na društvenim mrežama

Zbog ovog poteza žestoko su popljuvali Luku Modrića; je li pretjerao?

15.02.2018 u 09:45

Madridski Real u srijedu je na svom stadionu stigao do pobjede nad PSG-om 3:1 i tako stekao solidnu prednost pred uzvratnu utakmicu osmine finala LP-a u Parizu 6. ožujka

Real je nakon prve utakmice osmine finala za korak bliži prolasku u sljedeću fazu natjecanja. Imao je Real svojih trenutaka, ali tek ulaskom Asensija desetak minuta prije kraja Zidaneova momčad uspjela je zasjeniti skupocjene zvijezde PSG-a.

• +11
Real - PSG (1. utakmica osmine finala LP-a) Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

No prije nego je Real ubacio u 'brzinu više' na sredini terena vodila se izjednačena bitka, a dojam je da naš Luka Modrić nije bio na nivou na kojem smo ga navikli gledati. Čak je i sukrivac kod PSG-ova gola.

A da to nije bila Modrićeva večer, potvrđuje i situacija iz 64. minute, kada je odglumio prekršaj. Naime bio je hrvatski veznjak na korak od Rabiota, zbog čega je sudac Rocchi igraču PSG-a pokazao žuti karton.

U prvom trenutku izgledalo je kao oštar start, ali na snimci se jasno vidi da kontakta nije bilo. I zato su na društvenim mrežama mnogi raspalili po Modriću.

Samo da Uefa ne odluči pregledati snimku i ne kazni našeg igrača zbog simuliranja.