ht prva liga - 18. kolo

[VIDEO/FOTO] Prekrasni golovi Roberta Murića obilježili pobjedu Rijeke; momčad Gorana Tomića usamljena na vrhu tablice

04.12.2021 u 18:58

Rijeka je s uvjerljivih 4:1 pobijedila Hrvatski dragovoljac te s tri nova boda preskočila Osijek na vrhu tablice Hrvatski Telekom Prve lige. Prvo ime utakmice bio je Robert Murić, autor hat-tricka

Rijeka je do vodećeg pogotka na Rujevici došla u 16. minuti, a strijelac je bio Jorge Obregon. Kolumbijac je u 44. minuti bio dodavač za Roberta Murića koji je preciznim udarcem svladao Šubarića za 2:0.

Isti je igrač u 47. minuti iskoristio pogrešku Petra Mamića i postigao svoj drugi pogodak za vodstvo Riječana od 3:0.

Zaostatak Hrvatskog dragovoljca smanjio je Vinko Petković golom u 67. minuti, ali je Robert Murić svojim trećim golom, u 80. minuti postavio konačnih 4:1.

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.