III. izborna jedinica

III. izborna jedinica

  • Autor: tportal.hr
  • Zadnja izmjena 02.12.2011 11:48
  • Objavljeno 17.11.2011 u 09:00
glasovanje

glasovanje

Izvor: Pixsell PXL Agencije / Autor: Antonio Bronic/PIXSELL

Zbirna lista pravovaljanih izbornih lista u 3. izbornoj jedinici:

1. ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: BRANKO OZIMEC

2. AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM
Nositelj liste: MIROSLAV RAJH

3. AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: VOJMIR SABOLIĆ

4. AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU
Nositelj liste: ZLATKO KLARIĆ, prof.

5. AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA
Nositelj liste: mr.sc. ŽELJKO SAČIĆ

6. AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
SAVEZ ZA PROMJENE - SP
Nositelj liste: IVAN PERNAR

7. AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP
Nositelj liste: RUDOLF FORKO

8. BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS
Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ

9. DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ

10. HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA - HDSS
Nositelj liste: IVAN MARTAN

11. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR

12. HRVATSKA EUROPSKA STRANKA - HES
Nositeljica liste: NAJA ŠEBALJ

13. HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA - HKDU
Nositelj liste: BOŽO RENDIĆ

14. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: dr.sc. ZVONIMIR SABATI

15. HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS
Nositelj liste: DARINKO KOSOR

16. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: DANIEL SRB

17. HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ

18. HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI
Nositelj liste: ROBERT ŠPOLJAR, dipl.ing.sig.

19. HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA
Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR

20. HRVATSKI RAST - HRAST
Nositelj liste: LADISLAV ILČIĆ

21. MEĐIMURSKI DEMOKRATSKI SAVEZ - MDS
Nositelj liste: ŽELJKO PAVLIC

22. NACIONALNI DEMOKRATI - ND
Nositelj liste: DEAN GOLUBIĆ, dipl.krim.

23. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: IVAN FIOLIĆ FIO

24. NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ

25. NOVA HRVATSKA - NH
Nositelj liste: BORKO ŠAMIJA

26. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste: RADIMIR ČAČIĆ

27. SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP
Nositelj liste: FRANJO GOLENKO

28. STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ
Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing.grad.

29. ZAGORSKA STRANKA - ZS
Nositelj liste: MILJENKO JERNEIĆ

30. ZELENA LISTA
Nositelj liste: STANKO BEZEK

31. ZELENA STRANKA - ZS
Nositelj liste: TIHOMIR CAMPANELLO

ABECEDA DEMOKRACIJE - ABECEDA
Nositelj liste: BRANKO OZIMEC, rođ. 22.11.1953., PODGRAĐE, PODGRAĐE 70

Kandidatkinje/kandidati:
1. BRANKO OZIMEC, rođ. 22.11.1953., PODGRAĐE, PODGRAĐE 70
2. DRAGUTIN TROJNAR, rođ. 24.02.1941., PUŠĆINE, JOSIPA SLAVENSKOG 9
3. SANJA HISENI, rođ. 29.09.1975., DRUŽBINEC, DRAVSKA 52
4. KARLA TROJNAR, rođ. 25.02.1992., PUŠĆINE, JOSIPA SLAVENSKOG 9
5. TOMISLAV PIŠK, rođ. 25.12.1971., ZAGREB, KARLOVAČKA CESTA 207
6. MILKA OZIMEC, rođ. 22.04.1955., PODGRAĐE, PODGRAĐE 70
7. BARBARA PATARČIĆ, rođ. 22.02.1962., POZNANOVEC, ALOJZA ČLEKOVIĆA 35
8. GUIDO ŠPIGELSKI, rođ. 08.12.1942., SAMOBOR, FERDE LIVADIĆA 16
9. MLADEN HUDOLETNJAK, rođ. 19.10.1959., SRAČINEC, ZELENDVORSKA 104
10. MARIJA JELEČKI, rođ. 16.02.1956., GLOBOČEC, GLOBOČEC 45
11. MIRA ČIČMAK, rođ. 13.11.1958., PODGORJE BISTRIČKO, PODGORJE B. 139
12. IVAN GRGINEC, rođ. 01.01.1952., GRADEČKI PAVLOVEC, GRADEČKI PAVLOVEC 16 B
13. VLADO POTOČIĆ, rođ. 21.07.1966., PISAROVINA, TRNJANSKA 6
14. LEON HUDOLETNJAK, rođ. 05.08.1984., SRAČINEC, ZELENDVORSKA 104


AGENDA MLADIH DEMOKRATA - AMD
HRVATSKA STRANKA MLADIH - HSM

Nositelj liste: MIROSLAV RAJH, rođ. 13.09.1978., LEŠTAKOVEC, LEŠTAKOVEC 241

Kandidatkinje/kandidati:
1. MIROSLAV RAJH, rođ. 13.09.1978., LEŠTAKOVEC, LEŠTAKOVEC 241
2. HELENA HORVAT, rođ. 17.07.1977., ZAGREB, JABLANSKA 46
3. MARIJAN DOMINKO, rođ. 29.05.1978., VRTLINOVEC, VRTLINOVEC 63
4. IGOR HAJAŠ, rođ. 02.11.1980., ZAGREB, PETRINJSKA 61
5. LUKA ROCCO, rođ. 13.12.1977., VRTLINOVEC, VRTLINOVEC 130
6. IVANA LOZIĆ, rođ. 26.04.1985., ZAGREB, KNEZA MISLAVA 16
7. VEDRAN VUNAK, rođ. 13.07.1980., ZAGREB, TOMAŠINČEV PUT 4
8. MIROSLAV JUGKALA, rođ. 19.08.1970., VRTLINOVEC, VRTLINOVEC 63
9. SLOBODAN KOLAR, rođ. 21.07.1979., KOLAREVO SELO, KOLAREVO SELO 148
10. DAMIR ROŽMAN, rođ. 20.08.1967., VRTLINOVEC, VRTLINOVEC 63
11. KATARINA LOZIĆ, rođ. 14.01.1956., ZAGREB, KNEZA MISLAVA 16
12. ANA-MARIJA MILAKOVIĆ, rođ. 22.04.1981., VRTLINOVEC, VRTLINOVEC 130
13. BARBARA ŽUGČIĆ, rođ. 17.09.1935., KARLOVAC, MEKUŠANSKA CESTA 42
14. DARIO HERCIGONJA, rođ. 14.01.1983., ZAGREB, VLADIMIRA RUŽDJAKA 19

AKCIJA MLADIH - AM
Nositelj liste: VOJMIR SABOLIĆ, rođ. 30.12.1983., SPLIT, BISKUPA JURJA DOBRILE 14

Kandidatkinje/kandidati:
1. VOJMIR SABOLIĆ, rođ. 30.12.1983., SPLIT, BISKUPA JURJA DOBRILE 14
2. MARTA FAJFARIĆ, rođ. 14.12.1983., VARAŽDIN, ZAGREBAČKA 5
3. MONIKA JURAK, rođ. 06.12.1990., MARTINEC OREHOVIČKI, MARTINEC OREH 18
4. BORIS VESEL, rođ. 29.06.1983., ČABAR, ŽRTAVA FAŠIZMA 2
5. PREDRAG STOJKOVIĆ, rođ. 06.08.1982., RIJEKA, ŠIBENSKA 7
6. SVEN JURMIĆ, rođ. 11.07.1986., RIJEKA, SVETA ANA 14
7. DARJAN BABIĆ, rođ. 08.06.1986., RIJEKA, ZDRAVKA KUČIĆA 27
8. JANA HEDER, rođ. 10.05.1990., RIJEKA, MEDOVIĆEVA 16
9. NADJA FUĆAK, rođ. 29.12.1985., RIJEKA, DRAGE GERVAISA 4
10. MARKO RICHARDSON, rođ. 25.08.1979., LOVRAN, LOKVA 10
11. IGOR ČUKANOVIĆ, rođ. 15.10.1984., LOVRAN, ULICA DR.NILO CARA 7
12. MILA MEZIĆ, rođ. 23.08.1990., RIJEKA, PLJEŠIVIČKA 2 A
13. DALIBOR POLAN, rođ. 30.08.1990., RIJEKA, HAHLIĆ 17
14. DINO STUPARIĆ, rođ. 04.01.1988., RIJEKA, JELIĆEVA 11

