TALIJANSKA LIGA

Milan propustio zasjesti na vrh, na San Siru šokirala ga slabašna Spezija; Napoliju gostujući bodovi

  • Autor: D. S. / Hina
  • Zadnja izmjena 17.01.2022 20:54
  • Objavljeno 17.01.2022 u 20:48
tportal

Izvor: EPA / Autor: MATTEO BAZZI

Nogometaši Spezije napravili su veliko iznenađenje svladavši na San Siru Milan s 2:1 u 22. kolu Talijanske lige

Milan je pobjedom mogao zasjesti na sam vrh, a umjesto toga doživio je neočekivan poraz od 17. momčadi lige.

Počelo je loše za Milan jer je Theo Hernandez promašio penal u 44. minuti, no u sudačkoj nadoknadi Rafael Leao je ipak pogodio za vodstvo domaćina. No, u drugom dijelu Spezija je odigrala sjajno, Kolumbijac Aguedelo je izjednačio u 64. minuti, a u 96. minuti Ganac Gyasi iz kontre pogodio za veliku pobjedu.

Ante Rebić je ušao u igru u 84. minuti, dok je Milan Erlić kod gostiju odigrao cijelu utakmicu.

U drugom dvoboju Napoli je svladao u gostima Bolognu s 2:0 i približio se vodećem Interu na samo četiri boda.

Italija 1. liga

Bologna-Napoli0:2
Milan-Spezia1:2
Fiorentina-Genoa20:45
Utk.Pob.Ner.Izg.Bod.
1.Inter Milano21155150
2.Milan22153448
3.Napoli22144446
4.Atalanta21126342
5.Juventus22125541
6.Roma22112935
7.Lazio22105735
8.Fiorentina20102832
9.Torino2194831
10.Verona2286830
11.Empoli2285929
12.Sassuolo2277828
13.Bologna21831027
14.Spezia22641222
15.Udinese2048820
16.Sampdoria22551220
17.Venezia21461118
18.Cagliari22371216
19.Genoa21191112
20.Salernitana20321511

Sljedeće utakmice

21.1.Verona-Bologna
22.1.Genoa-Udinese
22.1.Inter Milano-Venezia
22.1.Lazio-Atalanta
23.1.Cagliari-Fiorentina
23.1.Torino-Sassuolo
23.1.Spezia-Sampdoria
23.1.Napoli-Salernitana
23.1.Empoli-Roma
23.1.Milan-Juventus

Pratite nas na društvenim mrežama:

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!