HT PRVA LIGA - 6. KOLO

[VIDEO/FOTO] Damir Krznar uspio je vratiti osmijeh na lica svojih igrača; ali za pobjedu protiv Lokomotive morao je koristiti sve najbolje što ima na raspolaganju

21.08.2021 u 23:01

Nogometaši Dinama nakon poraza kod Sheriffa, ali i uoči uzvrata protiv istog kluba, a u kojem moraju loviti tri gola zaostatka (0:3), odradili su ligaški ogled protiv Lokomotive. Bilo je teško za Modre, jer u prvom dijelu, bez svojih glavnih igrača, Krznar nije mogao. U nastavku ih je uvodio, a onda je Mislav Oršić zabio za konačnih 1:0

Nakon teškog poraza u Moldaviji prije četiri dana, Dinamo je protiv Lokomotive odigrao skromnu utakmicu, tek toliko da upiše tri boda protiv neambicioznog protivnika.

U prvom poluvremenu čak je Lokomotiva ostavila i bolji dojam, pa je u nastavku trener Dinama Damir Krznar morao s klupe na travnjak uvesti Majera, Oršića i Petkovića kako bi došao do planirana tri boda.

Ključni trenutak dogodio se u 77. minuti kada je Petković ubacio 'svijeću' u kazneni prostor gostiju koju je Čop prsima spustio za Oršića, a ovaj je sa sedam metara mirno matirao Santinija.

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +5
Dinamo - Lokomotiva (6. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic / CROPIX

Imala je Lokomotiva u sudačkoj nadoknadi veliku priliku za poravnanje, njezina pričuva Hoxha je ostao neometan na sedam metara od domaćeg gola, ali pucao je ravno u Livakovića.

Lokomotiva i Dinamo sada su bodovno poravnati na ljestvici, dijele treće mjesto sa po 10 bodova, tri manje od vodećih Osijeka i Hajduka, a jednim više od pete Gorice.

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel / Arenasport
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel, Arenasport

Istra 1961-Osijek2:0
Rijeka-Šibenik2:1