KAKVA LUDNICA

[VIDEO/FOTO] Nevjerojatna drama na Šubićevcu sa sretnim završetkom za Šibenik; VAR poništavao golove, a na kraju i 'ugasio' veselje 'Lokosa'

29.07.2022 u 21:19

U prvoj utakmici trećeg kola SuperSport Hrvatske nogometne lige, na Šubićevcu je Šibenik svladao Lokomotivu 2:1 i došao do prve pobjede u prvenstvu

Gosti su imal puno više udaraca, prilika, posjed lopte, ali su bodovi ostali kod domaćina, a puno toga je odlučivao i VAR.

U 19. minuti zatresla se mreža Santinija, Haruki Arai je poentirao no VAR je poništio pogodak zbog zaleđa.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

U 32. minuti prva velika prilika. Milćević je izvodio slobodan udarac, sjajno je pronašao Vasilja koji je zahvatio loptu glavom no vratar Rogić je obranio.

U 38. Šibenik je ipak poveo. Nakon ubačaja Mine, Rak je glavom prenio na Čopa koji je glavom matiro Santinija.

U drugom poluvrijeme gosti su krenuli furiozno, u prvih deset minuta nastavaka su imali šest sjajnih prilika, no bez gola.

U 79. minuti Šibenik je povećao vodstvo golom Matića. Prethodio je golu duel Čopa i Mersinaja gdje je izgledalo kako je Čop učinio prekršaj pri uzimanju lopte, međutim nakon VAR pregleda pogodak je priznat.

U 80. minuti Kulenović je pucao, a Matić zaustavio loptu rukom, nakon pregleda VAR situacije dosuđen je kazneni udarac. Strijelac s bijele točke Sandro Kulenović bio je siguran te je smanjio rezultat na 2:1.

Do kraja susreta Lokosi su krenuli po izjednačenje, što se i dogodilo debelo u sudačkoj nadoknadi golom Indrita Tucija, međutim pogodak je naknadno bio poništen zbog zaleđa.