Zabio gol, otišao na tribinu i zatim ljubio

• Objavljeno 30.04.2012 u 11:58
Fabio Simplicio

Izvor: Reuters / Autor: Reuters

Nogometaši na razne načine proslavljaju golove, a brazilski veznjak u dresu Rome Fabio Simplicio sada je izveo nešto što još nije viđeno na stadionima

U susretu Rome i Napolija, Fabio Simplicio je u 73. minuti ušao u igru dok je njegova momčad gubila 1:2 od Napolija. Brazilac je u 88. minuti bio na pravome mjestu te je postigao izjednačujući pogodak i donio bod 'rimskoj vučici'. Zatim je krenula neobična proslava.

Nogometaši svoju ljubav prema djevojci, supruzi ili obitelji poslije pogotka izražavaju ljubljenjem prstena, raznim porukama na majici ispod dresa, stavljanjem palca u usta ili igrokazom kao da njišu bebu u rukama, no Simplicio je to sve nadmašio.

On je izašao s terena, otrčao je na tribine gdje su mu bili supruga i dijete te ih je poljubio. Zatim se vratio na travnjak gdje ga je čekao glavni sudac utakmice koji mu je zbog neobične proslave pokazao žuti karton.