOGIĆ, rođ. 16.09.1977., SARVAŠ, HRVATSKIH JUNAKA 3
12. DRAGOMIR KRIŽANOVIĆ, rođ. 24.09.1953., ČEPIN, DINARSKA 33
13. MARIJA ŽIVKOVIĆ, rođ. 24.09.1963., ĐAKOVO, BOŽIDARA ADŽIJE 83
14. ĐURO JAPARIĆ, rođ. 15.02.1955., SLAVONSKI BROD, JANIŠEVAC III 12

DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ, rođ. 20.10.1947., ZAGREB, OGULINSKA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAGICA COLARIĆ, rođ. 04.04.1963., VINKOVCI, KRALJA ZVONIMIRA 6
2. BLANKA HUBER, rođ. 06.03.1960., VINKOVCI, KNEZA MISLAVA 13
3. VLASTA ŽDRAVAC, rođ. 14.05.1965., VINKOVCI, SLAVKA JANKOVIĆA 4
4. IVAN VUKUŠIĆ, rođ. 26.08.1988., SAMOBOR, SLAVONSKA 13
5. JADRANKA VEZMAR, rođ. 27.12.1954., ZAGREB, AUGUSTA PROSENIKA 1
6. NENAD DENIĆ, rođ. 14.10.1955., ZAGREB, I.POLJSKI PUT 17
7. NADICA STILINOVIĆ, rođ. 17.08.1947., SAMOBOR, ADALBERTA GEORGIJEVIĆA 2
8. BRIGITA KUHAR, rođ. 30.05.1969., ZAGREB, VII.RETKOVEC ODVOJAK II. 2
9. ZILHA SINANAGIĆ, rođ. 28.04.1963., ZAGREB, KUDELJARSKI PUT 6
10. MARIJA KEŠKIĆ, rođ. 23.08.1968., ZAGREB, GORENCI 10 A
11. SANDRA KRPES, rođ. 12.06.1979., ZAGREB, LEPAVINSKI PUT 17
12. JASENKA KEFELJA, rođ. 26.05.1949., ZAGREB, MESTINJSKI PUT 16
13. BISERKA BENČINA, rođ. 11.02.1959., ZAGREB, BOBARSKI PUT 6
14. DRAGICA CRNKOVIĆ, rođ. 27.09.1961., ZAGREB, STRUŽEČKI PUT 24

HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR, rođ. 01.07.1953., ZAGREB, ŠEFEROVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. JADRANKA KOSOR, rođ. 01.07.1953., ZAGREB, ŠEFEROVA 4
2. PETAR ČOBANKOVIĆ, rođ. 29.01.1957., ILOK, VLADIMIRA NAZORA 59
3. DANIJEL MARUŠIĆ, rođ. 12.10.1972., NOVA GRADIŠKA, JOSIPA KOZARCA 16
4. FRANJO LUCIĆ, rođ. 09.09.1958., PLETERNICA, PRILAZ 19
5. TOMISLAV ČULJAK, rođ. 16.11.1958., VINKOVCI, SILVIJA STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA 17
6. ZVONKO MILAS, rođ. 13.10.1961., ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 98
7. NIKICA STEVANOVIĆ, rođ. 17.04.1963., SLAVONSKI BROD, BERISLAVIĆEVA 45
8. DAVOR HUŠKA, rođ. 08.08.1965., PREKOPAKRA, STJEPANA ŠIRCA 2
9. VESNA BOSANAC, rođ. 09.03.1949., VUKOVAR, STJEPANA SUPANCA 15
10. MATO GRGIĆ, rođ. 02.01.1961., GARČIN, KRALJA TOMISLAVA 61
11. BOŽO GALIĆ, rođ. 30.08.1952., VINKOVCI, ŠETALIŠTE DIONIZIJA ŠVAGELJA 7
12. ŠIMO ĐURĐEVIĆ, rođ. 22.10.1957., SLAVONSKI BROD, NASELJE ANDRIJE HEBRANGA 7/14
13. DAVOR MILIČEVIĆ, rođ. 18.10.1966., ŽUPANJA, FERDE BAČIĆA 3
14. LJILJANA BLAŽEVIĆ, rođ. 22.09.1964., VUKOVAR, RATARSKA 19

HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA

Nositelj liste: prof.dr.sc. JOSIP JURČEVIĆ, rođ. 19.04.1951., ZAGREB, REMETINEČKA CESTA 119

