ovo mu nije trebalo

[VIDEO/FOTO] Ljutiti kapetan Mijo Caktaš nakon poraza: Prvi bih čestitao Rijeci da je zasluženo pobijedila, ali ovo je neprihvatljivo...

06.12.2020 u 22:36

Rijeka je u Jadranskom derbiju ponovno pobijedila u Splitu. U 14. kolu Hrvatski Telekom Prve lige na Poljudu se igralo u nenormalnim uvjetima, a na kraju su gosti iz Rijeke protiv Hajduka slavili 2:1. Nakon utakmice kapetan 'bilih' Mijo Caktaš nimalo se nije proslavio svojim izjavama

'Bilo je teško igrati. Ušli smo dobro u utakmicu, poveli i opet iz individualne greške primili gol. Uvukla se panika...', kazao je nakon utakmice Mijo Caktaš, a onda sve iznenadio svojim razmišljanjima. OK, možda je još bio vruć i ljutiti nakon novog poraza od Rijeke, a možda se samo krivo izrazio, ali korektan nije ispao. Nimalo...

'Prvi bih čestitao protivničkoj ekipi kada bi me zasluženo pobijedila. Ali na ovakav način izgubiti... Za mene je to neprihvatljivo!', kazao je Caktaš pa nastavio:

'U drugom poluvremenu smo imali šanse. Našim ofenzivnim igračima treba dosta šansi da zabiju gol. To se mora u budućnosti popraviti. Moramo popraviti realizaciju... Sigurno bi bilo drugačije da smo na poluvrijeme otišli s vodstvom. Ali ne smijemo dopustiti ovakve jeftine golove.'

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

Mala mu je utjeha to što je napokon uspio zabiti iz penala...

'Znao sam da je teren natopljen i da je opasnost pucati po podu. Odlučio sam pucati po zraku i to mi je uspjelo', otkrio je Caktaš 'formulu uspjeha' kod gola za vodstvo 'bilih' 1:0. Na njegovu žalost, to nije bilo dovoljno, Rijeka je na kraju slavila 2:1.

• +21
NK Hajduk - NK Rijeka; HT Prva liga; 6.12.2020. Izvor: Cropix / Autor: Paun Paunovic / CROPIX

Ni trener Hajduka Boro Primorac nije imao previše razloga za zadovoljstvo. Porazi od Rijeke već su postali 'standard'.

'Čestitam na pobjedi gospodinu Simonu Rožmanu. Nikad nisam zadovoljan kad Hajduk izgubi na Poljudu. Počeli smo bolje, vodili, a onda im Jakoliš pusti gol', analizirao je Primorac i nastavio:

'U drugom poluvremenu su se oni bolje snašli, bili su pametniji. Žao mi je igrača, dali su sve od sebe. Šteta što smo izgubili. U drugom poluvremenu ono što je inače nogomet zapravo i nije bio nogomet. Da, bili smo dobri prvih 40 minuta. Mislim da ova moja momčad kvalitetom i brzinom može parirati najboljima kao što je Rijeka, ali mi smo u drugom poluvremenu bili hendikepirani', zaključio je Boro Primorac.