Zanimljiva utakmica se odigrala u Španjolskoj. Juventus je poveo odmah u prvoj minuti spektakularnim pogotkom Vlahovića. Villarreal je igrao hrabro, stvarao prilike i to im se isplatilo u 66. minuti kada je Parejo zabio za izjednačenje. Ništa nije riješeno i čeka nas zanimljiva druga utakmica u Torinu

VILLARREAL: Rulli - Foyth, Albiol, Pau Torres, Pedraza - Chukuweze, Capoue, Parejo, Moreno - Lo Celso, Danjuma

JUVENTUS: Szczesny - De Sciglio, Danilo, De Ligt, Alex Sandro - Cuadrado, Locatelli, Rabiot, McKennie - Vlahović, Morata

• Chelsea - Lille 2:0 (Havertz 8' , Pulišić 63')
  • +6
Liga prvaka: Chelsea - Lille, 22.2.2022. Izvor: EPA / Autor: Andy Rain
  • +9
Liga prvaka: Villarreal - Juventus, 22.02.2022. Izvor: Profimedia / Autor: JAVIER SORIANO / AFP / Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Četiri minute sudačke nadoknade će se još igrati

• 85’

Vlahović je pucao s ruba šesnaesterca ali golman je dobro reagirao i obranio udarac

• 84’

Treneri zamjenama pokušavaju podignuti ritam, ali kako sada stvari stoje navjerojatnije će utakmica zavrišiti neodlučeno

• 79’

Emery radi dvostruku zamjenu, Trigueros i Estupinan su ušli umjesto Morena i Pedraze

• 74’

Rabiot je napravio prekršaj i dobio je žuti karton

• 69’

Još jedna zamjena kod Juventusa, Arthur je ušao umjesto Locatellija

• 68’

GOOOOOL!!! Parejo je odlično ispratio ubačaj i zabio za izjednačenje Villarreala!

• 60’

Teško je probiti organiziranu obranu Juventusa, Parejo je probao udarcem izvan šesnaesterca, ali lopta je otišla daleko preko gola

• 56’

Pedraza se opet sjurio u šesnaesterac i dodao loptu Morenu koji se nije najbolje snašao i njegov udarac je golman lagano obranio