Gorica je povela pred kraj poluvremena golom Štigleca u 45. minuti. U nastavku domaćin je nastavio u istom ritmu i preko Solde (82') i Pršira (88') su došli do konačnih 3:0 i velike pobjede. Težak poraz za Zekićevu momčad

GORICA: Banić - Munksgaard, Maloča, Krizmanić, Štiglec - Raspopović, Mrzljak - Ndockyt, Pršir, Mitrović - Matavž

OSIJEK: Malenica - Manev, Duarte, Bralić - Gržan, Nejašmić, Brlek, Drambajev - Bukvić, Jugović - Mierez

14. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Osijek 3:0 (Pršir, 88') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
14. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Osijek 2:0 (Soldo, 82') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
14. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Osijek 1:0 (Prečka Matavža, 67') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
14. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Osijek 1:0 (Poništen gol Miereza, 48') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
14. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Osijek 1:0 (Štiglec, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
14. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Osijek 0:0 (Prilika Bukvića, 12') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +7
NK Gorica - NK Osijek, 14. kolo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Luka stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 88’

GOOOOOL!! Još jedan gol Gorice! Nakon slobodnog udarca Pršir je dočekao loptu na drugoj stativi i zabio je za 3:0

• 83’

GOOOOOL!! Gorica je povećala prednost pred kraj utakmice! Ndockyt je prekrasnom loptom proigrao Soldu koji je izašao sam pred golmana i majstorski je pogodio za 2:0

• 78’

Kod Osijeka je ušao Hiroš i Pušić su ušli umjesto Brleka i Nejašmića

• 76’

Dvostruka promjena kod Gorice, Jurić i Soldo su ušli umjesto Matavža i Raspopovića

• 74’

Prilika za Osijek! Omerović je silovito pucao s ruba šesnaesterca, ali obrana je to blokirala

• 67’

Ovo je mogao biti gol! Matavž je ispratio ubačaj u šesnaestera, pucao je glavom, ali prečka je spasila Osijek

• 66’

Nejašmić je bio najviši u skoku nakon kornera, ali to je bio lagan posao za Banića

• 61’

Omerović je dobio žuti karton

• 61’

Lovrić je ubačajem iz slobodnog udarca našao Brleka, koji je glavom pucao daleko pored gola