prijetnja ubojstvom
Prisilio 18-godišnjaka da umjesto njega provali u trgovinu

Ilustracija
Izvor: Pixsell / Autor: Hrvoje Jelavic/PIXSELL
U prodavaonicu je provaljeno tijekom noći 21. svibnja, a tom su prilikom ukradena razna pića, cigarete i voće.
Kriminalističkim je istraživanjem nad 48-godišnjim muškarcem utvrđeno da je te noći, između 4 i 4.30 sati, u ulici zaustavio 18-godišnjaka te ga uz prijetnju smrću i uporabom fizičke snage i oštrog predmeta, kojim ga je ubo u predjelu glave, prisilio da provali u trgovinu.
-
10
EKSPLOZIJA U KOSTRENI
Bankomat dignut u zrak pa opljačkan, šteta se zbraja
-
ušuljavao se u kuće
Zadarski tinejdžer uhićen zbog 32 provala i krađa, ukrao novac i nakit vrijedan više od 240.000 kuna
-
prilika za lopove
Tijekom vikenda niz provala na zagrebačkom području, u Samoboru opljačkan nakit vrijedan stotine tisuća kuna
Oštećeni je pregledan u Zavodu za hitnu medicinsku pomoć Sisačko-moslavačke županije, gdje su mu na tijelu otkrivene višestruke lakše ozljede u vidu kontuzija te ubod u predjelu glave.
Osumnjičeni je uhićen i nad njim je provedeno kriminalističko istraživanje, nakon kojega je uz kaznenu prijavu zbog iznude predan pritvorskom nadzorniku.
- policija
- trgovina
- provala
- sisačko-moslavačka županija
- kaznena prijava
- crna kronika
- političko ubojstvo
- fizički napadi