ABA LIGA

Zadar se u Beogradu kod Partizana dobro držao tri četvrtine, ali nije izbjegao novi poraz u regionalnom natjecanju

07.11.2020 u 23:04

Košarkaši Zadra u susretu su 6. kola regionalne ABA lige izgubili na gostovanju kod Partizana u Beogradu sa 78:63 (16-19, 18-19, 16-22, 13-18)

Zadrani su se protiv favoriziranog domaćina dobro držali do početka posljednje četvrtine kada su se serijom 6-0 primaknuli na 60:56. No, tada je Partizan uzvratio tricama Gordića kojima se odvojio na 66:56.

U završnici utakmice do izražaja je došao i umor kod ključnih Zadrovih igrača pa je Partizan na kraju ostvario uvjerljivu pobjedu.

Dominik Mavra i Chinanu Onuaku postigli su po 13 koševa za Zadar, dok su Nemanja Dangubić i Nikola Janković ubacili po 15 poena za Partizan.

Zadar je ovim porazom pao na omjer pobjeda i poraza 1-5, dok je Partizan na 3-3.