AKCIJA SOCIJALDEMOKRATA HRVATSKE - ASH
STRANKA UMIROVLJENIKA HRVATSKE-BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - SUH SPLITSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - SSU

Nositelj liste: ZLATKO KLARIĆ, prof., rođ. 02.05.1957., ZAGREB, GAJE ALAGE 5

Kandidatkinje/kandidati:
1. ZORAN RAŠTEGORAC, rođ. 12.08.1970., JABLANOVEC, PUT PUSTIKA 21
2. JADRANKA MAJOR, rođ. 25.09.1956., ZAGREB, VRBIK 33 D
3. DARKO KARANOVIĆ, rođ. 12.07.1980., ZAGREB, SUHINOVA 7
4. MORGAN MATIJEVIĆ, rođ. 16.09.1971., ZAGREB, BORČEC 46
5. MARKO BRLEK, rođ. 17.03.1977., ZAGREB, PIJAVIŠĆE 28 C
6. DAMIR BRUNER, rođ. 19.06.1968., GORNJI STUPNIK, PAVLOVIĆKA 17 K
7. DRAŽEN PIGL, rođ. 24.08.1959., ZAGREB, DONJE SVETICE 105
8. TONI KLINC, rođ. 08.06.1974., ZAGREB, ILICA 54
9. MARIO MANDIĆ, rođ. 29.02.1988., ZAGREB, LUBENJAKI 14
10. TOMISLAV MATULIĆ, rođ. 05.02.1975., ZAGREB, FRANA BOŠNJAKOVIĆA 7
11. VJEKOSLAVA MAJOR, rođ. 08.04.1981., ZAGREB, VRBIK 33 D
12. VELJKO MARENIĆ, rođ. 14.05.1958., ZAGREB, KNINSKI TRG 18
13. ANDREA SMOLJANEC, rođ. 05.12.1974., ZAGREB, ANDRIJE ŽAJE 56
14. SANJA PETRINJAK, rođ. 19.09.1970., ZAGREB, IVANA STOŽIRA 7


AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH
JEDINO HRVATSKA - POKRET ZA HRVATSKU - JEDINO HRVATSKA

Nositelj liste: mr.sc. ŽELJKO SAČIĆ, rođ. 19.02.1963., ZAGREB, ŠTEFANOVEC 55 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. MARIO SLAVIČEK, rođ. 08.01.1973., VUKOVAR, BRUNE BUŠIĆA 11
2. DRAŽEN POPIJAČ, rođ. 11.01.1969., VARAŽDIN, AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 32 A
3. MARIO SABOLIĆ, rođ. 05.08.1975., VARAŽDIN BREG, MALI VRH 313
4. FRANJO BUKOVČAN, rođ. 16.08.1952., VARAŽDINSKE TOPLICE, CVJETNA 14
5. SREČKO HORENEC, rođ. 11.05.1963., TURČIN, LUG 34
6. TIHOMIR DAVIDOVIĆ, rođ. 22.04.1972., VARAŽDIN, AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 34
7. GABRIJELA CVRTILA, rođ. 20.01.1976., ZAGREB, I.RETKOVEC 1
8. GORAN CAR, rođ. 25.07.1988., JALŽABET, VARAŽDINSKA 75
9. ŽELJKO ŠKRINJAR, rođ. 28.06.1972., VRTNJAKOVEC, VRTNJAKOVEC 114
10. OLIVIO AMON, rođ. 16.10.1972., ĐURĐEVAC, RADNIČKA CESTA 59
11. DRAŽENKO MIKAC, rođ. 04.11.1955., VARAŽDIN, AUGUSTA HARAMBAŠIĆA 36
12. BOŽIDAR JURIČKI, rođ. 05.07.1960., DUBROVČAN, DUBROVČAN 95
13. ANICA ČRNKO, rođ. 11.03.1978., ČIČKOVINA, ČIČKOVINA 99
14. ROBERT ČANJEVAC, rođ. 14.07.1970., VARAŽDIN BREG, MALI VRH 40

AUTOHTONA - HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - A-HSS
SAVEZ ZA PROMJENE - SP

Nositelj liste: IVAN PERNAR, rođ. 14.10.1985., ZAGREB, PAVLENSKI PUT 5 G

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVICA PERŠIĆ, rođ. 30.10.1979., VARAŽDIN, ULICA HRVATSKIH BRANITELJA 6 A
2. ALOJZ HORVAT, rođ. 26.08.1959., DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 7
3. STJEPAN LOJNA, rođ. 16.12.1941., VELIKO TRGOVIŠĆE, VLADIMIRA NAZORA 1
4. JANKO ŠKUDAR, rođ. 27.11.1987., SAMCI, SAMCI 41
5. STJEPAN HRŠAK, rođ. 16.09.1955., PREGRADA, JANKA LESKOVARA 41/1
6. OZREN ĆUK, rođ. 24.07.1981., ZAGREB, TURININA 9
7. BOŽIDAR BREZINŠČAK BAGOLA, rođ. 09.11.1947., VRBIŠNICA, VRBIŠNICA 52/2
8. TOMISLAV GORIČANEC, rođ. 01.04.1988., MALA SUBOTICA, NIKOLE TESLE 24
9. MILJENKO HRŠAK, rođ. 15.03.1981., KRAPINA, ZAGREBAČKA CESTA 26 B
10. TANJA ŽEMLJIĆ, rođ. 01.04.1970., ČAKOVEC, IVANA MEŠTROVIĆA 30
11. BOGDAN LIPIĆ, rođ. 03.01.1956., LUDBREŠKI IVANAC, LUDBREŠKI IVANAC 45
12. IVAN POŽGAJ, rođ. 19.11.1969., ZLATAR, KRALJA PETRA KREŠIMIRA 11
13. MARGARETA BALOG, rođ. 18.06.1968., KOTORIBA, NIKOLE TESLE 2
14. VJEKOSLAV VIDOVIĆ, rođ. 26.11.1961., STRAHINJE, STRAHINJE 17


AUTOHTONA-HRVATSKA STRANKA PRAVA - A-HSP

Nositelj liste: RUDOLF FORKO, rođ. 04.03.1956., LADISLAVEC, LADISLAVEC 26

Kandidatkinje/kandidati:
1. RUDOLF FORKO, rođ. 04.03.1956., LADISLAVEC, LADISLAVEC 26
2. IVAN PAVUSA, rođ. 11.01.1962., VARAŽDIN, JALKOVEČKA ULICA 98 B
3. MAJA LUKAVEČKI, rođ. 11.05.1969., LADISLAVEC, LADISLAVEC 19
4. MIRKO BENC, rođ. 09.10.1951., BOBOVJE, BOBOVJE 54
5. BOŽENA PETEK, rođ. 03.01.1967., DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 89
6. LJERKA LEVANIĆ, rođ. 23.01.1950., VUKANCI, VUKANCI 53
7. DRAGUTIN BENC, rođ. 29.05.1954., BOBOVJE, BOBOVJE 54/1
8. VIOLETA HANŽEK, rođ. 26.05.1973., BORKOVEC, BORKOVEC 61
9. AGATA BENC, rođ. 12.07.1956., BOBOVJE, BOBOVJE 54/1
10. JOSIP STRGAR, rođ. 06.03.1956., BOBOVJE, BOBOVJE 90 D
11. TOMISLAV LUKAVEČKI, rođ. 03.09.1962., LADISLAVEC, LADISLAVEC 19
12. LUCIJA BENC, rođ. 13.08.1986., BOBOVJE, BOBOVJE 54/1
13. RATIMIR BRTAN, rođ. 22.09.1943., ZLATAR, MARTINEČKA 87
14. KREŠIMIR ŠIKIĆ, rođ. 24.01.1956., ZAGREB, OSJEČKA 15


BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS

Nositelj liste: prof.dr.sc. LJUBO JURČIĆ, rođ. 20.03.1954., ZAGREB, MALOGORIČKA 46

Kandidatkinje/kandidati:
1. prof.dr.sc. NEDELJKO ŠTEFANIĆ, rođ. 17.08.1958., ZAGREB, MAKSIMIRSKA CESTA 115
2. MLADEN ŽGANEC, rođ. 18.01.1969., ČREŠNJEVO, VARAŽDINSKA 29
3. NINO LUČIĆ, rođ. 16.05.1960., VARAŽDIN, ZAGREBAČKA 15
4. STEVAN TRAMBUROVSKI, ing., rođ. 10.02.1971., VARAŽDIN, JALKOVEČKA ULICA 98 D
5. ŽIVKO MIŠEVIĆ, rođ. 23.11.1960., ČAKOVEC, STJEPANA RADIĆA 24
6. DARKO GAZDEK, ing.elektrotehnike, rođ. 16.06.1970., NOVI MAROF, KRČKA 2 B
7. ANDREJA BOGDAN, rođ. 19.03.1965., ČAKOVEC, DR. VLATKA MAČEKA 33
8. LIDIJA ŠPIČKO, rođ. 11.02.1979., VARAŽDIN, DRAVSKA 21
9. TOMISLAV IVANKOVIĆ, rođ. 08.01.1974., ZABOK, ZAGORSKA 14
10. ZVONKO ĐURAS, rođ. 05.05.1952., VARAŽDIN, OPTUJSKA 47
11. DARKO NOVOSEL, rođ. 26.09.1948., VARAŽDIN, VILKA NOVAKA 28
12. ALEKSANDRA KODRIĆ, rođ. 14.02.1992., HRVATSKI LESKOVAC, BEDEKOVA 19
13. MARIO LEŠINA, rođ. 28.01.1973., VARAŽDIN, JALKOVEČKA ULICA 44
14. DANIJEL ŠTOS, rođ. 17.08.1983., HRVATSKI LESKOVAC, LESKOVAČKI BRIJEG

DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ
Nositeljica liste: MARIJA JELINČIĆ, rođ. 20.10.1947., ZAGREB, OGULINSKA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. TOMISLAV VUGRINEC, rođ. 03.01.1984., KAŠTELANEC, VINOGRADSKA 58
2. DUNJA KOVAČIĆ, rođ. 20.01.1966., GLOBOČEC, GLOBOČEC 28
3. MIRJANA KOVAČEVIĆ-ZEC, rođ. 30.06.1963., PUSTODOL, PUSTODOL 158 C
4. SANDRA NOVAK, rođ. 03.07.1987., ZAGREB, ŠIROKOBRIŠKA 48
5. MILAN STILINOVIĆ, rođ. 31.05.1950., SAMOBOR, ADALBERTA GEORGIJEVIĆA 2
6. ANTO MAJDANDŽIĆ, rođ. 20.04.1969., ZAGREB, PRILAZ GJURE DEŽELIĆA 27
7. DRAGICA JEKIĆ, rođ. 19.06.1963., ZAGREB, PAŠKA 12 B
8. MARKO BIŠKUP, rođ. 16.11.1986., ZAGREB, JABLANSKA 3
9. NENAD ALAGIĆ, rođ. 18.05.1980., ZAGREB, FERENŠČICA II. 29 A
10. NERMINA KURTOVIĆ, rođ. 13.08.1967., ZAGREB, JANKOMIR 10/2
11. IBRAHIM BAJRIĆ, rođ. 28.03.1973., ZAGREB, FERENŠČICA II. 31
12. JADRANKA KURBAŠIĆ, rođ. 13.09.1958., ZAGREB, JABLANSKA 24
13. ZVEZDAN STILINOVIĆ, rođ. 12.02.1970., SAMOBOR, ADALBERTA GEORGIJEVIĆA 2
14. IVAN SRDAREV, rođ. 17.03.1981., ZAGREB, KIKIĆEVA 5

HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA - HDSS
Nositelj liste: IVAN MARTAN, rođ. 16.10.1938., ČAKOVEC, PRELOŠKA 138

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN MARTAN, rođ. 16.10.1938., ČAKOVEC, PRELOŠKA 138
2. NENAD BOŽAK, rođ. 07.02.1977., KUĆAN MAROF, MAROFSKA ULICA 63
3. ZLATKO POLIŠANSKI, rođ. 13.05.1976., PRELOG, ČAKOVEČKA 83
4. FRANJO BUJAN, rođ. 06.01.1959., ŠANDOROVEC, PRVOMAJSKA 12
5. DARINKA FILIPOVIĆ, rođ. 02.11.1962., ČAKOVEC, JURJA KRIŽANIĆA 12
6. BOJAN JURIŠAGA, rođ. 14.08.1954., ČAKOVEC, OTOKARA KERŠOVANIJA 6
7. IVAN KATANOVIĆ, rođ. 20.06.1969., KRIŽEVCI, ULICA IVANA GUNDULIĆA 55
8. JOSIP JURINEC, rođ. 05.04.1959., IVANOVEC, ZAVRTNA 2
9. ŽELJKA PINTARIĆ, rođ. 04.11.1981., MALA SUBOTICA, GLAVNA 39
10. BRANIMIR KORUNIĆ, rođ. 07.07.1967., PRELOG, VLADIMIRA NAZORA 78
11. IVANA JAGEC, rođ. 10.04.1982., DUNJKOVEC, ZRINSKIH 6
12. FILIP VRANČIĆ, rođ. 31.07.1981., ČAKOVEC, OTOKARA KERŠOVANIJA 4
13. BRANKO MALEK, rođ. 11.07.1961., KOTORIBA, PRVOMAJSKA 8
14. ŽELJKO TOMAŠIĆ, rođ. 24.08.1960., KURŠANEC, GLAVNA 164


HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Nositeljica liste: JADRANKA KOSOR, rođ. 01.07.1953., ZAGREB, ŠEFEROVA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. TOMISLAV KARAMARKO, rođ. 25.05.1959., ZAGREB, DOMAGOJEVA 24
2. DOMAGOJ IVAN MILOŠEVIĆ, rođ. 05.01.1970., ZAGREB, VALE VOUKA 21
3. SUNČANA GLAVAK, rođ. 09.12.1968., ČAKOVEC, STANKA VRAZA 2
4. MILIVOJ ŠKVORC, rođ. 13.09.1960., ČREŠNJEVEC, ČREŠNJEVEC 26
5. TOMISLAV KEZELJ, rođ. 08.03.1951., VARAŽDIN, ALOJZIJE STEPINCA 5
6. VLADIMIR IVKOVIĆ, rođ. 25.04.1960., DONJI PUSTAKOVEC, DONJI PUSTAKOVEC 55
7. VLADIMIR KUREČIĆ, rođ. 21.09.1963., PETRIJANEC, VLADIMIRA NAZORA 71
8. JOSIP HORVAT, rođ. 02.04.1964., DONJA ŠEMNICA, DONJA ŠEMNICA 13
9. GORAN KANIŠKI, rođ. 22.03.1976., GORNJI KNEGINEC, TOPLIČKA 92
10. VILMICA KAPAC, rođ. 19.05.1962., PREGRADA, ZAGREBAČKA ULICA 2
11. MLADEN KRIŽAIĆ, rođ. 10.05.1963., MALA SUBOTICA, GLAVNA 16
12. MIROSLAV KOPJAR, rođ. 24.04.1945., ZLATAR, HRVATSKIH BRANITELJA 2
13. NENAD HORVATIĆ, rođ. 24.09.1977., LJUBEŠĆICA, KALNIČKA 91
14. IVANČICA SOMOĐI, rođ. 12.07.1971., ČAKOVEC, VLADIMIRA NAZORA 28

HRVATSKA EUROPSKA STRANKA - HES
Nositeljica liste: NAJA ŠEBALJ, rođ. 03.08.1942., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 52 D

