upali na teren

[VIDEO/FOTO] Navijači Lyona ponovno izazvali nerede, bakljama su gađali protivnike, upali su na terena, a utakmica je prekinuta

18.12.2021 u 10:52

Utakmica francuskog nogometnog kupa između Paris FC i Olympique Lyona prekinuta je zbog nereda na tribinama stadiona Charlety u glavnom gradu Francuske

Huligani obiju momčadi sukobili su se na poluvremenu na tribinama, uz upotrebu pirotehničkih sredstava.

Intervenirali su zaštitari i policija, ali dio izgrednika provalio je na teren, pa je sudac prekinuo meč. Do odmora rezultat je bio neriješen, 1:1. Domaćin je poveo u 7. minuti golom Lauraa, a Dembele je izjednačio pred sam kraj prvog poluvremena.

• +7
Paris FC - Olympique Lyon; francuski Kup; neredi navijača, 17.12.2021. Izvor: Profimedia / Autor: Bertrand GUAY / AFP / Profimedia

Ovo je drugi put ove sezone da navijači Lyona sudjeluju u neredima.