supersport hnl

Željko Sopić sarkastično komentirao novu pobjedu Rijeke: Imam sreće, kao i obično...

21.04.2024 u 22:25

Rijeka je u 31. kolu SuperSport HNL-a na Rujevici pobijedila Goricu 3:0, a susret je u svom stilu prokomentirao trener Željko Sopić

Momčad Željka Sopića do uvjerljive je pobjede stigla tek u posljednjih 20 minuta utakmice. Gorica se sjajno branila, ali i opasno prijetila, no na kraju je ipak kapitulirala s tri gola u svojoj mreži.

'Pohvale svim igračima, jedna dobro organizirana Gorica nam je pružila jako dobar otpor. Falilo nam je malo energije, malo smo možda bili nervozni. Nismo se na vrijeme rješavali lopte. U drugom poluvremenu smo neke stvari promijenili, morao sam načetog Marka Pjacu uvesti u igru', kazao je Željko Sopić nakon pobjede pa nastavio:

'Pjaca daje jedan dodatni stimulans ovoj momčadi, pogotovo kad se netko brani u niskom bloku. Vidjeli smo Dinamo i Lokomotivu, sve je tu negdje, ali broji se samo kad lopta pređe preko linije gola.'

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Pogodio je Sopić s izmjenama, uz Pjacu je i Marić unio dodatnu energiju...

'Imam sreće kao i obično, što da vam kažem...', kaže pomalo sarkastično Sopić i napominje:

'Gledajte, svi naporno rade. Netko je u boljoj, netko u lošijoj formi, ali svi koji uđu daju sve od sebe da ostvarimo rezultat.'

• +28
31. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Gorica Izvor: Cropix / Autor: Damir Skomrlj

Ima li Rijeka dodatni pritisak budući da igra utakmice nakon Dinama?

'Naravno da gledamo utakmice i kako oni odigraju, ali što se tiče pritiska, ne znam što bih rekao. Ja ga nemam, ne znam kako je igračima. Mi u svakom slučaju moramo svoj posao odraditi, igrali prvi ili drugi. Tko će prvi odigrati utakmicu, Dinamo ili mi, na kraju je potpuno svejedno', razmišlja Sopić koji s Rijekom u sljedećem kolu gostuje kod Lokomotive u Kranjčevićevoj:

'Nadam se da će se Pjaca, Mitrović i još neki igrači koji su imali manjih problema ovog tjedna uspjeti oporaviti i da ćemo s punim snagama otići u goste Lokomotive gdje, naravno, idemo po tri boda', zaključio je Željko Sopić.