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽARKO MILČEC, rođ. 11.06.1955., ZAGREB, BUKOVAC GORNJI 1
2. JASNA JAGARINEC, rođ. 26.02.1963., ZAGREB, REMETINEČKI GAJ 2 E
3. TOMO ŠĆURIC, rođ. 28.11.1961., ZAGREB, VEBERA TKALČEVIĆA 44
4. ALAN DREŠAJ, rođ. 12.09.1982., ZAGREB, KNEZA VIŠESLAVA 1
5. SONJA LIPOHAR, rođ. 03.08.1948., ZAGREB, VLAŠKA 82
6. MLADEN BELOŠEVIĆ, rođ. 21.01.1967., ZAGREB, NIKOLE TESLE 16
7. ZLATA LEŠKOVIĆ, rođ. 22.03.1944., ZAGREB, BISKUPA GALJUFA 16
8. MARA ZRNIĆ, rođ. 16.10.1971., ZAGREB, MARIJANE RADEV 4
9. ZLATKO PRESEČKI, rođ. 22.03.1957., ZAGREB, VESELKA TENŽERE 9
10. LJILJANA ŠTRUKELJ, rođ. 31.01.1960., SESVETE, ZEMUNSKA 15
11. ZORICA LESKOVAR, rođ. 12.01.1940., ZAGREB, ODRANSKA 6
12. KRISTINA TRBUŠIĆ GOLUBIĆ, rođ. 22.12.1977., ZAGREB, SREDNJAK 4 B
13. ALEKSANDAR MAKSIMOV, rođ. 29.06.1974., ZAGREB, NIKOLE TESLE 16
14. JOSIP KELEMINOVIĆ, rođ. 31.12.1948., BELOVAR, PRIGORSKA 15

HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA - HKDU
Nositelj liste: BOŽO RENDIĆ, rođ. 07.12.1964., SVETI ĐURĐ, CVJETNA 8

Kandidatkinje/kandidati:
1. BOŽO RENDIĆ, rođ. 07.12.1964., SVETI ĐURĐ, CVJETNA 8
2. ANICA BENGER, rođ. 08.02.1966., STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 55
3. DRAGUTIN RAJTER, rođ. 12.10.1943., TRNOVEC, TRNOVEC 5
4. BARICA VINCEK, rođ. 04.12.1956., VARAŽDIN, IVANA MEŠTROVIĆA 4
5. ZVONIMIR KOLAK, rođ. 28.08.1954., SELNIK, STJEPANA RADIĆA 20
6. JASMINA MEJAŠ, rođ. 28.12.1989., GORNJA PODGORA, GORNJA PODGORA 61
7. VLADIMIR POVIJAČ, rođ. 22.02.1962., MALI BUKOVEC, DRAVSKA 54
8. DRAGICA ĐURAS, rođ. 08.03.1967., MARGEČAN, VINOGRADSKA ULICA 11
9. ZLATKO HORVAT, rođ. 01.02.1962., SVETI ĐURĐ, DRAVSKA 33
10. IVAN KOLARIĆ, rođ. 01.03.1964., MOŽĐENEC, MOŽĐENEC 121 A
11. MARICA ŠANTEK, rođ. 11.06.1948., VARAŽDIN, IVANA MEŠTROVIĆA 4
12. IVAN KUHARIĆ, rođ. 17.11.1953., KARLOVEC LUDBREŠKI, SREDNJA 33
13. NIKO FILIPOVIĆ, rođ. 08.10.1942., KOMARNICA LUDBREŠKA, KOMARNICA LUDBREŠKA 59
14. ZORICA RAJTER, rođ. 04.06.1922., TRNOVEC, TRNOVEC 4

HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
Nositelj liste: dr.sc. ZVONIMIR SABATI, rođ. 25.01.1957., DONJI KNEGINEC, KUČANSKA 31

Kandidatkinje/kandidati:
1. dr.sc. ZVONIMIR SABATI, rođ. 25.01.1957., DONJI KNEGINEC, KUČANSKA 31
2. VLASTA HUBICKI, rođ. 22.08.1953., MARIJA BISTRICA, NOVA CESTA 13
3. ZLATKO ORSAG, rođ. 06.04.1958., VULARIJA, PRVOMAJSKA 34
4. dr.sc. NINA BEGIČEVIĆ REĐEP, rođ. 12.03.1980., VARAŽDIN, STJEPANA VUKOVIĆA 8 A
5. BRANKO MUČNJAK, rođ. 18.03.1953., DONJA STUBICA, K.PATAČIĆ 19
6. ZORAN VIDOVIĆ, rođ. 19.12.1964., ČAKOVEC, TINA UJEVIĆA 23
7. IVAN ŠAGI, rođ. 25.10.1950., BRODAROVEC, BRODAROVEC 25
8. STJEPAN HORVAT, rođ. 14.02.1953., SOPOT, SOPOT 156
9. MARIJA FRANČIĆ, rođ. 29.01.1950., SVETA MARIJA, GLAVNA 17
10. MARIJAN LAZAR, rođ. 09.04.1961., HRŽENICA, KRALJA TOMISLAVA 2
11. ŽELJKO ZOZOLI, rođ. 17.10.1950., GORNJI KRALJEVEC, GORNJI KRALJEVEC 2 C
12. MARIJA VRANOVIĆ, rođ. 12.08.1959., GARDINOVEC, GARDINOVEC 214
13. ŽELJKO VINCEK, rođ. 19.11.1963., TRNOVEC, DRAVSKA 13
14. DRAŽEN ČVEK, rođ. 20.05.1969., VRANKOVEC, VRANKOVEC 5 B

HRVATSKA SOCIJALNO-LIBERALNA STRANKA - HSLS
ZAGORSKA DEMOKRATSKA STRANKA - ZDS

Nositelj liste: DARINKO KOSOR, rođ. 14.03.1965., ZAGREB, VIJENAC FRANE GOTOVCA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAGUTIN KRANJČEC, rođ. 23.07.1949., VARAŽDINSKE TOPLICE, KRALJA TOMISLAVA 54
2. STANKO BELINA, dr.med., rođ. 24.01.1954., ZABOK, IVANA I CVIJETE HUIS 8
3. JOSIP GRIVEC, rođ. 18.02.1957., DONJI VIDOVEC, GLAVNA 10
4. BOŽIDAR GORUP, rođ. 29.11.1964., TOMAŠEVEC, TOMAŠEVEC 2
5. mr.sc. MILJENKO ERNOIĆ, rođ. 26.04.1966., VARAŽDIN, TOMISLAVA MIŠKULINA 37
6. mr.sc. RENATO SLAVIČEK, rođ. 15.11.1969., MIHOVLJAN, IVANA GUNDULIĆA 39
7. VIŠESLAV ĆUK, dr.med., rođ. 20.02.1963., MARIJA BISTRICA, KOLODVORSKA 88
8. SANDRA BOSILJ, rođ. 13.10.1977., MOŽĐENEC, MOŽĐENEC 38
9. MIRKO JURIČ, rođ. 25.05.1961., VINICA, VLADIMIRA NAZORA 48 A
10. IVAN LONČARIĆ, rođ. 14.05.1947., VINOGRADI LUDBREŠKI, VINOGRADI L. 100
11. JELENA DRNDIĆ, rođ. 15.10.1989., MIHALJEKOV JAREK, MIHALJEKOV JAREK 18
12. NINA GRADIŠKI ZRINSKI, rođ. 29.01.1968., STUBIČKE TOPLICE, STRMEČKA 6
13. FRANJO MAKOVEC, rođ. 07.07.1948., BREZOVEC, BREZOVEC 46
14. STJEPAN JAKUŠ, rođ. 10.10.1951., POZNANOVEC, MARIJE HABULIN 8

HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
Nositelj liste: DANIEL SRB, rođ. 24.11.1964., OSIJEK, MREŽNIČKA 14

