OVO SE RIJETKO VIĐA

[VIDEO] Dinamo s novim trenerom počeo pobjeđivati, ali i doveo u pitanje tezu da je lopta okrugla

30.03.2023 u 11:23

Košarkaši Dinama u svojoj premijernoj sezoni u najvišem hrvatskom rangu nisu uspjeli izboriti Ligu za prvaka, ali zato u Ligi za ostanak djeluju jako dobro

Naime u prve dvije utakmice pod vodstvom novog trenera Vladimira Anzulovića i u 'razigravanju' za ostanak u elitnom rangu hrvatske košarke igrači Dinama upisali su dvije pobjede, odnosno prekinuli su niz od sedam uzastopnih poraza.

Prvo protiv Zaboka te u srijedu na gostovanju kod Alkara. Dinamovci su u Sinju slavili 85:75.

Inače, s te utakmice stiže i zanimljiv detalj. U šestoj minuti treće četvrtine David Ušić prošao je ispod koša i uputio loptu. Ona je pak napravila krug, ali i 'zaglavila' na obruču.

U prvi tren sa zapisničkog stola priznali su koš, ali suci su vrlo brzo promijenili odluku te je utakmica nastavljena s istim rezultatom.

Šale sa na stranici KK Dinamo na Facebooku kako su srušili tezu da je lopta okrugla.