Lud početak utakmice, prvo je Hajduk poveo preko Livaje u 2. minuti ali je Gorica ekspresno izjednačila u 9. minuti. Oba gola su pala nakon velikih grešaka obrane. U nastavku Bijeli su proigrali i to su okrunili golovima Livaje (11m, 59') i Awaziema (72') za konačnih 3:1

HAJDUK: Sentić - Mikanović, Awaziem, Simić, Melnjak - Vuković - Sahiti, Krovinović, Biuk - Livaja, Mlakar

GORICA: Banić - Raspopović, Jovičić, Korca, Keita - Suk, Francois, Pršir - Mitrović, D. Jurić, Fruk

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +12
Hajduk - Gorica, 26.10.2022. Izvor: Cropix / Autor: Vojko Basic
  • 92’

GOOOL!! Livaja ovaj put nije zabio, pucao je panenku i lopta je otišla preko gola!

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Ndockyt je srušio Melnjaka i Hajduk će imati još jedan penal!

• 84’

Banić je izašao daleko izvan kaznenog prostora i igrao loptu rukom i sudac mu je pokazao crveni karton!

• 76’

Livaja je pucao ali to je Banić lagano obranio

• 71’

GOOOOL!! Hajduk je povećao vodstvo! Awaziem je bio najviši u skoku nakon kornera i Bijeli vode 3:1

• 66’

Krovinović je odlično pucao s distance i greda je spasila Goricu!

• 59’

GOOOOL!! Livaja je siguran s bijele točke i Hajduk vodi 2:1!

• 57’

Jovičić je igrao rukom i sudac je pokazao na najstrožu kaznu Hajduk će pucati penal!

• 56’

Pršir je pucao s nekih dvadesetak metara, ali nije bio precizan i lopta je otišla preko gola