Kandidatkinje/kandidati:
1. JAKOB CRNOGORAC, rođ. 23.10.1956., SLAVONSKI BROD, TADIJE SMIČIKLASA 1
2. MIROSLAV IVANČIĆ, rođ. 16.10.1965., PAKRAC, MATICE HRVATSKE 6
3. MARKO VIDAKUŠIĆ, rođ. 28.04.1955., PLETERNICA, MILE BUDAKA 31
4. ANTE PRANIĆ, rođ. 04.04.1953., SLAVONSKI BROD, NIKOLE ZRINSKOG 57
5. MARIJA GALIĆ, rođ. 14.03.1962., ZAGREB, ZAGREBAČKA CESTA 149
6. DAMIR PRINCIP, rođ. 24.11.1966., SLAVONSKI BROD, ANTE STARČEVIĆA 65
7. ŠTEFICA SIROGLAVIĆ, rođ. 22.01.1962., SIBINJ, SIBINJSKIH ŽRTAVA 104
8. SLAVKO POPLAŠA, rođ. 27.01.1950., SLAVONSKI BROD, NASELJE MARINCI 34
9. FRANO MIŠETIĆ, rođ. 31.05.1954., SLAVONSKI BROD, ISTARSKA 27
10. ZVONKO BORAS, rođ. 21.06.1950., SLAVONSKI BROD, NASELJE ANDRIJE HEBRANGA 7/14
11. JADRANKA PRANIĆ, rođ. 26.08.1957., SLAVONSKI BROD, NIKOLE ZRINSKOG 57
12. ZDRAVKO BURGLER, rođ. 14.02.1944., SLAVONSKI BROD, STIPE DUBRAVČIĆA 10
13. ALEN BERGER, rođ. 22.04.1980., POŽEGA, VRANDUK 31
14. ANDRIJA BAŠIĆ, rođ. 11.09.1950., SLAVONSKI BROD, ANDRIJE MEDULIĆA 4


HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS

Nositelj liste: DAVOR VLAOVIĆ, dipl.ing., rođ. 31.07.1963., NOVA GRADIŠKA, JERKA LJUBIBRATIĆA 29

Kandidatkinje/kandidati:
1. DAVOR VLAOVIĆ, dipl.ing., rođ. 31.07.1963., NOVA GRADIŠKA, JERKA LJUBIBRATIĆA 29
2. ŽELJKO JAKOPOVIĆ, dipl.ing., rođ. 07.02.1965., ČAGLIN, VLADIMIRA NAZORA 26 B
3. NADA ČORDAŠIĆ, rođ. 15.10.1963., VINKOVCI, PAVLEKA MIŠKINE 52
4. ZDENKO PODOLAR, dipl.oec., rođ. 11.11.1964., ŽUPANJA, TRG PROF. M. ROBOTIĆA 1
5. ĐURO BOŽIĆ, rođ. 14.01.1953., SLAVONSKI ŠAMAC, KRALJA ZVONIMIRA 16
6. VIRNA KRPAN, dipl.ing., rođ. 24.11.1967., LIPIK, ŠKOLSKA 42
7. KLARA ŠĆUKA, dipl.ing., rođ. 11.01.1969., SLAVONSKI BROD, NAS. KARDINALA FRANJE KUHARIĆA 23 A
8. IVAN BAOTIĆ, rođ. 20.05.1960., ŽUPANJA, ZAGREBAČKA 9
9. IVANA IVANIKA, rođ. 03.08.1979., GORNJI EMOVCI, GORNJI EMOVCI 13
10. ANTUN PAVETIĆ, rođ. 02.01.1958., ORIOVAC, FRANKOPANSKA 92
11. ZVONIMIR DRAGUN, dipl.ing., rođ. 28.10.1961., ILOK, MATIJE GUPCA 114
12. ZLATKO BUNJEVAC, rođ. 18.09.1956., GORICE, GORICE 43
13. VERICA LAZAR, dipl.oec., rođ. 16.01.1984., SOLJANI, MATIJE GUPCA 36
14. PREDRAG LIVAK, bacc.oec., rođ. 13.08.1968., POŽEGA, DR. VLATKA MAČEKA 7

HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
Nositelj liste: DARINKO KOSOR, rođ. 14.03.1965., ZAGREB, VIJENAC FRANE GOTOVCA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. SENKO BOŠNJAK, rođ. 10.10.1962., VINKOVCI, VLADIMIRA KOVAČIĆA 9
2. RUŽICA VIDAKOVIĆ, rođ. 22.02.1960., SLAVONSKI BROD, JOSIPA HLIŠIĆA 26
3. NINO SMOLČIĆ, rođ. 05.09.1974., POŽEGA, KRALJA KREŠIMIRA 36
4. ZLATKO AGA, rođ. 25.06.1971., GUNJAVCI, SVETOG ĐURĐA 14
5. dr.sc. MARIJAN ŠABIĆ, rođ. 03.01.1974., SLAVONSKI BROD, NASELJE ANDRIJE HEBRANGA 5/17
6. LJILJANA ĆENAN, dr.med., rođ. 19.03.1973., IVANKOVO, VINOGRADSKA 93
7. MARIJA KARLOVČAN-SUBIĆ, rođ. 18.07.1951., NOVA GRADIŠKA, SV. VINKA 19
8. IVAN ŽEKO, rođ. 25.11.1953., NUŠTAR, DVANAEST REDARSTVENIKA 29 D
9. NENAD BUČKO, rođ. 13.04.1985., VUKOVAR, VELIKA SKELA 66
10. ŽELJKO LANDEKA, rođ. 15.01.1954., SLAVONSKI BROD, VATROSLAVA JAGIĆA 26
11. GORAN DUCIĆ, rođ. 07.09.1969., VRBANJA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 37
12. PAVO LUCIĆ, dr.vet.med., rođ. 27.02.1959., OTOK, LJUDEVITA GAJA 7
13. LIVIJA GRUBIŠIĆ, rođ. 17.02.1972., LIPIK, VUKOVARSKA AVENIJA 2/5
14. MARIO PAVIČIĆ, rođ. 21.06.1971., SIBINJ, BRAĆE RADIĆ 89


HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP

Nositelj liste: MIRKO DUSPARA, rođ. 21.08.1961., SLAVONSKI BROD, JOSIPA BAŠIĆA 69

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIRKO DUSPARA, rođ. 21.08.1961., SLAVONSKI BROD, JOSIPA BAŠIĆA 69
2. HRVOJE ANDRIĆ, rođ. 01.04.1972., SLAVONSKI BROD, NASELJE SLAVONIJA I 4
3. PETAR MACUT, rođ. 08.03.1980., VUKOVAR, UKRAJINSKA 11 C
4. ŽELJKO JAMBREK, rođ. 14.04.1963., KUTJEVO, REPUBLIKE HRVATSKE 57
5. DAVOR GRUBER, rođ. 26.01.1966., SLAVONSKI BROD, VINOGORSKA 113
6. ROMANA MIŠIĆ, rođ. 23.11.1961., SLAVONSKI BROD, KERDENI 53
7. ILIJANA VRBAT PEJIĆ, rođ. 20.11.1981., SLAVONSKI BROD, MIHOVILA PAVLINOVIĆA 47
8. IVAN RAJIČ, rođ. 04.06.1961., POŽEGA, EUGENA KVATERNIKA 180
9. KREŠIMIR BUŠIĆ, rođ. 10.04.1970., VUKOVAR, ŽUPANIJSKA 53/9
10. KATARINA ERGOTIĆ, rođ. 25.11.1982., ORIOVAC, LJUDEVITA GAJA 2
11. DALIBOR DAMIČEVIĆ, rođ. 12.07.1969., SLAVONSKI BROD, NASELJE SLAVONIJA II 6/1
12. VINKO PEČANIĆ, rođ. 06.04.1967., LIPIK, FRANKOPANSKA 17
13. ŽELJKO KLARIĆ, rođ. 12.03.1973., GORNJI BOGIĆEVCI, KARLOVAC 3
14. TOMISLAV KALAICA, rođ. 20.04.1970., VINKOVCI, ANTUNA AKŠAMOVIĆA 30


HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP

Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ, rođ. 10.05.1958., SMOKVICA, BRNA 341

