Serie A

[VIDEO] Mario Pašalić poveo Atalantu do pobjede u derbiju s Napolijem; pogledajte gol hrvatskog napadača kojim je pokrenuo svoju ekipu

02.07.2020 u 22:03

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić bio je strijelac prvog pogotka u 2:0 (0:0) domaćoj pobjedi Atalante protiv Napolija u susretu 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Pašalić je momčad iz Bergama doveo u vodstvo na samom početku drugog poluvremena, u 47. minuti kada je glavom neometan s pet metara poslao loptu u mrežu nakon ubacivanja Gomeza. Pašaliću, koji je igrao do 89. minute, ovo je bio šesti pogodak u prvenstvu.

Na 2:0 je nakon lijepe akcije u 55. minuti povisio Gosens.

Za Atalantu je od 89. minute debitirao i 20-godišnji Boško Šutalo koji je u Bergamo stigao u siječnju iz Osijeka.

Četvrta Atalanta sada ima 60 bodova, četiri manje od trećeg Intera, a 12 više od pete Rome koja ima utakmicu manje. Napoli je šesti s 45 bodova.

Na ljestvici vodi Juventus sa 72 boda, Lazio na drugom mjestu ima 68 bodova, dok je Inter treći sa 64 boda.