turska liga

Veliki derbi turskog nogometa na sablasno praznom stadionu; Galatasaray i Bešiktaš bez navijača, bez golova...

15.03.2020 u 19:42

U 26. kolu turskog nogometnog prvenstva veliki derbi odigrali su Galatasaray i Bešiktaš. Zbog epidemije koronavirusa igralo se bez gledatelja, a sudar turskih velikana završio je 0:0

Utakmica je odigrana bez publike, stadion Türk Telekom koji inače prima oko 53.000 gledatelja zjapio je sablasno prazan... Galatasaray je u ovom derbiju bio dominantnija momčad na terenu, ali su gosti na kraju uspjeli izvući vrijedan bod.

Domaća momčad je imala nekoliko dobrih prilika u prvom poluvremenu, ali nisu uspjeli zatresti mrežu Bešiktaša.

Nogometaši Galatasaraya su u drugom poluvremenu na teren izašli još odlučniji, ali se na kraju njihov trud nije isplatio.

• +5
Turski superkup, Galatasaray - Bešiktaš Izvor: Profimedia / Autor: Seskimphoto / Seskimphoto / Profimedia

Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida odigrao je cijelu utakmicu za Bešiktaš.

Nakon ovog susreta Galatasaray se nalazi na trećem mjestu s 50 osvojenih bodova, dok je Bešiktaš na petoj poziciji sa šest bodova manje.