Kandidatkinje/kandidati:
1. ĐULIJANO ĐANIĆ, rođ. 14.05.1973., SPLIT, KRALJA PETRA SVAČIĆA 7
2. GABRIEL HORVAT, rođ. 05.10.1984., VARAŽDIN, ZAGREBAČKA 138
3. KREŠIMIR-MARKO ARTUKOVIĆ, rođ. 24.04.1972., ZAGREB, LJUBIJSKA 44
4. JOSIP KOLARIĆ, rođ. 29.04.1961., BELICA, DR. LJUDEVITA GAJA 2
5. ZLATKO GOLEC, rođ. 21.02.1961., MALI BUKOVEC, VLADIMIRA NAZORA 49
6. JOSIP JAJTIĆ, rođ. 01.01.1949., VOJNOVEC LOBORSKI, VOJNOVEC 43 A
7. KRISTINA MATIJAŠIĆ, rođ. 23.12.1982., SESVETE LUDBREŠKE, MATIJE GUPCA 40
8. NIKOLA LEVANIĆ, rođ. 04.03.1983., VARAŽDIN, TRAKOŠĆANSKA 22
9. MARIJA HERTELENDI, rođ. 12.08.1975., ČAKOVEC, JAKOVA GOTOVCA 1 B
10. ŽELJKO ŠTREK, rođ. 20.03.1956., ČAKOVEC, MATICE HRVATSKE 5
11. STJEPAN RANOGAJEC, rođ. 05.09.1955., MOKRICE, MOKRICE 57 A
12. MARIJA KOVAČ, rođ. 28.01.1980., ZAGREB, DUBRAVA 177
13. KATARINA MARGETIĆ, rođ. 12.09.1975., VARAŽDIN, BRAĆE RADIĆA 20
14. DAMIR VRTAR, rođ. 20.12.1970., LEPOGLAVA, BUDIM 54

HRVATSKA STRANKA PRAVA DR.ANTE STARČEVIĆ - HSP DR.ANTE STARČEVIĆ HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
Nositeljica liste: RUŽA TOMAŠIĆ, rođ. 10.05.1958., SMOKVICA, BRNA 341

Kandidatkinje/kandidati:
1. GORAN ROHAČEK, rođ. 10.02.1981., ČAKOVEC, IVANA PLEMENITOG ZAJCA 13
2. STJEPAN SEČAN, rođ. 10.12.1977., PRETETINEC, PRETETINEC 176
3. ZDRAVKO SAKAČ, rođ. 27.08.1970., VARAŽDIN, PRELOŠKA 25
4. IVANA TOPLIČANEC, rođ. 26.03.1978., ČAKOVEC, KRALJA TOMISLAVA 42
5. SAŠA HAJNIĆ, rođ. 30.06.1970., VARAŽDIN, SAJMIŠTE 28
6. DAMIR TOMŠIĆ, rođ. 16.07.1970., NEDELIŠĆE, VLADIMIRA NAZORA 3
7. VLADIMIR JAKŠIĆ, rođ. 01.11.1960., DEKANOVEC, JOSIPA KOCIJANA 12
8. VLADIMIR HRNČIĆ, rođ. 12.09.1958., VARAŽDIN, LUDBREŠKA 1 B
9. FRANJO KRZNAR, rođ. 12.10.1957., NOVAKOVEC, GLAVNA 59
10. VERICA KOLARIĆ, rođ. 25.01.1967., VARAŽDIN, RUĐERA BOŠKOVIĆA 4
11. FRANJO BANEC, rođ. 13.07.1970., PALOVEC, GLAVNA 156
12. SAŠA ČOLAKOVIĆ, rođ. 05.02.1976., TEREZINO POLJE, TEREZINO POLJE 54
13. MLADEN JURAS, rođ. 22.05.1966., MALA SUBOTICA, ALOJZIJA STEPINCA 32
14. MARKO NOVAK, rođ. 10.04.1992., BELICA, KRALJA TOMISLAVA 132


HRVATSKA STRANKA ZELENIH - EKO SAVEZ - ZELENI

Nositelj liste: ROBERT ŠPOLJAR, dipl.ing.sig., rođ. 03.05.1976., VELIKO TRGOVIŠĆE, STJEPANA RADIĆA 25

Kandidatkinje/kandidati:
1. ROBERT ŠPOLJAR, dipl.ing.sig., rođ. 03.05.1976., VELIKO TRGOVIŠĆE, STJEPANA RADIĆA 25
2. GORAN ŠPILJAK, rođ. 04.07.1983., PREGRADA, GORIČKA ULICA 53
3. RUDOLF MEDVEDEC, rođ. 23.01.1984., GREDICE, GREDICE 117
4. MARIO MIKULEC, rođ. 04.09.1975., ZABOK, MATIJE GUPCA 5
5. IVAN DRAGANIĆ, rođ. 22.03.1960., SVETI KRIŽ ZAČRETJE, KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOG 20
6. DRAŽENKA EGREDŽIJA, rođ. 08.02.1978., BUDINŠĆINA, BUDINŠĆINA 121
7. BOŽEK MEŠTROVIĆ, rođ. 19.08.1966., VELIKI BUKOVEC, V.BUKOVEC 51
8. DAVOR MEGLIĆ, rođ. 27.05.1973., DUBROVČAN, DUBROVČAN 32 B
9. BOŽIDAR GABRON, rođ. 09.12.1976., VELIKO TRGOVIŠĆE, ZVONIMIROVA 4
10. TOMISLAV KNEZIĆ, rođ. 10.07.1986., ZABOK, BREGOVITA 30
11. SINIŠA OŽEGOVIĆ, rođ. 24.01.1981., VELIKO TRGOVIŠĆE, NIKOLE TESLE 4
12. ANA ŠPILJAK, rođ. 02.03.1983., SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ALEJA LAVOSLAVA VUKELIĆA 2
13. DAMIR JAKOPČEVIĆ, rođ. 21.10.1982., VIŽOVLJE, VIŽOVLJE 18
14. MATO KARAJICA, rođ. 19.05.1963., VELIKO TRGOVIŠĆE, KONTREC MAREC FRANJE 3


HRVATSKI LABURISTI-STRANKA RADA

Nositelj liste: DRAGUTIN LESAR, rođ. 04.03.1956., ŠENKOVEC, MARŠALA TITA 94

Kandidatkinje/kandidati:
1. DRAGUTIN LESAR, rođ. 04.03.1956., ŠENKOVEC, MARŠALA TITA 94
2. RAJKO BULAT, rođ. 26.09.1974., ČAKOVEC, SLAVKA KOLARA 105
3. STANKO MEDVEDEC, rođ. 11.10.1960., VARAŽDINSKE TOPLICE, PERIVOJ MARIJE RUŽIČKE STROZZI 5
4. TOMISLAV KONČEVSKI, rođ. 08.06.1970., ZABOK, GREDICE 2
5. BORIS RAVIĆ, rođ. 21.12.1984., NOVI MAROF, MATIJE GUPCA 36
6. PETRA KOVAČIĆ, rođ. 08.06.1984., LAPŠINA, LAPŠINA 23
7. BOŽIDAR KOLARIĆ, rođ. 13.07.1956., VARAŽDIN, MILANA I DRAG. DVORŠČAK 19
8. TAMARA RECEK, rođ. 07.06.1974., PALINOVEC, PALINOVEC 169
9. STJEPAN BOMEŠTAR, rođ. 06.01.1951., VARAŽDIN, STJEPANA VUKOVIĆA 1
10. DARINKA PERGAR, rođ. 05.03.1959., NEDELIŠĆE, VARAŽDINSKA 42
11. VLADO JURINJAK, rođ. 04.01.1959., VARAŽDIN, FRANA SUPILA 30
12. KRUNO KANTOCI, rođ. 18.11.1984., ČAKOVEC, TRAVNIK 38
13. SILVIJA MUŠICA, rođ. 23.03.1978., SVETI KRIŽ ZAČRETJE, ŠKOLSKA 14
14. BOJAN CEBOCI, rođ. 13.03.1985., SVETI KRIŽ ZAČRETJE, TRG HRVATSKE KRALJICE JELENE 11


