Gol ili Zaleđe?

[VIDEO] Joey Suk je za pobjedu zabio iz dvojbene situacije; Što mislite, je li Hajduk teško oštećen protiv Gorice?

02.11.2019 u 20:10

Još će se dugo vući repovi nakon susreta Gorice i Hajduka u 14. kolu Hrvatski Telekom Prve lige

Gorica je u 14. kolu Hrvatski telekom prve lige ugostila Hajduk i ponovno slavila istim rezultatom kojim su ih u srijedu izbacili iz Kupa, odnosno 2:1. Gorica je u vodstvo došla u 12. minuti sjajnim pogotkom Kristijana Lovrića iz slobodnjaka, da bi Hajduk izjednačio u 28. minuti preko Jaira.

Izvor: Društvene mreže / Autor: Vimeo
  • +10
Hrvatski Telekom Prva Liga, 14. kolo, HNK Gorica - HNK Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Jurica Galoic/PIXSELL

Gorica je do sva tri boda i nove velike pobjede došla u 86. minuti. Lovrić je ubacio iz slobodnjaka i u šesnaestercu gostiju pronašao Suka koji je bio sam pred vratarem Posavcem i glavom zabio za 2:1. Ipak, taj gol je dosta sumnjiv.

Snimka pokazuje kako bi se moglo raditi o zaleđu Suka koji je tako stekao prednost u odnosu na obranu 'bijelih'. Što mislite, je li Hajduk teško oštećen ili je pogodak regularan? Pogledajte snimku, a onda nam u anketi ispod videa recite svoje mišljenje.