smračilo mu se

[VIDEO/FOTO] Ante Rebić skroz je poludio nakon katastrofalne pogreške suca; zbog ovog bi mogao dobiti drastičnu kaznu

18.01.2022 u 11:42

Prava se drama odigravala nakon što su nogometaši Spezije na San Siru šokirali Milan pobijedivši 'rossonere' 2:1 u 22. kolu Serie A

Igrala se druga minuta sudačkog dodatka drugog poluvremena kada je Messias zatresao mrežu Spezije za vodstvo Milana 2:1, ali je gol poništen nakon što je sudac Marco Serra svirao faul nad našim Antom Rebićem koji je prethodio golu...

U tom se trenutku nesuđenom junaku Milana, jer Ante Rebić je u igru ušao tek u 84. minuti, totalno smračilo pred očima. Sa suigračima je odmah okružio zbunjenog suca Serru, unio mu se u lice, držao ga za ramena, a na kraju ga je primio za glavu i 'prodrmao' ga!

Sudac je poništio gol jer je svirao prekršaj za Milan, koji je umjesto gola dobio - slobodan udarac. A na kraju i poraz! Jer samo dvije minute kasnije 'rossoneri' su doživjeli konačni šok, jer Gyasi je u 95. minuti zabio za pobjedu Spezije 2:1.

Sportski dnevni list La Gazzette dello Sport današnju je naslovnicu posvetio baš Rebiću i njegovom 'obračunu' sa sucem uz komentar 'Bijes na licu Ante Rebića govori sve o tome kako su se osjećali 'rossoneri' nakon ogromne greške Marca Serre, koja ih je koštala tri boda i prvog mjesta'.

• +14
AC Milan - Spezia, Serie A, 18.1.2022. Izvor: Profimedia / Autor: Matteo Bazzi / Zuma Press / Profimedia

Talijanski mediji navode i to da se nakon utakmice 'delegacija' igrača Milana predvođena Zlatanom Ibrahimovićem spustila do sudačke svlačionice. Navodno je Serra bio vidno potresen i slomljen. Ispričao im se, a oni su ga utješili riječima: 'I mi griješimo, to se događa svima.'

No, u isto vrijeme bi naš Ante Rebić zbog svoje reakcije mogao zaraditi drastičnu kaznu. Njegov 'obračun' sa sucem sigurno se našao u bilješkama delegata utakmice, a kazne za napad na 'službenu osobu' često su vrlo visoki novčani iznosi i nekoliko utakmica zabrane nastupa...