TALIJANSKA LIGA

Milan propustio zasjesti na vrh, na San Siru šokirala ga slabašna Spezija; Napoliju gostujući bodovi

17.01.2022 u 20:48

Nogometaši Spezije napravili su veliko iznenađenje svladavši na San Siru Milan s 2:1 u 22. kolu Talijanske lige

Milan je pobjedom mogao zasjesti na sam vrh, a umjesto toga doživio je neočekivan poraz od 17. momčadi lige.

Počelo je loše za Milan jer je Theo Hernandez promašio penal u 44. minuti, no u sudačkoj nadoknadi Rafael Leao je ipak pogodio za vodstvo domaćina. No, u drugom dijelu Spezija je odigrala sjajno, Kolumbijac Aguedelo je izjednačio u 64. minuti, a u 96. minuti Ganac Gyasi iz kontre pogodio za veliku pobjedu.

Ante Rebić je ušao u igru u 84. minuti, dok je Milan Erlić kod gostiju odigrao cijelu utakmicu.

U drugom dvoboju Napoli je svladao u gostima Bolognu s 2:0 i približio se vodećem Interu na samo četiri boda.