uvjerljivo, ali...

[VIDEO]: Rakitić zabio za Barcu koja je tek u završnici pobijedila Granadu

02.04.2017 u 23:23

Nogometaši Barcelone slavili su u 29. kolu Primere u gostima kod Granade 4:1

U strijelce se upisao i hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, koji je u 83. minuti uputio udarac s desetak metara kojeg je netko od domaćih igrača skrenuo u mrežu za 3:1. Barca je dugo lomila otpor žilavog i motiviranog domaćina, povela je preko Luisa Suareza (44), a za Granadu je izjednačio Jeremie Boga (50).

Francisco Alcaser u 60. minuti opet je doveo Katalonce u vodstvo, a u 90. minuti je Neymar postavio konačnih 4:1.

Granada je od 82. minute igrala bez isključenog Agboa, a Rakitić je izašao iz igre u 87. minuti.

U drugoj utakmici popodneva Valencia je na svojoj Mestalli pobijedila Deportivo 3:0 golovima Garaya (10), Albentose (29ag) i Cancela (90).

Na ljestvici vodi Real s 68 bodova ispred Barcelone koja ima 66, a Granada je ostala pretposljednja s 19 bodova.