Kandidatkinje/kandidati:
1. TOMISLAV VLAJNIĆ, dr.med., rođ. 26.12.1961., SLAVONSKI BROD, IVANA BELOSTENCA 99
2. PERO ĆORIĆ, rođ. 28.04.1962., ŠARENGRAD, OSJEČKA 52
3. ANTUN ŽAGAR, rođ. 09.10.1959., VINKOVCI, IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG 10
4. MARIJAN PAVLIČEK, rođ. 04.12.1980., VUKOVAR, TRPINJSKA CESTA 159
5. DAMIR ŠARIĆ, rođ. 04.07.1961., KUTJEVO, TRG GRAŠEVINE 3
6. TAMARA KALISTOVIĆ, mag., rođ. 30.07.1983., DRENOVCI, TOLJANI 2 A
7. KRISTINA ZELIĆ RUŽIČIĆ, dipl.iur., rođ. 05.10.1970., POŽEGA, KRALJA PETRA SVAČIĆA 34
8. JOSIP PAVIĆ, dipl.oec., rođ. 03.07.1981., SIBINJ, SIBINJSKIH ŽRTAVA 5
9. JELENA MALČIĆ, rođ. 15.06.1986., NIJEMCI, CIGLARSKA 14
10. NIVES ROMANJEK, prof., rođ. 09.07.1964., SLAVONSKI BROD, VINOGORSKA 89 A
11. IVANA KURELOVIĆ, ing.med.rad., rođ. 05.10.1979., SLAVONSKI BROD, STJEPANA RADIĆA 93
12. ADRIANO BAŠKIERA, ing., rođ. 07.08.1988., LIPIK, RUĐERA BOŠKOVIĆA 41
13. DARIO MARENIĆ, rođ. 01.02.1959., NOVA GRADIŠKA, ULICA ZRINSKIH 62
14. KRISTINA ČULJAK, rođ. 22.07.1973., NOVI ŠTITNJAK, NOVI ŠTITNJAK 1


HRVATSKI DEMOKRATSKI SAVEZ SLAVONIJE I BARANJE - HDSSB

Nositelj liste: prof.dr.sc. VLADIMIR ŠIŠLJAGIĆ, rođ. 31.03.1957., OSIJEK, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 297

Kandidatkinje/kandidati:
1. BORO GRUBIŠIĆ, rođ. 25.11.1952., SLAVONSKI BROD, VATROSLAVA JAGIĆA 16
2. DRAŽEN ĐUROVIĆ, rođ. 08.06.1970., POŽEGA, HRVATSKIH BRANITELJA 21
3. DAVORIN PEZEROVIĆ, rođ. 16.12.1957., VINKOVCI, PAVLEKA MIŠKINE 78
4. SLAVICA LEMAIĆ, rođ. 01.06.1978., SLAVONSKI BROD, I. FRANJE JUKIĆ 4
5. KORNELIJA KRIZMANIĆ, rođ. 17.05.1967., VINKOVCI, MATIJE IVANIĆA 96
6. JOSIPA MILIČEVIĆ, rođ. 28.01.1979., VETOVO, POŽEŠKA 56 F
7. DAMIR JAPUNDŽIĆ, rođ. 03.12.1955., NOVA GRADIŠKA, CVJETNI TRG 12
8. PAVO BARIĆ, rođ. 11.11.1957., BABINA GREDA, MIJATA STOJANOVIĆA 77 A
9. NATAŠA ABRAMOVIĆ, rođ. 19.04.1973., ČAGLIN, BRAĆE RADIĆA 39
10. DUBRAVKO KOLUNDŽIĆ, rođ. 13.12.1973., SLAVONSKI KOBAŠ, KLOŠTARSKA 50
11. JOSIP VODANOVIĆ, rođ. 24.08.1941., ŽUPANJA, DR. FRANJE RAČKOG 79
12. PERO PEPIĆ, rođ. 26.06.1978., VRPOLJE, ŠAMAČKA 9
13. MARKO MARIĆ, rođ. 21.09.1968., KAPTOL, VELIČKA 2
14. ANTO JAKOVLJEVIĆ, rođ. 07.10.1972., MIRKOVCI, EUROPSKE UNIJE 1


HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA

Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR, rođ. 04.03.1956., ŠENKOVEC, MARŠALA TITA 94

