Zdravko Mamić nije propustio na svoj način komentirati novi veličanstveni uspjeh hrvatskog nogometa; nije moglo bez Dinama

• D. S.
  • Zadnja izmjena 17.12.2022 19:05
  • Objavljeno 17.12.2022 u 19:06

Hrvatska nogometna reprezentacija je po drugi put u povijesti osvojila brončano odličje pobijedivši Maroko sa 2:1 u pretposljednjoj utakmici Svjetskog prvenstva u Katru, a komentar je preko svojeg Facebook profila dao Zdravko Mamić

Podsjećamo, Joško Gvardiol je već u 7. minuti doveo Hrvatsku u vodstvo pogotkom glavom sa 11 metara na asistenciju Ivana Perišića. Marokanci su izjednačili u 9. minuti golom Achrafa Darija glavom s pet metara. Konačnih 2:1 postavio je Mislav Oršić u 42. minuti, kad je na dodavanje Marka Livaje odmjerenim udarcem sa 15 metara iskosa s lijeve strane prebacio marokanskog vratara, a lopta se od vratnice odbila u mrežu.

Jedan od najvećih trenutaka hrvatskog nogometa nije propustio komentirati nekada najmoćniji čovjek našeg nogometa Zdravko Mamić koji se nalazi u BiH u bijegu od hrvatskog pravosuđa.

'Treći put u posljednjih 7 Svjetskih prvenstava Hrvatska se penje na postolje u konkurenciji 211 zemalja. Zemlja od 3,5 milijuna stanovnika. Drugi put u četiri godine osvajamo medalju. David protiv mnoštva Golijata. Devet igrača Dinama večeras je igralo u utakmici koja Hrvatskoj donosi novu svjetsku broncu, a oba strijelca su Dinamovi dragulji. Srce puno kao kuća. Bravo Daliću, bravo momci! IGRAJ MOJA HRVATSKA!'