Raspopović je prekrasnim golom poništio Dinamovo vodstvo. Rijeka se u drugom poluvremenu uspjela obraniti, premda su sudačku nadoknadu igrali s igračem manje...

Dinamo: Livaković - Stojanović, Theophile, Dilaver, Leovac - Šunjić - Hajrović, Olmo, Gojak, Kadzior - Gavranović

Rijeka: Sluga - Raspopović, Escoval, Punčec, Pavelić - Grahovac, Čanađija - Acosty, Lončar, Heber - Gorgon

• +14
Dinamo - Rijeka, 6. kolo HT Prve lige, 2018/19. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice. Podjela bodova na Maksimiru

• 90’

U četvrtoj minuti nadoknade lopta je, nakon malo glavomena, došla do Gavranovića, koji je glavom pucao preko riječkog gola

• 90’

Igrat će se još barem pet minuta nadoknade

• 90’

Raspopović je napravio prekršaj na Gavranoviću kako bi zaustavio Dinamovu kontu. Za to je dobio drugi žuti karton i morao napustiti susret

• 88’

Zadnja izmjena u Rijeci. Ulazi Mamić, izlazi Pavelić

• 84’

Rijeka je imala priliku za kontru, no loše su odigrali i propustili priliku izaći tri na dva pred Dinamov gol