Rijeka od prve minute preuzela kontrolu nad utakmicom i svoju dobru igru su okrunili golovima Bogojevića (9', 31'). U drugom poluvremenu su preko Hodže (85') i Grgića (91') došli do visoke (4:0) pobjede nad poletnom Lokomotivom

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Radeljić, Galešić, Bogojević - Selahi - Pašalić, Hodža, Fruk, Pjaca - Obregon

LOKOMOTIVA: Čavlina - Vranjković, Mersinaj, Kalaica, Žilinski - Marić, Smakaj - Krivak, Mudražija, Goričan - Čop

23. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Lokomotiva 4:0 (Grgić, 91') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
23. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Lokomotiva 3:0 (Hodža, 85') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
23. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Lokomotiva 2:0 (Bogojević, 31') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Novi gol za Rijeku! Čavlina je prerasno izašao i Grgić je to iskoristio za 4:0!

• 85’

GOOOOOL!! Novi gol Rijeke za potvrdu pobjede! Hodža je opalio s 20-tak metara i zabio je senzacionalan gol za 3:0

• 83’

Rijeka kontrolira ritam i mirno privodi utakmicu kraju

• 80’

Canjuga je zaradio žuti karton

• 78’

Banda je ušao umjesto Selahija

• 71’

Smolčić je dobio žuti karton

• 70’

Kod Lokomotive Canjuga je ušao umjesto Krivaka

• 67’

Goda je ušao umjesto Bogojevića

• 67’

Pjaca je napravio slalom kroz obranu Lokomotive i pucao je po golu, ali Fetai je očistio loptu s gol linije