LALIGA

Xavija i Barcelonu nove sramote spasio 18-godišnji Brazilac s klupe

31.01.2024 u 21:25

U zaostalom dvoboju 20. kola španjolske La Lige nogometaši Barcelone su kao domaćini s 1:0 bili bolji od Osasune.

Vrlo teško Barcelona je osvojila domaće bodove koje je osigurao Vitor Roque golom u 63. minuti. Odnosno samo minutu nakon što je ušao u igru s klupe.

Sjajnu asistenciju poslao je Joao Cancelo koji je vanjskim dijelom kopačke ubacio, a Roque je glavom pogodio za tri boda svoje momčadi

Samo četiri minuta kasnije gostujuće šanse su se dodatno smanjile nakon što je Unai Garcia dobio drugi žuti karton, a Barcelona je do kraja sačuvala minimalno vodstvo.

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir počeo je utakmicu za Osasunu, a zamijenjen je u 68. minuti, nakon što je njegova momčad ostala s igračem manje. Krajem prvog dijela propustio je solidnu priliku kod rezultata 0:0.

Barcelona je treća na ljestvici te ima osam bodova manje od Girone, a sedam manje od madridskog Reala. Osasuna je ostala na 12. poziciji.

U četvrtak će zaostalu utakmicu ovog kola odigrati Getafe i Real Madrid.