Ove srijede u Puli se igrala zaostala utakmica 9. kola HT Prve lige, a Istra 1961 je dočekala zahuklali Osijek. Momčad Nenada Bjelice stigla je do nove prvenstvene pobjede, Osijek je slavio 4:1

ISTRA 1961: Juric - Hujber, Einar, Bosančić, Sergi - Perera, Špoljarić, Blagojević - Gržan, Vuk, Guzina

OSIJEK: Ivušić - Silva, Škorić, Majstorović, Jurčević - Žaper, Vuković, Pilj - Ndockyt, Erceg, Mierez

Sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige i UEFA Europske lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +15
Istra 1961 - Osijek (9. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic / CROPIX
  • 90’

Kraj utakmice

• 75’

GGGOOOLLL! Erceg je riješio sve dileme i pogodio za povećanje prednosti Osijeka na 4:1

• 72’

Tri promjene u Istri, jedna u Osijeku

• 70’

GGGOOOLLL! Prekrasna akcija Osijeka; Ndockyt je poslao loptu u sredinu 16-erca domaćih, a Žaper pogađa za 3:1 vodstvo Osijeka

• 68’

Sada prijeti i Pilj, ali Juric je na pravom mjestu

• 67’

Na drugoj strani zaprijetio je Silva, ali Juric brani

• 63’

Hujber se našao u prilici nakon jednog lošijeg izbacivanja Osijekove obrane, ali pucao je kraj gola

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

GGGOOOLLL! Bohar je precizan s bijele točke i sada Osijek vodi 2:1

• 43’

Penal za Osijek; Blagojević je igrao rukom, a sudac je uz pomoć VAR-a procijenio i donio ovu doluku