PROSINEČKI LUD OD SREĆE

Zvezda opet dobila Partizan za finale kupa

11.04.2012 u 21:23

Crvena Zvezda je i u uzvratu polufinala srpskog nogometnog kupa rezultatom 2:0 svladala Partizan i plasirala se u finale gdje ju čeka čačanski Borac

Momčad Roberta Prosinečkog sa svoje je Marakane donijela prednost od 2:0 i oplodila ju golovima Lazovića u 63. i Borje u 80. minuti za ukupnih 4:0, kojima je Zvezda potvrdila trijumf nad velikim rivalom. Robert Prosinečki je uz crtu izveo 'pačji hod' uoči slavlja sa svojim suradnicima.

Uoči golova 30-ak tisuća iznimno bučnih gledatelja vidjelo je odlične prilike s obje strane, no zakazala je realizacija.

U finalu će se Zvezda suprotstaviti Borcu iz Čačka koji je neočekivano u Novom Sadu izbacio Vojvodinu jedinim pogotkom u 180 minuta toga polufinala.