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZORAN POPOVIĆ, rođ. 14.08.1967., SLAVONSKI BROD, ANDRIJE ŠTAMPARA 38
2. MARINA BUDIMIR, rođ. 21.12.1978., VINKOVCI, VUKOVARSKA 13
3. LJILJANA KUNAC, rođ. 23.04.1975., SLAVONSKI BROD, NAS. KARDINALA FRANJE KUHARIĆA 3
4. JOSIP SUMAN, rođ. 23.08.1950., VINKOVCI, MATE TOPALOVIĆA 15
5. DUBRAVKO HRANJEC, rođ. 25.06.1961., DERVIŠAGA, ORLJAVSKA 16
6. VLATKO GREINER, rođ. 17.06.1970., NOVA GRADIŠKA, CVJETNI TRG 12 B
7. ANA MARIJA BAŠIĆ, rođ. 28.06.1979., VINKOVCI, LAPOVAČKA 34
8. ORLANDO NAĐ, rođ. 02.12.1976., SLAVONSKI BROD, SVETOG LOVRE 60
9. GORAN PAVLOVIĆ, rođ. 04.07.1979., IVANKOVO, IVANA KOZARCA 63
10. ZLATKO RADOVANIĆ, rođ. 09.06.1965., POŽEGA, KALVARIJA 1
11. ANKICA PEIĆ, rođ. 04.11.1988., BUKOVLJE, STJEPANA RADIĆA 83
12. DARKO NOVOSELOVIĆ, rođ. 07.02.1972., ČAJKOVCI, BRAĆE RADIĆ 36
13. VLADIMIR PAVIĆ, rođ. 07.06.1988., SLAVONSKI BROD, ZAGREBAČKA 391
14. INGA ALADROVIĆ, rođ. 18.09.1974., CIGLENIK, SLAVONSKA 27

HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: KREŠIMIR LANDEKA, rođ. 16.11.1983., VINKOVCI, SIGETSKA 23

Kandidatkinje/kandidati:
1. KREŠIMIR LANDEKA, rođ. 16.11.1983., VINKOVCI, SIGETSKA 23
2. MARTIN MIŠKOVIĆ, rođ. 09.10.1949., VINKOVCI, KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG 2
3. IVAN MAMIĆ, rođ. 24.06.1975., VINKOVCI, JOSIPA RUNJANINA 15
4. EDDY MARTINOVIĆ, rođ. 22.10.1971., OTOK, BANA JELAČIĆA 40
5. IVKA ZOVAK, rođ. 15.05.1968., VINKOVCI, FRANA KRŠINIĆA 14
6. MARKO LANDEKA, rođ. 15.07.1948., VINKOVCI, SIGETSKA 23
7. IVANA ŠUSTIĆ, rođ. 09.09.1989., VINKOVCI, FRANA KRŠINIĆA 14
8. ANA LANDEKA, rođ. 11.08.1982., VINKOVCI, KRALJA TOMISLAVA 26
9. DOMAGOJ ŠEVERDIJA, rođ. 28.05.1983., VINKOVCI, IVANA MAŽURANIĆA 22
10. IVAN PAVLIČIĆ, rođ. 09.07.1983., VINKOVCI, ALOJZIJA STEPINCA 151
11. IVAN ŠARIĆ, rođ. 19.05.1984., VINKOVCI, BARTOLA KAŠIĆA 10
12. DEJAN MARIČIĆ, rođ. 30.11.1985., SLAVONSKI BROD, PAVLEKA MIŠKINE 2/1
13. SAŠA KOVAČEC, rođ. 25.02.1981., SLAVONSKI BROD, NASELJE HRVATSKIH BRANITELJA 21
14. MARINA KOVAČEC, rođ. 20.08.1981., SLAVONSKI BROD, NASELJE HRVATSKIH BRANITELJA 21


