BIJES IZ BARCELONE

Xavi van kontrole, prvo je isključen, a nije se mogao suzdržati ni pred medijma

17.04.2024 u 09:04

Barcelona je ostala bez polufinala Lige prvaka, a trener Katalonaca Xavi pronašao je krivca u sucu

Golove za pobjedu 4:1 PSG-a zabili su Ousmane Dembele (39), Vitinha (54) i Kylian Mbappe (89, 61-11m), dok je za Barcu strijelac bio Raphina (12) te su tako Parižani nadoknadili domaći poraz 3:2. Dodajmo kako je katalonski sastav od 29. minute igrao bez isključenog Ronalda Arauja, a u 56. minuti na tribine je morao i trener Xavi Hernandez.

U Barceloni vjeruju da je ključni trenutak utakmice bio u spomenutoj 29. minuti. Bradley Barcola je pobjegao Arauju, ovaj ga je srušio na samom rubu kaznenog prostora, a rumunjski sudac Istvan Kovacs nije imao milosti, pokazao je braniču španjolskog sastava crveni karton.

'Komplicirano je igrati s 10 igrača. Šteta da posao sezone završava zbog jedne sudačke odluke. Rekao sam sucu da ne razumije igru, da je jako loš i da je sve ovo katastrofa. Njegova odluka promijenila je sve, obilježio je ovaj dvoboj', rekao je trener Barcelone Xavi Hernandez.