HRVATSKI RAST - HRAST

Nositelj liste: LADISLAV ILČIĆ, rođ. 04.08.1970., VARAŽDIN, EUGENA KUMIČIĆA 8 A

Kandidatkinje/kandidati:
1. LADISLAV ILČIĆ, rođ. 04.08.1970., VARAŽDIN, EUGENA KUMIČIĆA 8 A
2. NIKOLA ŠOPAR, rođ. 27.08.1969., VARAŽDIN, ĐURE SUDETE 40
3. ĐURĐICA KATANEC, rođ. 04.01.1984., GORIČAN, VRTNA 4 B
4. SANDRA MAJSEC, rođ. 09.10.1970., SVETI KRIŽ ZAČRETJE, MARIJE JURIĆ ZAGORKE 32
5. BRUNO MATOTEK, rođ. 18.10.1978., ČAKOVEC, ISTARSKA 14
6. PETAR ČAVLEK, rođ. 11.04.1976., IVANEC, JEZERSKI PUT 16 A
7. ŠTEFANIJA DAMIŠ, rođ. 13.03.1954., ČAKOVEC, IVANA PLEMENITOG ZAJCA 35
8. MARTINA SABLJAK, rođ. 26.05.1992., VARAŽDIN, ZAGORSKA 8
9. ANTON PUCKO, rođ. 25.04.1976., LAZ BISTRIČKI, LAZ BISTRIČKI 238
10. VLATKA ŽELEZNJAK, rođ. 30.06.1975., ČAKOVEC, VRTNA ULICA 20
11. HRVOJE ŠLEZAK, rođ. 22.02.1976., STRAHONINEC, POLJSKA 44
12. VJEKOSLAV KOPREK, rođ. 19.10.1970., TOMAŠEVEC BIŠKUPEČKI, ZAGREBAČKA 18
13. SNJEŽANA SUČIĆ, rođ. 22.09.1967., TUHOVEC, TUHOVEC 52
14. MARIO MERKAŠ, rođ. 10.09.1973., GRANA, GRANA 90


MEĐIMURSKI DEMOKRATSKI SAVEZ - MDS

Nositelj liste: ŽELJKO PAVLIC, rođ. 07.04.1962., SVETA MARIJA, TRG BANA JELAČIĆA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. ŽELJKO PAVLIC, rođ. 07.04.1962., SVETA MARIJA, TRG BANA JELAČIĆA 4
2. ZLATKO BACINGER, rođ. 23.04.1961., ČAKOVEC, BUZOVEČKA 43
3. JOSIP POŽGAJ, rođ. 02.06.1953., ČAKOVEC, ZAVNOH-A 26
4. ZLATKO LOVRENČIĆ, rođ. 01.08.1957., PALINOVEC, PALINOVEC 117
5. SANJA BACINGER, rođ. 06.12.1963., ČAKOVEC, BUZOVEČKA 43
6. IVAN PAVLIC, rođ. 01.01.1955., PALINOVEC, PALINOVEC 17
7. SNEŽANA HIŽMAN, rođ. 15.08.1960., CIRKOVLJAN, BRESTEK 39
8. TAMARA KRONAST, rođ. 27.11.1971., ČAKOVEC, STROSSMAYEROVA ULICA 7
9. ŽELJKO CIGLARIĆ, rođ. 25.09.1959., NEDELIŠĆE, BRAĆE RADIĆA 24 A
10. BARBARA KNEKLIN, rođ. 26.08.1985., ZASADBREG, ZASADBREG 256
11. TANJA ZELENBABA, rođ. 15.10.1963., ČAKOVEC, LJUDEVITA GAJA 8
12. ZLATKO NOVAK, rođ. 01.08.1960., ŠENKOVEC, ZELENGAJSKA 5
13. KSENIJA POLIŠANSKI, rođ. 26.01.1971., PRELOG, MATIJE GUPCA 95
14. ANDREAS LISJAK, rođ. 24.02.1973., SVETA MARIJA, ZELENGAJ 4 A

NACIONALNI DEMOKRATI - ND
Nositelj liste: DEAN GOLUBIĆ, dipl.krim., rođ. 24.11.1983., ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 239

Kandidatkinje/kandidati:
1. GORDAN MASNJAK, rođ. 02.09.1958., ZAGREB, ŠESTINSKI VRH 12
2. TIHOMIR FRANJO JANTOL, rođ. 24.01.1980., LUDBREG, BEDNJANSKA 37
3. TIHOMIR ZVONAR, rođ. 30.09.1952., ZAGREB, KLEKOVA 9
4. IZIDOR NOVAČKI, rođ. 26.08.1956., JABLANOVEC, MARINKA BAŠIĆA 19
5. ZVONKO MARGETIĆ, rođ. 29.05.1960., ZAGREB, MEDARSKA 25
6. MARIJAN HERCEG, rođ. 23.09.1958., ZAGREB, POTOK 69
7. MAJA JURKOVIĆ, rođ. 14.02.1990., ZAGREB, KRALJEVIĆEVA 12
8. MARIJANA MESIĆ, rođ. 04.09.1959., ZAPREŠIĆ, LJUDEVITA GAJA 54
9. MARKO ŽULJ, rođ. 22.02.1944., ZAPREŠIĆ, MOKRIČKA 29 D
10. MARKO MIKULEC, rođ. 23.07.1993., ZAGREB, MALEŠNICA 5
11. VJEKOSLAV GADŽE, rođ. 21.08.1982., ZAGREB, ALBERTA FORTISA 8
12. MARIJANA POPIĆ, rođ. 01.02.1972., ZAGREB, LJUDEVITA JONKEA 11
13. TOMISLAV BUDISELIĆ, rođ. 01.10.1971., ZAGREB, VINOBREŠKA 22
14. SONJA ČIBARIĆ, rođ. 04.07.1991., MRACLIN, VLADIMIRA NAZORA 40


NEOVISNA LISTA

Nositelj liste: IVAN FIOLIĆ FIO, rođ. 27.09.1955., HRAŠĆE TUROPOLJSKO, HRAŠĆANSKA 22

Kandidatkinje/kandidati:
1. IVAN FIOLIĆ FIO, rođ. 27.09.1955., HRAŠĆE TUROPOLJSKO, HRAŠĆANSKA 22
2. STJEPAN DUKARIĆ, rođ. 24.08.1962., JAZBINA CVETLINSKA, JAZBINA CVETLINSKA 36
3. ŠTEFICA GULIJA, rođ. 19.07.1968., LUG OREHOVIČKI, LUG OREHOVIČKI 29
4. VILKO KUKEC, rođ. 05.01.1962., GORNJA SELNICA, G. SELNICA 23
5. ZDRAVKO MLAKAR, rođ. 20.02.1967., BEDEKOVČINA, MATIJE GUPCA 10
6. MIRJANA CESAREC, rođ. 19.11.1973., KRAPINA, KARDINALA STEPINCA 5
7. VENČESLAV ŠPILAK, rođ. 30.10.1954., DUBRAVA KRIŽOVLJANSKA, VINOGRADSKA 10
8. LUCIJA TRETINJAK, rođ. 27.01.1992., SEKIRIŠĆE, SEKIRIŠĆE 55
9. MARICA BABIĆ, rođ. 29.08.1964., LUG OREHOVIČKI, LUG OREHOVIČKI 47 A
10. MONIKA SENTE, rođ. 24.08.1993., MARTINEC OREHOVIČKI, MARTINEC OREH 31
11. ŠTEFICA PATEKAR, rođ. 24.11.1987., JAZBINA CVETLINSKA, JAZBINA CVETLINSKA 36
12. LJILJANA MLAKAR, rođ. 16.12.1968., BEDEKOVČINA, MATIJE GUPCA 10
13. TATJANA DUKARIĆ, rođ. 09.06.1989., JAZBINA CVETLINSKA, JAZBINA CVETLINSKA 36
14. PETRA VALJAK, rođ. 29.03.1990., BEDEKOVČINA, MATIJE GUPCA 10

NEOVISNA LISTA
Nositelj liste: dr.sc. IVAN GRUBIŠIĆ, rođ. 20.06.1936., SPLIT, GLAGOLJAŠA 7