NACIONALNI DEMOKRATI - ND

Nositelj liste: JOSIP GRUBIŠIĆ, rođ. 26.02.1947., ZAGREB, SIGET 22 B

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIP GRUBIŠIĆ, rođ. 26.02.1947., ZAGREB, SIGET 22 B
2. MARKO NOVAČKI, dipl.uč., rođ. 18.06.1980., JABLANOVEC, MARINKA BAŠIĆA 19
3. STJEPAN GRGIĆ, rođ. 10.12.1984., POŽEGA, VARELOVAC 5
4. INES GAŠPERT, rođ. 22.02.1965., ZAGREB, PREGRADSKA 15
5. JOSIP KARAMATIĆ, rođ. 09.03.1962., ZAGREB, CAREVDARSKA 1 A
6. ALMA MAJSTOROVIĆ MLIVIĆ, rođ. 29.05.1979., VINKOVCI, PROLAZNA 1
7. SREĆKO PEJŠA, rođ. 21.02.1988., PAKRAC, BOLNIČKA 72
8. DAVOR MATIJEVIĆ, rođ. 27.07.1988., DRAGALIĆ, KRALJA TOMISLAVA 127
9. NIKA BLAŽEV, rođ. 25.10.1993., ZAGREB, MALEŠNICA V. 18
10. VINKO VRBLJANČEVIĆ, rođ. 18.07.1948., ZAGREB, PRIGORNICA 2
11. ANTONIO VIDAS, rođ. 25.03.1992., ZAGREB, GORNJI BUKOVAC III.ODVOJAK 10
12. MARIO JOSIPOVIĆ, rođ. 07.05.1993., ZAGREB, SIGETJE 10
13. SARA ARAPOVIĆ, rođ. 31.08.1993., ZAGREB, MALEŠNICA 46
14. NIKOLA GRGIĆ, rođ. 06.12.1987., POŽEGA, VARELOVAC 5

SAVEZ ZA PROMJENE - SP
AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS

Nositelj liste: TOMISLAV POKROVAC, rođ. 18.12.1968., RETKOVCI, EUGENA KVATERNIKA 54

Kandidatkinje/kandidati:
1. TOMISLAV POKROVAC, rođ. 18.12.1968., RETKOVCI, EUGENA KVATERNIKA 54
2. GABRIJEL ŠUTA, rođ. 24.02.1992., VIŠKOVCI, VIŠKOVCI 1 H
3. ANTO LOVRIĆ, rođ. 26.07.1947., BOŠNJACI, VLADIMIRA NAZORA 248
4. ZLATA MANOVIĆ, rođ. 05.06.1990., KAPTOL, VINOGRADSKA 90
5. IVAN MIHETEC, rođ. 14.04.1952., PRIVLAKA, ČOLIĆEVA ULICA 7
6. MILAN ŠKOF, rođ. 05.05.1953., JARMINA, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 8
7. PERO KALISTOVIĆ, rođ. 06.02.1972., DRENOVCI, SOLJANSKA 19
8. DENIS PENIĆ, rođ. 09.10.1985., ŠIŠKOVCI, JOSIPA JURJA STROSSMAYERA 46 B
9. MIRA DŽINIĆ, rođ. 29.08.1965., VINKOVCI, JOSIPA JURAJA STROSSMAYERA 9
10. LJUBOMIR ŠIMUNDŽIJA, rođ. 16.05.1943., PRELOŠĆICA, PRELOŠĆICA 29
11. ANTONIO DOLIĆ, rođ. 13.10.1992., NUŠTAR, KRSTE FRANKOPANA 3
12. NIKOLA VIDOVIĆ, rođ. 06.03.1971., ŽABNO, ŠUMSKA 16
13. DRAGAN NOVKOV, rođ. 20.08.1967., ČEPIN, OSJEČKA 22
14. ERNEST NAVARRA, rođ. 24.05.1941., SISAK, FRANJE LOVRIĆA 14

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Nositelj liste: ZORAN MILANOVIĆ, rođ. 30.10.1966., ZAGREB, KRAJIŠKA 36

Kandidatkinje/kandidati:
1. IGOR DRAGOVAN, rođ. 04.07.1968., ZAGREB, ULICA GRADA MAINZA 34
2. ZDRAVKO RONKO, rođ. 10.09.1949., POŽEGA, ZDENKE MARKOVIĆ 5
3. ŽELJKO SABO, rođ. 21.04.1954., VUKOVAR, TRG REPUBLIKE HRVATSKE 3
4. JOSIP VUKOVIĆ, rođ. 30.07.1946., NOVA GRADIŠKA, TRG GRIGORA VITEZA 1
5. IVAN VRDOLJAK, rođ. 22.06.1972., OSIJEK, MARTINA DIVALTA 92
6. TIHOMIR JAKOVINA, rođ. 21.06.1967., BUKOVLJE, STJEPANA RADIĆA 12
7. DAMIR RIMAC, rođ. 01.11.1972., VINKOVCI, DILJEVA ULICA 2
8. IVICA MANDIĆ, rođ. 03.01.1954., ĐAKOVO, OTONA IVEKOVIĆA 7
9. JOSIP KRNIĆ, rođ. 19.03.1969., BABINA GREDA, SAJMIŠTE 10
10. MIJO PRGOMET, rođ. 07.05.1960., SLAVONSKI BROD, NASELJE ANDRIJE HEBRANGA 6/3
11. ROBERTO LUJIĆ, rođ. 21.03.1969., SLAVONSKI BROD, NASELJE SLAVONIJA I 10
12. MARIJAN CESARIK, rođ. 20.04.1957., POŽEGA, SVETOG JOSIPA 11
13. STANKO KORDIĆ, rođ. 01.01.1960., ZAGREB, PAZINSKA 47
14. SLAVICA NIKŠIĆ, rođ. 16.10.1956., SLAVONSKI BROD, NASELJE ANDRIJE HEBRANGA 5/2


SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP

Nositelj liste: VLADO BUŠIĆ, rođ. 01.01.1954., POŽEGA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 85

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLADO BUŠIĆ, rođ. 01.01.1954., POŽEGA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 85
2. GORDANA BOŽIĆ, rođ. 19.01.1952., ZAGREB, ANDRIJE HEBRANGA 25
3. NADA KARAICA, rođ. 01.06.1950., SLAVONSKI BROD, ANTUNA KANIŽLIĆA 8
4. SILVANA SINOVČIĆ, rođ. 21.09.1962., SPLIT, MAŽURANIĆEVO ŠETALIŠTE 33
5. JOSIP ANDRIĆ, rođ. 10.08.1940., SLAVONSKI BROD, PETRA KREŠIMIRA IV 6
6. BRANISLAV ŠAULIĆ, rođ. 17.09.1991., OSTROVO, NIKOLE DEMONJE 43
7. MILAN KOVAČEVIĆ, rođ. 14.09.1934., SLAVONSKI BROD, KRALJICE JELENE 79
8. MILIVOJ MRĐA, rođ. 17.09.1947., SLAVONSKI BROD, NASELJE ANDRIJE HEBRANGA 4/17
9. MATE DEVČIĆ, rođ. 11.02.1935., POŽEGA, BANA JOSIPA JELAČIĆA 89
10. GOJKO MEDAKOVIĆ, rođ. 31.03.1950., POŽEGA, RATARNIČKA 4
11. IVAN GOLIĆ, rođ. 05.04.1935., POŽEGA, PAVLA RADIĆA 141
12. PETAR SELETKOVIĆ, rođ. 10.06.1981., DONJI ANDRIJEVCI, BRAĆE RADIĆ 33
13. SAVO TODOROVIĆ, rođ. 12.03.1945., SLAVONSKI BROD, LIČKA 85
14. ANDRIJA MIOČEVIĆ, rođ. 11.10.1925., SLAVONSKI BROD, ZLATKA BALOKOVIĆA 2


STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ

Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing.grad., rođ. 29.07.1957., JARČE POLJE, JARČE POLJE 23 D

Kandidatkinje/kandidati:
1. JOSIPA MIOLJEVIĆ, rođ. 02.09.1962., POŽEGA, VUKOVARSKA 29
2. JASNA ČMELAR, rođ. 06.04.1963., RADOVANCI, RADOVANCI 117
3. ĐURO ANDRIĆ, rođ. 30.10.1951., POTNJANI, BANA JOSIPA JELAČIĆA 3
4. PETAR MAJETIĆ, rođ. 04.07.1948., KUTJEVO, REPUBLIKE HRVATSKE 2 B
5. MARIJAN MIOLJEVIĆ, rođ. 11.04.1983., POŽEGA, VUKOVARSKA 29
6. MARIO ROBERT GRGURIĆ, rođ. 23.01.1974., SAMOBOR, KOLODVORSKA 14
7. JOSIP GRUBEŠIĆ, rođ. 31.05.1950., KARLOVAC, BRUNE BUŠIĆA 26
8. MIROSLAV TOMAC, rođ. 20.11.1942., ZAGREB, TIHOMILA VIDOŠIĆA 5
9. NEDA MARIĆ, rođ. 19.05.1968., VELIĆ, VELIĆ 66
10. DRAGAN BALJAK, rođ. 23.09.1963., LOVINAC, LOVINAC 28
11. IVICA ZUPČIĆ, rođ. 03.08.1964., POLIČNIK, POLIČNIK 64
12. NEDJELJKA ROGULJIĆ, rođ. 31.05.1964., GARDUN, GARDUN 22
13. ANĐELO SRZENTIĆ, rođ. 25.01.1990., SUHOVARE, SUHOVARE 142
14. ANTO CRNOJA, rođ. 05.05.1964., NIN, NINSKI STANOVI 34 A


