ruska liga

Vlašić opet strijelac, ali to nije bilo dovoljno jer je Ćorlukin Lokomotiv zabio dva gola iz penala za pobjedu u gradskom derbiju

16.07.2020 u 21:44

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić postigao je gol u porazu svog CSKA u moskovskom derbiju ruske lige protiv Lokomotiva (1:2).

Mirančuk je iz penala u 33. donio vodstvo Lokomotiv, a Vlašić je izjednačio u 71. minuti, svojim 12. prvenstvenim pogotkom ove sezone.

U sudačkoj nadoknadi Mirančuk je ponovno pogodio iz penala za pobjedu domaćina, koji je potvrdio drugo mjesto s 54 boda, dok je CSKA uoči zadnjega kola ostao četvrti s 47 bodova.

Vlašić je odigrao cijelu utakmicu, Kristijan Bistrović je ušao u 92. minuti, dok je Vedran Ćorluka igrao svih 90 minuta za Lokomotiv.