ZADOVOLJSTVO GOSTIJU

Velški izbornik svašta je rekao nakon senzacionalnog boda, a i znao je kako će utakmica izgledati

26.03.2023 u 07:49

Hrvatski nogometni reprezentativci otvorili su kvalifikacijski ciklus za odlazak na EURO 2024 remijem na Poljudu, u sklopu skupine D Hrvatska je odigrala protiv Walesa 1:1, a gostujući izbornik nije skrivao zadovoljstvo

Hrvatska je bila puno bolja, dominirala je te povela u 28. minuti kada je strijelac bio Andrej Kramarić. Vodila je Hrvatska sve do 93. minute kada je Poljud zašutio uslijed izjednačujućeg pogotka Nathana Broadheada.

'Osjećaj je kao da smo pobijedili, dečki su ovo zaslužili, igrali smo protiv jako, jako dobre momčadi. Bili smo disciplinirani i držali se plana. Modrić je apsolutna legenda, nivo na koje igra on i ostatak momčadi. No mi smo dali sve što imamo', rekao je nakon utakmice izbornik Walesa Rob Page te je dodao:

• +69
Hrvatska - Wales, kvalifikacije za EP 2024. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL

'Ovo što smo igrali danas, što smo pokazali, to smo mi, disciplina i težak rad. Moramo graditi dalje na ovome, ne smijemo se zadovoljiti, moramo ponoviti ovako nešto u utorak, jer inače nećemo daleko stići.'

I još nešto…

'Znali smo da ćemo patiti i biti bez lopte, da se moramo disciplinirano braniti. Planirali smo uvesti svježe igrače, nadali smo se da ćemo stvoriti šanse. Kad je James promašio onu šansu, mislili smo da ništa od svega, no onda je došao Broadheadov gol u nadoknadi. On je jako brz, ima oko za gol, zabijao je puno golova, vrijedan je za nas.'