ZELENA LISTA

Nositelj liste: DARKO STOŠIĆ, rođ. 04.09.1962., ZAGREB, IVANIĆGRADSKA 62

Kandidatkinje/kandidati:
1. DARKO STOŠIĆ, rođ. 04.09.1962., ZAGREB, IVANIĆGRADSKA 62
2. SENKA PEJKOVIĆ, rođ. 09.02.1965., ZAGREB, NOVAČKA 55
3. BORIS GREDIČAK, rođ. 19.11.1952., RUŠEVAC, RUŠEVAC 17
4. AMALIJA BABORAC, rođ. 09.05.1972., LONJA, LONJA 115
5. ZDENKO DOPATER, rođ. 06.11.1973., ZAGREB, JURKOVIĆI 3
6. JOSIPA BERTOVIĆ, rođ. 11.04.1985., KUTINA, VINOGRADSKA 275
7. NENAD MOZARA, rođ. 24.08.1962., MAKARSKA, KIPARA MEŠTROVIĆA 4
8. ALEKSANDRA PAVLOVIĆ, rođ. 17.05.1987., BIJELO BRDO, ANTUNA GUSTAVA MATOŠA 8
9. IVAN SKORIĆ, rođ. 26.11.1974., BIĆINE, BIĆINE MALE 12
10. ESTELLA VUKOVIĆ, rođ. 09.10.1974., ZAGREB, SLAVKA BATUŠIĆA 17
11. IVA MARIJA STIPANDIĆ, rođ. 20.09.1993., ZAGREB, VELENJSKA 29
12. DUBRAVKA KOVAČ TEPŠIĆ, rođ. 07.06.1966., ZAGREB, DRAŠKOVIĆEVA 55
13. MILIVOJ JOSIPOVIĆ, rođ. 03.12.1967., MAKARSKA, MASLINARSKA 5
14. RENATA BELOŠEVIĆ, rođ. 29.04.1967., ZAGREB, HRVATSKOG PROLJEĆA 28


ZELENA STRANKA - ZS

Nositelj liste: mr.sc. ALJOŠA BABIĆ, rođ. 21.12.1967., RIJEKA, FRANCA PREŠERNA 1

Kandidatkinje/kandidati:
1. VANJA ŠEBALJ, rođ. 02.04.1978., RIJEKA, JANKA POLIĆA KAMOVA 101
2. DESANKA BABIĆ, rođ. 02.10.1966., RIJEKA, IVANA ZAVIDIĆA 5
3. DOLORES SUBOTIĆ, rođ. 12.12.1958., RIJEKA, ŠKOLJIĆ 1
4. MARINA MARINKOVIĆ, rođ. 11.05.1978., RIJEKA, AGATIĆEVA 6
5. SANDA MARIČIĆ, rođ. 17.06.1965., RIJEKA, VERE BRATONJE 26
6. VLADO ŠIMIĆ, rođ. 24.12.1946., ZAGREB, IZIDORA KRŠNJAVOGA 2
7. RADOSLAV HRDALO, rođ. 03.12.1945., ZAGREB, GAJNICE 15
8. LUKA VUCIĆ, rođ. 17.03.1982., SESVETE, TRG LOVRE MATAČIĆA 9
9. MARIJA KOS, rođ. 18.09.1935., RIJEKA, ŽRTAVA FAŠIZMA 6/2
10. JORDAN MIHAJLOV, rođ. 28.08.1943., RIJEKA, KALVARIJA 1
11. DANICA RUKAVINA, rođ. 14.04.1939., RIJEKA, BUJSKA 28
12. ANĐA OLUJIĆ, rođ. 23.02.1964., RIJEKA, BUJSKA 20
13. VERA MAAR, rođ. 07.03.1969., RIJEKA, AGATIĆEVA 6
14. DRAGOLJUB STOJKOVIĆ, rođ. 29.01.1951., RIJEKA, STUBE MARKA REMSA 6



5. izborna jedinica
obuhvaća Požeško-slavonsku županiju, Brodsko-posavsku županiju i Vukovarsko-srijemsku županiju, i to:

- područje Požeško-slavonske županije u cijelosti,

- područje Brodsko-posavske županije u cijelosti,

- područje Vukovarsko-srijemske županije u cijelosti.

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!

Napiši ovdje što ti misliš o ovoj temi