Kandidatkinje/kandidati:
1. JASNA MEŠTROVIĆ, rođ. 01.05.1956., VELIKA GORICA, JOSIPA GRDENIĆA PL. JAREBIČKOG 5
2. mr.sc. TOMISLAV ČAMOVSKI, rođ. 14.02.1936., VARAŽDIN, STANKA VRAZA 19
3. JURAJ ZADRAVEC, rođ. 18.02.1953., MURSKO SREDIŠĆE, AUGUSTA ŠENOE 23
4. MIHAEL RADOVAN, rođ. 12.11.1976., STUBIČKE TOPLICE, TOPLIČKO NAS. 19
5. VLATKA BEĆOVIĆ, rođ. 23.12.1953., VELIKA ERPENJA, VELIKA ERPENJA 31
6. MARIO KLOBUČARIĆ, dipl.ing.el. univ.spec.oec., rođ. 30.04.1981., ČAKOVEC, LAVOSLAVA RUŽIČKE 6
7. SMILJKA ČELIK, rođ. 05.09.1958., VARAŽDIN, BRAĆE RADIĆA 28
8. IVAN KENJI, rođ. 26.03.1951., VARAŽDIN, IVANA MAŽURANIĆA 45
9. JURAJ VOLARIĆ, rođ. 10.10.1939., VARAŽDIN, LJUDEVITA GAJA 9
10. IVAN BARANAŠIĆ, rođ. 21.05.1949., VARAŽDIN, MARINA DRŽIĆA 14
11. BLAŽENKA ZELJAK, rođ. 30.08.1941., VARAŽDIN, ŠIROKE LEDINE 30
12. BRANKA MAKOVEC, rođ. 24.06.1960., HRAŠĆICA, RUĐERA BOŠKOVIĆA 5
13. MARGARETA MEŠTROVIĆ, rođ. 11.04.1992., VARAŽDIN, BRAĆE SLUKAN 39
14. LIDIJA KLOBUČARIĆ, rođ. 16.06.1982., ČAKOVEC, LAVOSLAVA RUŽIČKE 6


NOVA HRVATSKA - NH

Nositelj liste: BORKO ŠAMIJA, rođ. 29.08.1942., ZAGREB, MIRKA DEANOVIĆA 15

Kandidatkinje/kandidati:
1. VLADO POSEL, rođ. 20.04.1959., KURŠANEC, GLAVNA 116
2. STJEPAN PUNČEC, rođ. 19.12.1955., VARAŽDIN, RUĐERA BOŠKOVIĆA 8 B
3. MARIJAN GECI, rođ. 09.11.1956., VARAŽDIN, VILKA NOVAKA 62
4. IVANA CAREVIĆ, rođ. 04.10.1986., KURŠANEC, DRAVSKA 1
5. DIJANA MRDJENOVIĆ, rođ. 05.12.1958., VARAŽDIN, IVE REŽEKA 15
6. ŽELJKO CAREVIĆ, rođ. 29.09.1959., KURŠANEC, DRAVSKA 1
7. NEDELJKA OBADIĆ, rođ. 26.09.1965., VARAŽDIN, DRAGUTINA RAKOVCA 45
8. STJEPAN GORIČANEC, rođ. 22.12.1960., KRIŽOVLJAN, KRIŽOVLJAN 2
9. DANIJEL BABIĆ, rođ. 13.01.1976., VARAŽDIN, RUĐERA BOŠKOVIĆA 8 B
10. MIRJANA GECI, rođ. 20.11.1958., VARAŽDIN, VILKA NOVAKA 62
11. MARTINA ŽGANEC, rođ. 21.07.1986., MURSKO SREDIŠĆE, TRG BRAĆE RADIĆA 4
12. ALETA MRDJENOVIĆ, rođ. 24.06.1981., VARAŽDIN, RUĐERA BOŠKOVIĆA 8 B
13. MARIO CAREVIĆ, rođ. 01.09.1984., KURŠANEC, DRAVSKA 1
14. DEJAN ŽGANEC, rođ. 08.07.1982., MURSKO SREDIŠĆE, TRG BRAĆE RADIĆA 4

SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

Nositelj liste: RADIMIR ČAČIĆ, rođ. 11.05.1949., VARAŽDIN, IVANA CANKARA 5

Kandidatkinje/kandidati:
1. RADIMIR ČAČIĆ, rođ. 11.05.1949., VARAŽDIN, IVANA CANKARA 5
2. SINIŠA HAJDAŠ DONČIĆ, rođ. 29.06.1974., HUM ZABOČKI, HUM ZABOČKI 95 A
3. NADICA JELAŠ, rođ. 24.02.1957., STRAHONINEC, PRVOMAJSKA 11
4. SONJA KONIG, rođ. 03.08.1974., ZAGREB, JANDRIĆEVA 44
5. MARIO HABEK, rođ. 16.05.1972., LANČIĆ, LANČIĆ 29 A
6. MILORAD BATINIĆ, rođ. 07.09.1957., VUGLOVEC, VUGLOVEC 4
7. ŽELJKO KOLAR, rođ. 10.08.1967., KLANJEC, ANTUNA AUGUSTINČIĆA 3 A
8. MARIO MOHARIĆ, rođ. 01.01.1970., GORIČAN, ŠKOLSKA 21
9. NATALIJA MARTINČEVIĆ, rođ. 01.05.1975., VARAŽDIN, DRAVSKA 21
10. ANĐELKO TOPOLOVEC, rođ. 21.09.1973., BREGI RADOBOJSKI, BREGI RADOBOJSKI 11
11. MARIJAN ŠKVARIĆ, rođ. 11.12.1962., LEPOGLAVA, TRG 1. HRVATSKOG SVEUČILIŠTA 5
12. DUNJA ŠPOLJAR, rođ. 31.08.1966., RADOBOJ, RADOBOJ 333
13. DUBRAVKO BILIĆ, rođ. 03.09.1969., HRASTOVSKO, ZAVRTNA 15
14. DRAGUTIN GLAVINA, rođ. 30.09.1945., PRELOG, KALMANA MESARIĆA 16


SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP

Nositelj liste: FRANJO GOLENKO, rođ. 04.09.1944., SAMOBOR, TRG ANTUNA MIHANOVIĆA 4

Kandidatkinje/kandidati:
1. FRANJO GOLENKO, rođ. 04.09.1944., SAMOBOR, TRG ANTUNA MIHANOVIĆA 4
2. BRANKO DUŠAK, rođ. 03.02.1961., IVANEC, AKADEMIKA LADISLAVA ŠABANA 4
3. ROMAN KARATUROVIĆ, rođ. 19.05.1972., ZAGREB, KRANJČEVIĆEVA 15
4. ZVONIMIR BELOŠEVIĆ, rođ. 06.03.1954., ĐURMANEC, ĐURMANEC 68 B
5. BRANKA VDOVIĆ, rođ. 16.07.1946., ZAGREB, ULICA KSENIJE KANTOCI 1
6. NIKOLA LESJAK, rođ. 01.11.1979., PRIBISLAVEC, BRAĆE RADIĆA 20
7. IVAN HRŠAK, rođ. 07.02.1954., ĐURMANEC, ĐURMANEC 88 A
8. MIRJANA MAGOŠ, rođ. 25.04.1944., MARTINSKA VES, ZAGREBAČKA 149
9. DANIJEL PIKUTIĆ, rođ. 05.03.1988., VARAŽDIN, ZRINSKIH I FRANKOPANA 13 B
10. IVAN ŠOŠTARIĆ, rođ. 28.06.1959., LEPOGLAVA, TRAKOŠĆANSKA 20
11. ZDRAVKO KOJIĆ, rođ. 17.07.1941., ZAGREB, ZEMLJAKOVA 5
12. HRVOJE OŽEG, rođ. 31.03.1982., VARAŽDIN, ZAGREBAČKA 19
13. DRAGICA ŠTIH, rođ. 24.08.1945., ZAPREŠIĆ, ANTUNA MIHANOVIĆA 30
14. MILAN PALFI, rođ. 30.11.1952., PRIBISLAVEC, KAŠTELSKA 42


STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ

Nositelj liste: ŽELJKO VINSKI, ing.grad., rođ. 29.07.1957., JARČE POLJE, JARČE POLJE 23 D

Kandidatkinje/kandidati:
1. DANICA FRUK, rođ. 27.12.1948., RADOBOJ, RADOBOJ 360 A
2. MIROSLAV JELEČ, rođ. 03.08.1977., ZAGREB, SELSKA CESTA 112
3. RONALD TOLIĆ, rođ. 21.08.1973., ZAGREB, VINCENTA IZ KASTVA 1
4. VLADIMIR BARUŠIĆ, rođ. 20.12.1955., RADOBOJ, RADOBOJ 404
5. IVAN BAŽANT, rođ. 09.10.1961., GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 101
6. DAVOR ŠUK JAGEČIĆ, rođ. 22.11.1973., MOKRICE, MOKRICE 25
7. SLAVKO KUNŠTEK, rođ. 18.02.1954., RADOBOJ, RADOBOJ 349
8. DUBRAVKO HERCEG, rođ. 14.05.1959., GORNJE JESENJE, GORNJE JESENJE 101
9. OZREN DOŠLIĆ, rođ. 13.03.1974., ZAGREB, DUBOVAČKA 49
10. ROMAN SMAJLAGIĆ, rođ. 19.10.1973., SVETA NEDELJA, KOZJAK 33
11. IGOR FERČEC, rođ. 16.08.1976., ZAGREB, SELSKA CESTA 116 C
12. ERIK PECO, rođ. 21.05.1991., ZAGREB, FALLEROVO ŠETALIŠTE 36 B
13. PAVAO BARTA, rođ. 29.01.1980., ZAGREB, TRNSKO 16 B
14. NIKOLA ŠARIĆ, rođ. 20.11.1987., GOLUBIĆ, DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI 18


ZAGORSKA STRANKA - ZS

Nositelj liste: MILJENKO JERNEIĆ, rođ. 31.12.1959., ZABOK, RADNIČKO NASELJE 17

Kandidatkinje/kandidati:
1. MILJENKO JERNEIĆ, rođ. 31.12.1959., ZABOK, RADNIČKO NASELJE 17
2. NEDJELJKO BABIĆ, rođ. 11.06.1968., LUČELNICA TOMAŠEVEČKA, LUČELNICA TOM. 54
3. MIRJANA KOLAREK-KARAKAŠ, rođ. 17.11.1958., VARAŽDIN, TOMISLAVA MIŠKULINA 7
4. FRANJO JAGIĆ, rođ. 18.09.1966., ZAJEZDA, ZAJEZDA 10 B
5. NEVENKO DOLENEC, rođ. 03.04.1968., VARAŽDIN, MILANA I DRAG. DVORŠČAK 15
6. RAJKO BARTOLIN, rođ. 17.06.1956., JAKUŠEVEC ZABOČKI, JAKUŠEVEC ZABOČKI 16
7. ZVONIMIR KRAMARIĆ, rođ. 30.05.1943., VARAŽDIN, ANTUNA ŠTERA 10
8. MILJENKO HRENEK, rođ. 22.12.1966., DONJA STUBICA, DUBRAVAČKA 3
9. MARTINA JELEČKI, rođ. 18.08.1983., GLOBOČEC, GLOBOČEC 45 A
10. SINIŠA SAMBOLIĆ, rođ. 27.09.1982., ZLATAR, VARAŽDINSKA 11
11. RENATO FIŠTRIĆ, rođ. 06.05.1979., GREŠĆEVINA, GREŠĆEVINA 32
12. MIRKO ŠIVALEC, rođ. 21.05.1969., TEMOVEC, TEMOVEC 41
13. DUBRAVKA MARKUS, rođ. 06.08.1960., PUTKOVEC, PUTKOVEC 16/1
14. DRAGUTIN SKOZRIT, rođ. 19.01.1957., BEDEKOVČINA, LJUDEVITA GAJA 8 C

ZELENA LISTA
Nositelj liste: STANKO BEZEK, rođ. 07.11.1944., VARAŽDIN, RUĐERA BOŠKOVIĆA 12 C

Kandidatkinje/kandidati:
1. STANKO BEZEK, rođ. 07.11.1944., VARAŽDIN, RUĐERA BOŠKOVIĆA 12 C
2. MIHAELA PRESEČKI, rođ. 29.09.1992., PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 65
3. MIRKO ŠAMARIJA, rođ. 26.08.1957., KURŠANEC, GLAVNA 158
4. ANDRIJA SVEČNJAK, rođ. 05.12.1952., PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 12
5. BERNARDICA-NADA ŠINKO, rođ. 08.02.1945., VARAŽDIN, ANTUNA BRANKA ŠIMIĆA 19
6. IVAN HOHNJEC, rođ. 16.06.1945., VARAŽDIN, ZAGREBAČKA 74
7. NATALIJA TOPOLOVEC, rođ. 16.03.1978., PRESEKA PETROVSKA, PRESEKA PETROVSKA 4
8. FRANCISKA HORVAT, rođ. 08.03.1944., LUDBREG, MIHOVILA PAVLEKA MIŠKINE 22
9. DAMIR PRESEČKI, rođ. 14.12.1971., PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 65
10. ŽELJKA KOVAČ, rođ. 21.09.1991., SIVICA, CVJETNA 12
11. BISERKA VUKALOVIĆ, rođ. 12.04.1946., VARAŽDIN, STJEPANA VUKOVIĆA 4
12. MIHAELA BELAS, rođ. 26.07.1979., PUŠĆINE, VLADIMIRA NAZORA 10
13. IVAN LELJAK, rođ. 02.05.1957., PODGAJ PETROVSKI, PODGAJ PETROVSKI 38 A
14. DANIJELA KEČKAN, rođ. 31.12.1980., GORNJI KUĆAN, VARAŽDINSKA 102


ZELENA STRANKA - ZS

Nositelj liste: TIHOMIR CAMPANELLO, rođ. 26.06.1971., ZAGREB, KOTORIPSKA 34

Kandidatkinje/kandidati:
1. BOJAN DREZGIĆ, rođ. 07.10.1984., ZAGREB, ANTUNA ŠTRBANA 14
2. ANA-MARIJA FRAJTAG, rođ. 07.07.1985., ZAGREB, KOTORIPSKA 34
3. LIDIJA GULIĆ, rođ. 04.04.1974., ZAGREB, JAGNEDJE 3
4. ALENKA MALARIĆ, rođ. 09.01.1973., ZAGREB, JAGNEDJE 3
5. INES GULIĆ, rođ. 20.11.1990., ZAGREB, JAGNEDJE 3
6. MARIJA GULIĆ, rođ. 19.09.1993., ZAGREB, JAGNEDJE 3
7. MILICA SERDAREVIĆ, rođ. 25.03.1934., ZAGREB, GRINTAVEČKA 2
8. JANKO STIĆ, rođ. 11.10.1957., ZAGREB, BRAZILSKA 12
9. NADO LUKIĆ, rođ. 21.04.1953., RIJEKA, RIVA BODULI 7
10. RADMILA GRLIĆ, rođ. 21.10.1964., RIJEKA, BUJSKA 2
11. PEKO VUJOVIĆ, rođ. 27.10.1962., RIJEKA, BUJSKA 11
12. ENISA MRKALJ, rođ. 04.11.1956., RIJEKA, VERE BRATONJE 23
13. LANA VUKOŠA, rođ. 17.10.1984., ZAGREB, ŠKRLČEVA 11
14. FARI IBRAIMOVSKI, rođ. 06.03.1934., RIJEKA, FRANJE ČANDEKA 8



3. izborna jedinica
obuhvaća Krapinsko-zagorsku županiju, Varaždinsku županiju i Međimursku županiju i to:

- područje Krapinsko-zagorske županije u cijelosti,
- područje Varaždinske županije u cijelosti,
- područje Međimurske županije u cijelosti.

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!

Napiši ovdje što ti misliš o ovoj temi